» »

Mimovrste

Mimovrste

««
73 / 90
»»

1309976 ::

Mimovrste ga kar konkretno serje s temi datumi dostave. V zadnjem letu sem naročil dve zadevi in pri obeh sem se konkretno nacakal, čeprav je bila pri obeh navedena zaloga in dostava v roku nekaj dni.

Dobra reklama to ravno ni za njih....že meji na nepošteno poslovno prakso.

Gregor P ::

Zadnja anekdota je v navezavi z unovčenjem digitalnih bonov, ko uslužbenec/-ka ni verjel/-a, da je na osebni izkaznici enaka oseba kot stoji pred njim in zato potem tisti dan starš ni mogel kupiti računalnika za svojega otroka.8-O:)):P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

pwn3rrr ::

Morison je izjavil:

Odpikaj te šalabajzere pa nabavljaj kje drugje. Imaš dovolj alternativ. Ceneje, z boljšo ponudbo, z hitrejšo dostavo pa še boljim suportom. Itak pa imajo 90% robe preko drugih ponudnikov, kjer dobiš hitreje in ceneje, samo malo moraš poiskat.

Razsvetli nas katere so te trgovine v Slo? Sam pred nakupi vedno raziščem cene in ostale stvari po raznoraznih trgovinah, v 90% je najceneje na Mimovrste. Da bom pa pošiljal po drugih trgovinah cene od konkurence in se cenkal z njimi, mi pa niti malo ni v interesu - govorim o cenejših izdelkih. Si pa vzamem malo več časa za kakšne večje nakupe (tu pa ne bom trdil, da drugje ne dobiš ceneje, vendar se je potrebno "pogajat").

Morison ::

pwn3rrr je izjavil:

Morison je izjavil:

Odpikaj te šalabajzere pa nabavljaj kje drugje. Imaš dovolj alternativ. Ceneje, z boljšo ponudbo, z hitrejšo dostavo pa še boljim suportom. Itak pa imajo 90% robe preko drugih ponudnikov, kjer dobiš hitreje in ceneje, samo malo moraš poiskat.

Razsvetli nas katere so te trgovine v Slo? Sam pred nakupi vedno raziščem cene in ostale stvari po raznoraznih trgovinah, v 90% je najceneje na Mimovrste. Da bom pa pošiljal po drugih trgovinah cene od konkurence in se cenkal z njimi, mi pa niti malo ni v interesu - govorim o cenejših izdelkih. Si pa vzamem malo več časa za kakšne večje nakupe (tu pa ne bom trdil, da drugje ne dobiš ceneje, vendar se je potrebno "pogajat").

A ti sploh veš kaj pišeš. Daj malo preberi sam sebe!
Jaz naj sedaj za tebe iščem. Kaj si na glavo padu!
Če si nesposoben poiskat določen artikel, kje drugje, pa kupuj pri teh šalabajzerih. Ni pa vse v ceni.
Mogoče je kje za kakšen € dražje toda je storitev hitrejša in brez dodatnega zajebavanja, reklamacij in ostalega sranja, kar naserjejo pri mimovrste. Že to da jim bom plačeval za osebni prevzem je bedarija brez primera.

Amadeuss ::

Definitivno so postali predragi. Sej kakšna stvar se splača, samo konkretno sem pa te dni gledal cene grafičnih kartic in so prav bizarno visoke, že v primerjavi z nekaterimi našimi ponudniki, da avstrijskih in nemških sploh ne omenjam8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Amadeuss ()

Gregor P ::

To si res ne bi mislil, da je osebni prevzem dejansko luksuz storitev. Ikea si je zgleda to čisto narobe zastavila.:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

darkolord ::

Morison je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Morison je izjavil:

Odpikaj te šalabajzere pa nabavljaj kje drugje. Imaš dovolj alternativ. Ceneje, z boljšo ponudbo, z hitrejšo dostavo pa še boljim suportom. Itak pa imajo 90% robe preko drugih ponudnikov, kjer dobiš hitreje in ceneje, samo malo moraš poiskat.

Razsvetli nas katere so te trgovine v Slo? Sam pred nakupi vedno raziščem cene in ostale stvari po raznoraznih trgovinah, v 90% je najceneje na Mimovrste. Da bom pa pošiljal po drugih trgovinah cene od konkurence in se cenkal z njimi, mi pa niti malo ni v interesu - govorim o cenejših izdelkih. Si pa vzamem malo več časa za kakšne večje nakupe (tu pa ne bom trdil, da drugje ne dobiš ceneje, vendar se je potrebno "pogajat").

A ti sploh veš kaj pišeš. Daj malo preberi sam sebe!
Jaz naj sedaj za tebe iščem. Kaj si na glavo padu!
Če si nesposoben poiskat določen artikel, kje drugje, pa kupuj pri teh šalabajzerih.
Jah, spodobilo bi se, da daš kakšen primer ali več njih, glede na to, da jih je dovolj in da "90% robe" dobiš drugje hitreje in ceneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

pwn3rrr ::

Morison je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Morison je izjavil:

Odpikaj te šalabajzere pa nabavljaj kje drugje. Imaš dovolj alternativ. Ceneje, z boljšo ponudbo, z hitrejšo dostavo pa še boljim suportom. Itak pa imajo 90% robe preko drugih ponudnikov, kjer dobiš hitreje in ceneje, samo malo moraš poiskat.

Razsvetli nas katere so te trgovine v Slo? Sam pred nakupi vedno raziščem cene in ostale stvari po raznoraznih trgovinah, v 90% je najceneje na Mimovrste. Da bom pa pošiljal po drugih trgovinah cene od konkurence in se cenkal z njimi, mi pa niti malo ni v interesu - govorim o cenejših izdelkih. Si pa vzamem malo več časa za kakšne večje nakupe (tu pa ne bom trdil, da drugje ne dobiš ceneje, vendar se je potrebno "pogajat").

A ti sploh veš kaj pišeš. Daj malo preberi sam sebe!
Jaz naj sedaj za tebe iščem. Kaj si na glavo padu!
Če si nesposoben poiskat določen artikel, kje drugje, pa kupuj pri teh šalabajzerih. Ni pa vse v ceni.
Mogoče je kje za kakšen € dražje toda je storitev hitrejša in brez dodatnega zajebavanja, reklamacij in ostalega sranja, kar naserjejo pri mimovrste. Že to da jim bom plačeval za osebni prevzem je bedarija brez primera.

Ne vem kaj te je tako zmotilo pri moji predhodni objavi, da si se spustil na tak nivo komunikacije.

Lepo sem napisal, da podaj kakšen konkreten primer slo trgovine, kjer po tvojih izkušnjah dosegajo stvari, ki si jih zapisal in sem jih dal v odebeljeno pisavo. Če ti je to težava napisat, potem pri tvoji objavi nekaj ne štima.

Naročam veliko robe zase in tudi za druge, tako iz Slo kot tudi iz tujine, pri nas pač v večini primerov ne najdem boljše alternative Mimovrsti, tako da pač sprašujem, kje so vse te opevane trgovine, ki so toliko boljše in nimate nobenih problemov z njimi. Govorim o trgovinah, ki prodajajo neko potrošno robo. Kakšne bolj specifične stvari se po navadi naroča v specializiranih trgovinah.

Se pa popolnoma strinjam, da je tale plačljiv osebni prevzem totalna zabloda.

Horas ::

Gregor P je izjavil:

Zadnja anekdota je v navezavi z unovčenjem digitalnih bonov, ko uslužbenec/-ka ni verjel/-a, da je na osebni izkaznici enaka oseba kot stoji pred njim in zato potem tisti dan starš ni mogel kupiti računalnika za svojega otroka.8-O:)):P


do tell more! se je ta oseba spremenila v bedanca? ali sumo borca? ali je odvisnik - lako, droge?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Gregor P ::

Edina sprememba, ki jo jaz opazim, so morda veliko bolj sivi lasje. Pa zakaj bi nek prodajalec osebno pregledoval strožje od policistov na meji?:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bedarija ::

tak ko vedno, folk nabija da so alternative cenejše, a ne napiše niti enega konkretnega primera. mimovrste je še vedno pri 90% artiklih cenejši kod dhttps://slo-tech.com/forum/t302174/odgo.... a moraš kdaj čakat kako stvar dlje kot prav irok? seveda. a vzamejo vsako stvar nazaj v garancijo? ja. a ti vrnejo denar tudi po več letih če je stvar vredna manj kot 50€in še vedno v garanciji? ja. a imajo veliko prevzemnih mest? ja. a so na dosegu roke ko je treba uveljavlat garancijo in ni treba pošiljat v tujino in čakat par mescev? ja.

kupujte tam kejr vam paše. jaz kupujem kjer je najceneje in to je za večino stvari mimovrste, pa živim minuto stran od enaA prevzemnega mesta.

V-i-p ::

bedarija je izjavil:

a vzamejo vsako stvar nazaj v garancijo? ja. a ti vrnejo denar tudi po več letih če je stvar vredna manj kot 50€in še vedno v garanciji? ja.

Ne in ne. Ne piši bedarij, bedarija. Sem šel gledat arhiv mailov. 18. nov. 2019 sem se fajn zajebaval z njimi, ker mi niso hoteli zamenjat original Samsung baterije za Note-a. Že po parih dneh sem opazil, da zdrži še slabše kot ona prva, stara nekaj let kot drugo mi jo je pa po enem mesecu napihnilo, da je bla za v smeti. Pa je šlo za "ušivih" 20 ali 30€.
Aja, pa še tole: naročil sem jo v bistvu res samo zato, ker me je premamil tisti rdeč napis ZADNJI KOS. Seveda je drugi dan, ko sem pogledal spet lepo z zeleno pisalo Na voljo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Morison ::

bedarija je izjavil:

tak ko vedno, folk nabija da so alternative cenejše, a ne napiše niti enega konkretnega primera. mimovrste je še vedno pri 90% artiklih cenejši kod dhttps://slo-tech.com/forum/t302174/odgo.... a moraš kdaj čakat kako stvar dlje kot prav irok? seveda. a vzamejo vsako stvar nazaj v garancijo? ja. a ti vrnejo denar tudi po več letih če je stvar vredna manj kot 50€in še vedno v garanciji? ja. a imajo veliko prevzemnih mest? ja. a so na dosegu roke ko je treba uveljavlat garancijo in ni treba pošiljat v tujino in čakat par mescev? ja.

kupujte tam kejr vam paše. jaz kupujem kjer je najceneje in to je za večino stvari mimovrste, pa živim minuto stran od enaA prevzemnega mesta.

Ti ziher delaš na mimovrste, ko mečeš ven take bedarije. A si sploh prebral par zadnjih strani, kolk enga sranja ima folk z nakupi preko mimovrste, pa ne samo na tem forumu. Nisi. Ne bom ti nič več pisal ti je že V-i-p dovolj. Skratka na vse tvoje bedarije lahko odgovorim z NE.
Ja kupujte kjer vam paše. Jaz samo povem svoje izkušnje. Nikoli več preko mimovrste.
No samo en konkreten primer, da ne boste nabijali, da ni res. Danes prinesel domov, imaš pa tudi spletno trgovino. Brez znižanja je cenejši za več kot 15%
https://www.intersport.si/polisport-wal...
https://www.mimovrste.com/otroski-sedez...

matobeli ::

Valda da pišejo sam jamrači. Mene ne boš videl pisat da so zaloge švoh ker je naročil kjer pride do težav nekje 5%.

Pri reklamacijah so večinoma uredu. Eno zadevo sem imel res pa na koncu tolk časa v popravilu da so mi na koncu denar vrnil.

Pogledaš kje je najcenejš, ni neke blazne umetnosti. A je to intersport, mimovrste, enaa, ani... nima veze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

bedarija ::

V-i-p je izjavil:


Ne in ne. Ne piši bedarij, bedarija. Sem šel gledat arhiv mailov. 18. nov. 2019 sem se fajn zajebaval z njimi, ker mi niso hoteli zamenjat original Samsung baterije za Note-a.

jaz sem nesu nazaj 10 mescev staro stojalo za monitorje (tisto s plinskimi bati), ker mi je en spustil in so me vprašali a zamenjajo al hočem 40€ nazaj. in sem vzel dnar in kupil novega. pa je bilo to januarja letos, torej ne dolgo nazaj. garancijo morjo upoštevat, več kot očitno ti nekaj delaš narobe.

maticb492 ::

Jaz sem že napisal... sem nesel nazaj masažni stol brez original embalaže, zavit v vrečke za smeti in škatle od zmrznjenih pic, vrnjen denar brez problema :)) Pa ga 100% ne morejo naprej prodat v takem stanju lol.

Plačam pa namenoma včasih višjo ceno za mimovrste samo zato ker so prevzemna mesta blizu. Vsaj v Mariboru veliko drugih firm ni in se ne morem vozit v Ljubljano da prevzemam stvari, tu mi pa zastonj dostavijo do Maribora še isti dan, če oddaš dopoldan naročilo.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

V-i-p ::

bedarija je izjavil:

V-i-p je izjavil:


Ne in ne. Ne piši bedarij, bedarija. Sem šel gledat arhiv mailov. 18. nov. 2019 sem se fajn zajebaval z njimi, ker mi niso hoteli zamenjat original Samsung baterije za Note-a.

jaz sem nesu nazaj 10 mescev staro stojalo za monitorje (tisto s plinskimi bati), ker mi je en spustil in so me vprašali a zamenjajo al hočem 40€ nazaj. in sem vzel dnar in kupil novega. pa je bilo to januarja letos, torej ne dolgo nazaj. garancijo morjo upoštevat, več kot očitno ti nekaj delaš narobe.

5. dec. 2019
Vidim, da nimate časa za vaše kupce. Ga bo imela pa kakšna druga trgovina. Hvala. Lp
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kuall ::

meni so tudi brez problema vzeli nazaj kišto, ker je bla glasna in mi dali denar. pol sem jo kupil drugje. vmes sem njihovo uporabljal kak dan, ali sem tudi namestil windoze gor itd se pa ne spomnim točno. to je za pohvalit, pravilno je in spodobi se. še grdo me ni noben pogledal, ko sem prinesel nazaj.:))

GupeM ::

Z vračilom izdelka tudi jaz nisem imel težav. Noben nič vprašal, nič težil... Samo vzeli izdelek in denar v kratkem vrnili.

V bistvu Mimovrste je sicer čisto v redu trgovina. Samo na ku*ac mi grejo z laganjem o zalogi/dobavi/dostavi.

bedarija ::

še enkrat, kupujte tam kjer je najceneje. kar se garancije tiče so na mimovrste dosledni in niti enrkat še nisem imel problema, tako kot večina ljudi, ki tu piše razen v-i-p, ki očitno neki taji zakaj mu garancije niso upoštevali (verjetno je garancija na baterijo 1 leto, na mobitel 2 leti on pa misli da je vse na 2 leti). kar se ap rokov tiče, je pa seveda zavajanje da se da nižji rok in se s tem privabi kupca, ampak osebno ne kupujem preko spleta nič življensko pomembnega, da bi rabil takoj naslednji dan. če pa že, greš pa v fizično trgovino.

Gregor P ::

To ni sedaj kritika Mimovrste, ampak splošna; povsod bi moralo jasno in dovolj na veliko napisati kaj garancija ne krije. Za mene je baterija bistven del te pametne naprave, kot je npr. tudi akumulator v vozilu in ravno te zadeve tudi najbolj crkujejo in ravno v teh primerih so tudi najkrajše garancije možne, če sploh. Zato naj to tudi napišejo jasno in vidno.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bedarija ::

na tv-jih maš ponavadi 2 leti garancijo, potem pa drobni tisk svetila 1 leto. torej led luč za osvetlevanje zaslona ima manjši garancijski rok

Govee126 ::

Mene pa zanima, če je že kdo dobil klic s strani Mimovrste glede digitalnih bonov, ko je izdelek na voljo le v skladišču. Jaz sem jim v četrtek poslal mail za koriščenje bonov z navedenim izdelkom, ki ga želim kupiti pa zaenkrat še ni duha ne sluha o kakšnem klicu. Res da od takrat ni dolgo, je pa ravno dovolj, da izdelek ni več znižan 25%, kar me malo jezi.

Han ::

Mislim, da gre kar povsod na bon zelooo počasi. Jaz čakam na Shoppster klic že 10 dni, medtem je zaloga enega artikla že pošla...

Likalnik ::

Tudi jaz nisem imel z njimi še nobenih težav...pa veliko kupujem in vračam...recimo Samsung pametno uro...sem jo naročil...nosil en teden...ugotovil, da je za en drek in ta to ni zame...sem jo zapakiral na in vrnil na mimovrste....dobil sem nazaj vso kupnino...brez težav.
veliko orodja sem kupil preko njih...pa je bila vmes tudi kakšna težava, da se je kaj pokvarilo...sem poslal nazaj in so mi poslal čisto nov izdelek.
prav tako imam prevzemno mesto blizu in si grem lahko takoj iskat...tako, da nimam težav z dolgo dostavo.

res pa je, da pred nakupom pogledam cene še pri ostalih trgovic...prav tako tujina...če je na koncu par € razlike vseeno vzamem pri mimovrste ravno zaradi zgoraj napisanih zadev

spaceAce ::

Dodajam tale komentar še v to temo, ker se tiče koriščenja digitalnih bonov na Mimovrste.

Punca je želela kupiti slušalke za 63€. Trajalo je teden in pol, da so jo poklicali, ker iz neznanega razloga pri njih ni mogoče upoštevati bona že med nakupom. V tem času so dvignili ceno na 79,99€. Niso priznali cene iz dneva nakupa, poleg tega pa bi morala plačati 9,99€, ker vrednost digitalnega bona zaokrožujejo navzdol. Je rekla, naj zaokrožijo vrednost bona na 80€, ker zakaj bi imela dodatno delo še s tem. Tudi to ni šlo, imela jih je dovolj in je preklicala naročilo. Nato je vzela te iste slušalke pri Telekomu za 80€, nakup opravljen v dveh minutah (vpišeš davčno in emšo, digitalni bon se nato sam obračuna). Včasih se nekateri prav trudijo, da ne pustiš denarja pri njih...

__Devil__ ::

Kupujem pri mimovrste že veliko let in nikoli večjih težav. Ogromno zadev sem naročil že, toliko, da sem postal VIP član, kar mi je v bistvu najbolj všeč pri mimovrste, zato rad tukaj nakupujem, ker je brezplačna poštnina, ter vedno lahko pri kakšnih manjših nakupih že s tem nekaj prihraniš.

Za izdelke, ko piše, da so na zalogi takoj prispejo ponavadi v 2-3 delovnih dneh. Recimo dober teden nazaj je pisalo, da bo hrana Felix za mačko dobava od 1.7, in tako je tudi bilo, včeraj so poslali.

Nekaj let naj sem uveljavil garancijo za ožemalnik, brez težav. Enako z kavnim aparatom, popravili in dela super. Mislim, da sem moral aparat poslat direktno na servis z računom, ker bo tako najhitreje, so mi priporočali. Trajalo je najbrž 10-14dni. Edini kiks je bil z moje strani, napaka, da nisem poslal vredu računa, zato sem dobil izdelek nazaj in ga ponovno poslat nazaj z računom, ampak to je bila moja napaka.

Nekateri imate res srečo z dostavo in zalogami, ali pa naročujete izelke, katerih ne dostavlja mimovrste oz. se zelo redko kupujejo pa zato se roki ne posodabljalo bolj dosledno.. Najbrž mora te roke dostave nekdo ročno vpisovati.. Cene imajo kar konkurenčne pri veliko izdelkih po mojih izkušnjah.

Morison ::

__Devil__ je izjavil:

Kupujem pri mimovrste že veliko let in nikoli večjih težav. Ogromno zadev sem naročil že, toliko, da sem postal VIP član, kar mi je v bistvu najbolj všeč pri mimovrste, zato rad tukaj nakupujem, ker je brezplačna poštnina, ter vedno lahko pri kakšnih manjših nakupih že s tem nekaj prihraniš.

Za izdelke, ko piše, da so na zalogi takoj prispejo ponavadi v 2-3 delovnih dneh. Recimo dober teden nazaj je pisalo, da bo hrana Felix za mačko dobava od 1.7, in tako je tudi bilo, včeraj so poslali.

Nekaj let naj sem uveljavil garancijo za ožemalnik, brez težav. Enako z kavnim aparatom, popravili in dela super. Mislim, da sem moral aparat poslat direktno na servis z računom, ker bo tako najhitreje, so mi priporočali. Trajalo je najbrž 10-14dni. Edini kiks je bil z moje strani, napaka, da nisem poslal vredu računa, zato sem dobil izdelek nazaj in ga ponovno poslat nazaj z računom, ampak to je bila moja napaka.

Nekateri imate res srečo z dostavo in zalogami, ali pa naročujete izelke, katerih ne dostavlja mimovrste oz. se zelo redko kupujejo pa zato se roki ne posodabljalo bolj dosledno.. Najbrž mora te roke dostave nekdo ročno vpisovati.. Cene imajo kar konkurenčne pri veliko izdelkih po mojih izkušnjah.


Še en zaposlen na mimovrste, da dela reklamo.
Kako očitno in predvidljivo. Ne moreš zgrešit po načinu pisanja.

MadMax ::

Jp, res je, kar preveč bode v oči.
Žal so nakupi pri njih huda loterija.
Včasih kaj naročim dopoldan in je naslednji dan dostavljeno.
Druga skrajnost: na izdelek, ki je bil v trenutku nakupa na zalogi pri njih in je na zalogi tudi zdaj (in seveda ves čas vmes) ter s predvideno dostavo v dveh dneh, čakam že 10 delovnih dni.
Da nisem zgolj občasni kupec dokazuje vip status več let zapored. Žal pa tudi to pri njih ne pomeni nič...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Magic1 ::

Mimovrste so podobni kot Amazon, samo da imajo dosti manj lastne zaloge. Oziroma dostikrat sploh ne moreš vedet, ali je njihova zaloga, ali dobaviteljeva. Ker pa imajo xxx dobaviteljev, pa je nakup loterija.
Magic

MadMax ::

Nekje je nekdo zapisal, da se mimoti trudijo postati kot nek aliekspres.
Očitno to drži, le cene nikakor niso primerljive z alijem.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

OK.d ::

Saj čas dostave imajo podoben;)
LPOK.d

__Devil__ ::

Nevem, če ste zgoraj res mislili, ampak samo, da povem, ne delam na mimovrste =)

DePalmo ::

__Devil__ je izjavil:

Kupujem pri mimovrste že veliko let in nikoli večjih težav. Ogromno zadev sem naročil že, toliko, da sem postal VIP član, kar mi je v bistvu najbolj všeč pri mimovrste, zato rad tukaj nakupujem, ker je brezplačna poštnina, ter vedno lahko pri kakšnih manjših nakupih že s tem nekaj prihraniš.

Za izdelke, ko piše, da so na zalogi takoj prispejo ponavadi v 2-3 delovnih dneh. Recimo dober teden nazaj je pisalo, da bo hrana Felix za mačko dobava od 1.7, in tako je tudi bilo, včeraj so poslali.

Nekaj let naj sem uveljavil garancijo za ožemalnik, brez težav. Enako z kavnim aparatom, popravili in dela super. Mislim, da sem moral aparat poslat direktno na servis z računom, ker bo tako najhitreje, so mi priporočali. Trajalo je najbrž 10-14dni. Edini kiks je bil z moje strani, napaka, da nisem poslal vredu računa, zato sem dobil izdelek nazaj in ga ponovno poslat nazaj z računom, ampak to je bila moja napaka.

Nekateri imate res srečo z dostavo in zalogami, ali pa naročujete izelke, katerih ne dostavlja mimovrste oz. se zelo redko kupujejo pa zato se roki ne posodabljalo bolj dosledno.. Najbrž mora te roke dostave nekdo ročno vpisovati.. Cene imajo kar konkurenčne pri veliko izdelkih po mojih izkušnjah.

Fajn zate. Jaz z datumi dostave načeloma nimam težav, se pa vseeno rado zgodi da stvari ne pridejo na obljubljen dan ali pa jih čakam dva tedna in nato prekličem naročilo ali pa celo vmes pozabim da sem kaj naročil. Zato iz mojih izkušenj sklepam da ko kaj nujno rabim oz. pričakujem čez dan ali dva, grem drugam kjer so precej bolj zanseljivi.

Kar se pa garancije tiče imam pa obe izkušnje, dobro in zelo slabo. Dobro ker so mi enkrat sami poslali poštarja na dom, slabo pa ker sem kupil pralni stroj Vox kateri je začel crkavati po petih mesecih. Stvarne napake niso hoteli priznati, nato sem sam ukrepal vse do samega proizvajalca in epilog je da imam doma sedaj dva pralna stroja. 1. pokvarjen za katerega vsi trdijo da sem ga sam polomil, ter drugi kupljen drugje ki dela kot je treba.

Tako da MV jemljem konkretno z rezervo. Edino kar jih še rešuje pri meni je brezplačna poštnina dokler bom imel VIP, nato pa sem verjetno zaključil z nakupi pri njih.

Magic1 ::

Kako je pa to možno, da si pralni stroj polomil, da so ti lahko upravičeno zavrnili zahtevek?!? A je po petih mesecih po štengah padel, ali si cegle pral?
Magic

Ashrack ::

Jaz, familija in kolegi smo veliko narocevali preko Mimovrste. Delili smo si racun in s tem bili VIP upravicenci.
Z letosnjem letom se je koncalo nakupovanje preko Mimovrste in posledicno tudi VIP status. Razlog je bil da ze v zadnjih 2 letih imajo stvari drazje kot konkurenca ali pa cakas 14dni za narocilo ki naj bi prisel v roku 3 dneh.
....

maticb492 ::

Očitno sem jaz eden izmed "zaposlenih" na mimovrste, ker nimam takih problemov. Pomojem ne znate brat/dekodirat napise na zalogi, jebiga :)

Evo zadnja naročila (niso vse moje stvari, ker imam VIP račun gre še za punco in familijo čez):
- zaščitno steklo za telefon, naj bi prišlo danes, pa je prišlo že v petek
- USB HUB, bil takoj na voljo, ker je v MB na zalogi
- Dash cam, takoj na voljo, prevzet isti dan
- WIFI kamera, trajlo 5 delovnih dni, zaloga dobavitelja
- Lego kocke - preklicano, se mi je zdelo da jih nimajo na zalogi, ker je bilo na zalogi samo za par ur, pa še nikjer drugje ni bilo zaloge
- druge lego kocke (3 paketi), prevzeto takoj
- spet zaščitno steklo (v pol leta sem dva razbil lol), skoraj 10 dni, zaloga od dobaviteljy
- pralni stroj, naročen v torek popoldan, v četrtek zjutraj je bil poštar z pralnim strojem na vratih
- neke skodelice, prevzeto takoj
- penilnik mleka, prevzeto isti dan
- spet lego kocke, prevzeto isti dan (imam veliko rojstnih dnevov tamalih hehe)
- parfum, nek prigrizek, 2 delovna dni, zaloga dobavtieljy
- nek poseben čaj, škatla in naglavna svetilka, od takoj do 4 delovni dni (zaloga dobavitelja)
- tipkovnica in USBC to HDMI kabel, prevzeto takoj

To je samo kar je v letošnjem letu.

Par stvari je takih, da bi jih lahko kupil v sparu, ampak raje naročim, da me čaka na prevzemnem mestu in sem takoj konec. Včasih plačam pri njih več, če imajo takoj na voljo v skladišču.
Pa še 100x hitrejši so kot naša jebena pošta, kjer se vse uslužbenke vlečejo kot megla.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

murrieta ::

Naj samo omenim dve strani, ki jih ocitno vecina ne pozna:

https://idealo.at in https://idealo.de

Praviloma je vse ceneje kot na mimovrste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

maticb492 ::

Redko kdaj je res, ker so poštnine takoj ~10EUR, in če kupuješ kakšne manjše stvari si na koncu na slabšem. Za večje stvari >100EUR pa itak narediš več researcha, vsaj upam da :D

Jaz ne zagovarjam nič drugače, skoraj nič računalniške opreme več ne kupujem na MV, ker so najdražji. Se pa najdejo kakšne akcije, moja matična iz podpisa je bila na MV v akciji in je bila ceneje kot na caseking.de lani, za 20EUR
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

murrieta ::

maticb492 je izjavil:

Redko kdaj je res, ker so poštnine takoj ~10EUR, in če kupuješ kakšne manjše stvari si na koncu na slabšem.

Jaz ne zagovarjam nič drugače, skoraj nič računalniške opreme več ne kupujem na MV, ker so najdražji. Se pa najdejo kakšne akcije, moja matična iz podpisa je bila na MV v akciji in je bila ceneje kot na caseking.de lani, za 20EUR


Ne vem kaj kupujes, stvari, ki jih jaz kupujem so kljub postnini cenejse. Nazadnje sem nabavil ponev, ki je imela dvojno ceno napram Nemciji in sem lepo prisparal 50 eurov, kljub postnini.

Je pa res, da pri izdelkih najnizjega razreda, nima nobena trgovina kaj dosti prostora za manevriranje, zato odstopanja v cenah niso tako velika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

feryz ::

Nova bolna fora na mimvrste.
Včeraj tamala gugla za nek mini hladilnik, na ipadu pro ali kar že je tista dila.
Najdemo kar rabi, neka jajca za 136 evrov. Označimo še 4 evre dostave, ruknemo dalje in znesek za plačilo je 170 evrov.
Malo debelo gledava in potem skužim, da so vse cene na ipadu brez ddv, ki ti ga pribije na koncu.
Ok, ker ga rabi in ker je cena taka, kot pač je, sva ga vseeno potrdila.

Je pa vsekakor zanimiva zadeva.

bedarija ::

a je tamala na mimovrste B2B zašla?

maticb492 ::

Ali pa imaš na ipadu VPN/naslov na kakšno export DDV državo...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

MrStein ::

Sem na iPadu poiskal en izdelek in je cena 943 EUR, tako kot na PC. Z DDV.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DePalmo ::

Magic1 je izjavil:

Kako je pa to možno, da si pralni stroj polomil, da so ti lahko upravičeno zavrnili zahtevek?!? A je po petih mesecih po štengah padel, ali si cegle pral?

Poškodba je bila da je začelo lomit plastična rebra v bobnu, katere premetujejo cunje med pranjem. Očitno sem res cegle pral ...
Njihov odgovor in cititam: "Mehanske poškodbe ne gredo v garancijo. Do take poškodbe pride pri neprimernem doziranju perila, pranju čevljev, dek,…".

In se ne dajo, stroj sem očitno polomil jaz, kolega pa svojega. Ista napaka.

Sej mimovrste niti ni toliko kriv, je le pač prodajalec oz. posrednik a bi lahko tudi oni pritisnili na uvoznika če bi le malo uporabili razum. Ampak ne, raje imajo nezadovoljno stranko in standardne odgovore.

ales85 ::

DePalmo je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Kako je pa to možno, da si pralni stroj polomil, da so ti lahko upravičeno zavrnili zahtevek?!? A je po petih mesecih po štengah padel, ali si cegle pral?

Poškodba je bila da je začelo lomit plastična rebra v bobnu, katere premetujejo cunje med pranjem. Očitno sem res cegle pral ...
Njihov odgovor in cititam: "Mehanske poškodbe ne gredo v garancijo. Do take poškodbe pride pri neprimernem doziranju perila, pranju čevljev, dek,…".

In se ne dajo, stroj sem očitno polomil jaz, kolega pa svojega. Ista napaka.

Sej mimovrste niti ni toliko kriv, je le pač prodajalec oz. posrednik a bi lahko tudi oni pritisnili na uvoznika če bi le malo uporabili razum. Ampak ne, raje imajo nezadovoljno stranko in standardne odgovore.

Tukaj imaš težavo izključno s proizvajalcem. Prodajalec ti ne bo priznal garancije, če ti je še proizvajalec/uvoznik ne.

blaz5 ::

murrieta je izjavil:

Naj samo omenim dve strani, ki jih ocitno vecina ne pozna:

https://idealo.at in https://idealo.de

Praviloma je vse ceneje kot na mimovrste.


V glavnem mi ob skoraj vsakem artiklu pravi, da je dostava samo v DE ali AT? Kako korist imamo potem od tega?

feryz ::

Težiš jim, jebeš se in ko je kaj narobe, odpreš temo na slotehu, kako rešiti reklamacijo.
Nekako taka korist je od tega.

V-i-p ::

Eh, šalabajzerji. Kljub temu, da je pisalo "na voljo, dostava jutri".

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OK.d ::

DePalmo je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Kako je pa to možno, da si pralni stroj polomil, da so ti lahko upravičeno zavrnili zahtevek?!? A je po petih mesecih po štengah padel, ali si cegle pral?

Poškodba je bila da je začelo lomit plastična rebra v bobnu, katere premetujejo cunje med pranjem. Očitno sem res cegle pral ...
Njihov odgovor in cititam: "Mehanske poškodbe ne gredo v garancijo. Do take poškodbe pride pri neprimernem doziranju perila, pranju čevljev, dek,…".

In se ne dajo, stroj sem očitno polomil jaz, kolega pa svojega. Ista napaka.

Sej mimovrste niti ni toliko kriv, je le pač prodajalec oz. posrednik a bi lahko tudi oni pritisnili na uvoznika če bi le malo uporabili razum. Ampak ne, raje imajo nezadovoljno stranko in standardne odgovore.

In kaksno me to sranje od stroja proizvajalec, model?
Da se se kdo drug ne naserje.
LPOK.d
««
73 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751595 (17792) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349491 (30313) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029365 (20691) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170511 (155341) zoot

Več podobnih tem