» »

Mimovrste

Mimovrste

««
88 / 90
»»

Daliborg ::

Magic1 je izjavil:

V šparu so men enkrat neki zafural. 15 minut izpolnevanja in čakanja, potem sem pa še 14dni čakal, da so mi naložili na Spar kartico. So mi pa dali 35€ namesto 20€.

Pa sej to se splača , ti si dobil 1EUR/čakalno minuto plačano.

Mimovrste pa zato, ker so ti izročili v roke defekten produkt te soočijo na 1h urejanja reklamacije in prideš ven brez denarja in brez artiklov. SPAR > Mimovrste
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

delavec44 ::

Daliborg je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Kaj če v Sparu zajebejo in plačaš s kartico, ti pa na kartico vrnejo?

Kaj v Sparu zajebejo? Izdelek katerega sem sam izbral iz police?

Halo....izdelek ti izročijo odprt, raztrga in vidno poškodovan/popraskan. Kaj ti v SPAR-u kupil nalašč gnila jabolka zato da greš na reklamacijski oddelek? Ker v logistiki s katero se jaz bavim že zadnjih 15+ let VEDNO obstaja zapisnik za vidne poškodbe tovora/artiklov.


Ne, na blagajni ti narobe računa. Ugotoviš na računu, greš nazaj in ti vrne razliko v gotovini. Konec sveta, vem. Kako bi ti vrnili na kartico nimam pojma. Ni to dispute.

Daliborg ::

delavec44 je izjavil:


Ne, na blagajni ti narobe računa. Ugotoviš na računu, greš nazaj in ti vrne razliko v gotovini. Konec sveta, vem. Kako bi ti vrnili na kartico nimam pojma. Ni to dispute.


Kako bi ti vrnili na kartico nimaš pojma? A odgovorit na internetu na nek post pa znaš? Zakaj mi odgovoriš na Slo tech in ne na 24 kur ali pa redditu? Saj je vse internet....no tako je tvoje razmišljanje.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

delavec44 ::

Napisal sem ti, da tega nobena fizična trgovina ne počne.

Je pa iz tvojega pisanja očitno, da imaš probleme bolj ti sam. Kakšen anger management priporočam.

Zgodovina sprememb…

Daliborg ::

delavec44 je izjavil:

Napisal sem ti, da tega nobena fizična trgovina ne počne.

Je pa iz tvojega pisanja očitno, da imaš probleme bolj ti sam. Kakšen anger management priporočam.


Se strinjam, da potrebujem anger management. Ampak vsaj lažem ne, in svoje delo opravljam z dušo, ne pa kot nek naštelan robot, ki verjame da je šef "bog i batina" in kar on reče je sveto pismo pa čeprav kršimo pravice ali zakon.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

KiNgKoNgX ::

Če kdo potrebuje: SST3ETNR7GNT3H (Promocijska koda za 1-mesečno BREZPLAČNO naročnino na SkyShowtime)
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

hotig ::

Še ena koda za 1-mesečno BREZPLAČNO naročnino na SkyShowtime: SSTK7AP6K9RWN9

tin01 ::

KiNgKoNgX je izjavil:

Če kdo potrebuje: SST3ETNR7GNT3H (Promocijska koda za 1-mesečno BREZPLAČNO naročnino na SkyShowtime)


Hvala, koda porabljena. M

denabiker ::

Katastrofa, naročim več izdelkov, vse je pisalo "na zalogi", možen prevzem danes....no od tega je že 5 dni in je še kar status obdelave naročila (Preverjamo razpoložljivost blaga, naročilo je posredovano v skladišče za nadaljnjo obdelavo), pa predviden rok dostave 12.12.2023.

roCkY ::

"MV klasika", eni pač ne gremo več na led (razen, ko gremo morda enkrat letno še kaj nabavit in se spet prepričamo, da...)...

Očitno je ta nivo storitve vzdržen, ker firma posluje.

255211 ::

Saj MV niti cenovno ni več konkurenčen.

Gregor P ::

Če je res kakšen produkt pri njih "v akciji" (pomeni je cena takšna kot pri konkurenci v tujini) in ga res imajo na zalogi pri njih za takojšen prevzem, potem se "časovno" splača ter prihraniš pri poštnini (spet le, če ne presežeš pri Amazonu 59 evro ipd.). Ampak da, če nekaj piše in potem to ne drži, potem jim res ni pomoči.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

nekikr ::

denabiker je izjavil:

Katastrofa, naročim več izdelkov, vse je pisalo "na zalogi", možen prevzem danes....no od tega je že 5 dni in je še kar status obdelave naročila (Preverjamo razpoložljivost blaga, naročilo je posredovano v skladišče za nadaljnjo obdelavo), pa predviden rok dostave 12.12.2023.

Zato pa kupiš izključno kar je pri njih in nikoli iz partnerske zaloge.

Bellzmet ::

To je pa zlato načelo za Mimovrste. Drugega sploh ne gledaš + znajo biti nenormalni stroški dostave.

Cveto ::

Jaz naročam samo še njihovo in osebni prevzem. In plačilo ob prevzemu. Če kaj zakvačkajo, dam lepo storno in grem drugam. Me je izučilo par primerov.

LeQuack ::

Odkar so začeli posiljevati s partnersko prodajo je ratalo brezveze. So tako kot Amazon ki prodaja 3rd party kitajsko robo neznanih prodajalcev.
Quack !

delavec44 ::

Dobro edino, da imajo filter na levi strani, tako da partnerska prodaja leti prvo ven.

LeQuack ::

delavec44 je izjavil:

Dobro edino, da imajo filter na levi strani, tako da partnerska prodaja leti prvo ven.


Saj bodo odstranili slej ko prej, enako kot Amazon.
Quack !

bigbada ::

Se je komu to že zgodilo?
Pisalo je predvidena dostava 18 do 20.. sedaj pa je 19. in so napisali "Žal bo vaša pošiljka zamujala". Na artiklu pa še vedno piše na zalogi 5+ :)

bajsibajsi ::

Ja, pa sem lahko PONOVNO narocil enake artikle, ki so bili kao se vedno na zalogi 2-3 dni kasneje, kljub temu, da sem imel pri prvem narocilu taksen status, kot ga opisujes.

GupeM ::

bigbada je izjavil:

Se je komu to že zgodilo?
Pisalo je predvidena dostava 18 do 20.. sedaj pa je 19. in so napisali "Žal bo vaša pošiljka zamujala". Na artiklu pa še vedno piše na zalogi 5+ :)


Lažeš!!! Mimovrste pa tega ne počne! /s

BoZo ::

Imel podobno izkušnjo pred kratkim.
Najprej kratek zamik datuma dobave, nato daljši zamik datuma dobave, nato preklic z njihove strani.
Ko sem nato preverjal dobavljivost izdelka, sem presenečeno ugotovil, daje izdelek bil normalno dobavljiv, se je pa spremenila cena (seveda navzgor).

111111111111 ::

Okoli božiča je vedno tako. To ni nobeno presenečenje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

roCkY ::

Isti so kot pred 10+ leti in skoz vmes kadar sem še kaj od MV vzel... veliko so nas 100% predali eBay-u in Amazonu.

Je pa amzon "zanimiv" kar sem zadnje čase naročil. Dal je dobavo nekje 3 tedne. Je zelo konserbvativen z roki dobave že nekaj časa. Se pravi v leto 24. Danes prišlo vse, nekaj že včeraj. Nekaj celo v 4 dneh ...

Kar se MV tiče ja bi pričakoval do so zadeve v SLo in je dobava naslednji dan neglede na način plačila. Tako pa ti poknižijo plačilo čez 2-3 dni. Dobava še 4-5 dni. Vsaj take so bile zadnje izkušnje v začetku tega leta ..
In ja en PC odprta embalaža je čudno mrknil tam v aprilu. 10 dni so mi prestavljali dobavo potem pa nič - odpoved in vračilo kupnine. Ah ja WIN OS pa je prišel dan po tistem, ko so PC odpovedali...

kika55 ::

Mimovrste se je absolutno poslabšal zadnja leta. Do nekako leta 2021 sem 99 % naročil dobil maksimalno v 2 delovnih dneh, zdaj pa sta 2 delovna dneva še v redu, če je, kaka naročila trajajo tudi do 5 delovnih dni! Govorim seveda o naročilih artiklov, ki so ob oddaji naročila na zalogi v centralnem skladišču, ne pri dobavitelju!

Zelo slabo. Sem pa do leta 2021 tudi imel VIP status, od takrat pa ne, je to morda vzrok? Ali smo navadni uporabniki drugorazredni in naša naročila obravnavajo z zamikom dneva ali dveh??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kika55 ()

darkolord ::

Misliš, da so VIP res zelo "Very Important"?

VIP je samo zastonj poštnina še teh nekaj dni, vse ostalo je enako. Potem pa čao Mimovrste kar se tiče mene.

Sicer dobra fora, ljudje se počutijo bolj pomembne zaradi imena. Mercator bi moral "Pika" preimenovati v Kartica Kraljev ali kaj takega, da bi bili vsi Kralji.

Gregor P ::

... ja ker še malo, pa bomo vsi kralji ulice:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

nekikr ::

darkolord je izjavil:

Misliš, da so VIP res zelo "Very Important"?

VIP je samo zastonj poštnina še teh nekaj dni, vse ostalo je enako. Potem pa čao Mimovrste kar se tiče mene.

Sicer dobra fora, ljudje se počutijo bolj pomembne zaradi imena. Mercator bi moral "Pika" preimenovati v Kartica Kraljev ali kaj takega, da bi bili vsi Kralji.

V ponedeljek zvečer sva s tastom naročila vsak svoj TV. Jaz sem ga dobil v sredo, on pa včeraj. Iz centralnega skladišča, na zalogi, ista znamka TVja. Jaz sem VIP kupec on pa ne. Morda pa igra neko vlogo...

KiNgKoNgX ::

Glede te SMART "brezplačne" dostave: Piše, da velja za dostavo v izbrane prevzemne točke (GLS paketomati in Pošta Slovenije - prevzemne točke). Kako si razlagate zapisano? To pomeni v VSE paketomate po Sloveniji, ali samo v izbrane?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

delavec44 ::

Jaz si razlagam, da v tiste, ki mi jih njihov zemljevid ob nakupu ponudi. Zakaj komplicirati?

Furbo ::

Mimovrste je zdaj krneki, kup enih dodatnih štacun s svojo dostavo, svojimi stroški itd..

Naklikaš par kablov za telefon, pa dobiš 3x stroške dostave, ker je vsak od drugega uvoznika kitajske navlake.

Zdaj vedno ko kaj iščem, moram pofiltrirati tisto nesnago ven.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

miko22 ::

Kako je s to foro smart - zastoj dostava?
5x zastojn pol pa plačaš ali? Če izkokoristiš brezplačno 5x moraš odjavit ali ti avtomatsko trgajo 11,9€?
Jaz se iz teh splošnih pogojev ne razumem
https://i.cdn.nrholding.net/document/11...

ah, sem našel
https://www.mimovrste.com/smart-brezpla...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Steinkauz ::

Ta mimovrste vedno bolj brede.
Zdej že kake dve leti nisem nič naročil pri njih.

mtosev ::

Jaz sem zadnje leto kr nekaj krat kupoval na mimovrste. Dobra trgovina so.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

KTr1sk ::

Dobra trgovina, ampak vedno slabša. Včasih smo v Celju imeli poslovalnico in si lahko brezplačno prevzel, no lahko so izbral najbljiži paketomat in je bilo tudi brezplačno. Zdaj pa pa je vse plačljivo oz ne kakšne fore 5x brezplačno...no nič boljša ni od drugih spletnih trgovin. Kupim, kjer je najceneje pa ni pomembno ali je mimovrste, enaa, ebay, amazaon...

KTr1sk je izjavil:

Dobra trgovina, ampak vedno slabša. Včasih smo v Celju imeli poslovalnico in si lahko brezplačno prevzel, no potem si lahko izbral najbljiži paketomat in je bilo tudi brezplačno. Zdaj pa pa je vse plačljivo oz ne kakšne fore 5x brezplačno...no nič boljša ni od drugih spletnih trgovin. Kupim, kjer je najceneje pa ni pomembno ali je mimovrste, enaa, ebay, amazaon...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

tomlin ::

Mimovrste so kar v redu, jaz jo imam za referenčno. Pogledam koliko stane določen izdelek, potem pa po netu primerjam še drugje in kupim tam, kjer je konkretni izdelek ceneje. Precejkrat sem kupil pri njih.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

V-i-p ::

Ah kje, predragi so ratali. Zadnjih pet nakupov sem raje drugje opravil, kot pri njih. Nazadnje oni dan. Ovitek Spigen za telefon na MV 20,90€, ena noname štacuna pa 14,90% :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mkk20 ::

Je bilo dobro, ene 3 leta sem bil vip member, sedaj pa nisem več niti v od vip memberja, pa sem imel lani še zastonj postnino.
Nazadnje sem kupoval toner xero original, pa sem ga drugod v Sloveniji našel precej ceneje, s poštnino.
Sicer pa več ali manj kombinacij amazon in druge trgovine via idealo.de
Škoda.

Tilen88 ::

Za večino atriklov dražji kot drugje in nezanesljivi,..slabi so ratal k hudič

yoco ::

Naročil danes izdelek, ker je bil v akciji, piše, da ga lahko prevzamem v LJ še danes, če pa želim dostavo na dom, pa moram čakati 10 dni! 8-O

IL_DIAVOLO ::

Sem malo manj zapravljiv zadnje case, ampak ko grem kaj kupit, se vedno najdem boljsi deal na MM kot v katerikoli fizicni stacuni. Je pa treba giedati in uporabljati kupone s kodami. Mi je lepo pocenilo mikrovalovko iz 90 na 70.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

maticb492 ::

Evo kak se izogibaju zakonu na mimovrste, tole sem kupil 2 dni nazaj:


Zdaj je pa kao v akciji s kuponom:



Zato pa ciklirajo popuste in kupone vsake 2 mesca :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Magic1 ::

Že od oktobra tako kolobarijo popuste.
Magic

DePalmo ::

Katerega? Verjetno 2005, ker tole ni nič novega. In MM ni edini ki to počne, prvi ki je tole začel in je bilo zelo očitno je bil Harvey Norman.

geofull ::

Po dolgem času bi rabil nekaj iz mm, zadnjič je bila opcija za majhne izdelke paketomat (2eur), sedaj ni več? Oz samo nekakšna letna naročnina (13eur)? Paketomat za enkratno naročilo ni več možno ali sem kaj spregledal? Moj paket bi moral biti majhen, se gre za ovitek za telefon...

DePalmo ::

Včeraj naročil žarnice, 6 komadov, dostava v paketomat. Torej je še na voljo, možno pa da ni na vse produkte.

geofull ::

Izgleda, da se moraš nekako prijaviti, velja 6 mesecev, in je dostava za 6x brezplačna v paketomat. Samo na produkte, ki imajo 'smart' akli nekaj takega...

OK.d ::

Kako je pri vračilu izdelkov, ali imajo še vedno pogodbo s pošto, da sami krijejo poštnino?
LPOK.d

DePalmo ::

A to so kdaj imeli? Kolikor vem je to bilo na voljo samo po predhodnem dogovoru in če so imeli dober dan, so ti kar poslali poštarja na dom.

Drugače pa, klic na njihov support ti bo dal hitre in dokončne odgovore.

D3m ::

Mimovrste je sedaj ratal bolšjak :D
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
88 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751673 (17870) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349535 (30357) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029393 (20719) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170604 (155434) zoot

Več podobnih tem