» »

Mimovrste

Mimovrste

««
72 / 90
»»

V-i-p ::

Mah, ta MM je šel res v tri krasne. Ta teden naročim dva izdelka, tista pri katerih piše dostava Mimovrste, naročim dopoldan, da bo ja drugi dan na lokalni pošti, pa ni bil ne prvi, ne drugi. Pri obeh pa dostava: jutri. Bruh.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

DePalmo ::

Unchancy je izjavil:

Meni se zaradi meh izkušenj z mimovrste le-ta ne zdi več posebej relevantna trgovina. Če gledam vsoto itak več kupim na Amazonu, kjer velikokrat stvari dobim dosti prej kot z mimovrste. Da ne govorim o cenah in izbiri.

Kako pa naročaš na Amazonu da se ti izide s poštnino? Ker za vse artikle ki sem jih do sedaj gledal, je poštnina od 7,99 EUR dalje.

111111111111 ::

Nabiramo v košarico in ko se nabere za par sto € robe, poštnina ni več tako visoka. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hbgqzR ::

To narediš parkrat in imaš free delivery kot vip prick?

darkolord ::

amazon nima free deliverija v Slovenijo

DePalmo ::

111111111111 je izjavil:

Nabiramo v košarico in ko se nabere za par sto € robe, poštnina ni več tako visoka. :D

V praksi pa imaš poštnino od vsakega prodajalca. Tako da tudi če izbereš za jurja robe in imaš 10 prodajalcev, je to 80 EUR poštnine. Vsaj. Prime je pa žalost, kjer so cene ponavadi višje kot pri nekaterih prodajalcih.

Torej očitno trika za cenejšo poštnino z Amazona ni, vzameš kjer te pride ceneje.

darkolord ::

Večina stvari, ki jih jaz gledam, je sold by Amazon ali pa fulfilled by Amazon, tako da je ena poštnina.

bedarija ::

men se redko izide iz amazona. najprej 12€ poštnina potem 2,5€ uvoz + 3% davek

maticb492 ::

Saj ne da delam reklamo za mimovrste, samo od 14 naročil letos, sem samo eno preklical, ker po 14 dneh ni bilo zaloge (LEGO kocke star set, ki ni več naprodaj). Vrnili denar naslednji delovni dan in je to-to.

Skoraj vse ostalo sem pa prevzel isti ali naslednji dan na prevzemnem mestu.

Kaj to kupujete, da imate probleme? Pač katere kategorije izdelkov?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

A sem lahko tvoj prijatelj, ko imaš takšno srečo z MV;)
LPOK.d

Morison ::

V-i-p je izjavil:

Mah, ta Mimovrste je šel res v tri krasne... Bruh.

Res. To je pa postala taka greznica, da kr glava peče.
Včasih sem jih še zagovarjal in veliko kupoval preko njih, potem po dolgem času naročim in takoj štala, sedaj so pa res čist v podnu. Nikoli več pri njih. Raje naročim preko Amazona. Imama še srečo, da je kolega takoj čez mejo in je večkrat na teden v slo, tako da je poštnina free.
Sedaj so še s kontaktno službo zagnojili, tako da res bolje da zaprejo dol.

Groot ::

bedarija je izjavil:

men se redko izide iz amazona. najprej 12€ poštnina potem 2,5€ uvoz + 3% davek


Ha? Iz katerega amazona pa ti naročaš da moraš plačati uvoz in davek? Plus kje si našel 3% davek?

Han ::

+3% je na nemško ceno.

Morison ::

Groot je izjavil:

bedarija je izjavil:

men se redko izide iz amazona. najprej 12€ poštnina potem 2,5€ uvoz + 3% davek


Ha? Iz katerega amazona pa ti naročaš da moraš plačati uvoz in davek? Plus kje si našel 3% davek?

Ha mogoče Amazon USA:))
Preko A.de sem tudi že dobil free v slo.

Groot ::

Han je izjavil:

+3% je na nemško ceno.


Iz kateregakoli EU amazona ni nobene carine, nobenega dodatnega davka, skratka nič. Naročeno pride direktno domov in to je to. Je pa res da plačaš že na amazonu ustrezen slovenski DDV.

Morison ::

Groot je izjavil:

Han je izjavil:

+3% je na nemško ceno.


Iz kateregakoli EU amazona ni nobene carine, nobenega dodatnega davka, skratka nič. Naročeno pride direktno domov in to je to. Je pa res da plačaš že na amazonu ustrezen slovenski DDV.

https://www.amazon.de/-/en/gp/help/cust...

_Sajmon_ ::

Ma dva jamrata (V-i-p, Morison), kako je MV postala greznica. Eno naročilo, pa takoj stokanje. A to namenoma pišete, ali kaj? Kako pa ocenjujete spletne trgovine? Morajo biti samo perfektne, brez zamika v dobavi? In če gre nekaj narobe, ali lahko poveste, koliko nakupov ste izvedli v zadnjem obdobju, in koliko in kakšne težave se bile?

Da povem še svojo izkušnjo: ker mi je Brnčičeva blizu, sem se navadil, da tam prevzemam. V zadnjem času sem imel nadpovprečno število nakupov (v zadnjem letu cca naročil 30x) in sem se že toliko izvežbal, da tako naročim tiste izdelke, ki so na zalogi in velikokrat lahko dvignem še isti dan ali pa naslednji. Sem imel težavo pri plačilu, pa se je rešilo brez težav (klical pomoč), parkrat, ne vem kolikokrat, pa se je zavleklo z nabavo. Sem počakal, večino dobil, ne spomnim pa se več ali sem kaj preklical. Skratka, pozitivna izkušnja iz mojega vidika. Kupujem še na enaa (redkeje kot prej) in tudi na amazonu (.de), kjer izdelke naberem čez daljše obdobje.

Tiste, ki ste rekli "nikoli več MV", pa bi vprašal, kjer potem kupujete v SLO? In če ne v slo, potem pa kje v tujini? Če sem prav videl, je amazon.de dvignil poštnino na 12€, tako da dejte mi povedat kje kupujete, če rabite izdelek vrednosti nekaj 10 eur? Ali potem, ko druga trgovina zamoči pri dostavi, koliko rezervnih trgovin še imate?

Seveda smo ljudje različni in imamo nek vrstni red pričakovanj od trgovine, vendar meni MV povsem sede (večino dovolj ugodna, čeprav za nekaj % višja cena, hitrost dobave - in točnost informacije, da je nekaj na zalogi; pozitivne izkušnje glede vračila in ostalih problemov, včasih kupim na enaa (tudi pozitivna izkušnja, a izbira je slabša in cene ne več tako ugodne kot leta nazaj) ali v kaki tretji trgovini (funtech recimo), a redko.

Če povzamem: se mi zdi nefer iz enega nakupa delat zaključke glede neke trgovine. Napišite izkušnje skozi daljše obdobje.

Groot ::

Morison je izjavil:

Groot je izjavil:

Han je izjavil:

+3% je na nemško ceno.


Iz kateregakoli EU amazona ni nobene carine, nobenega dodatnega davka, skratka nič. Naročeno pride direktno domov in to je to. Je pa res da plačaš že na amazonu ustrezen slovenski DDV.

https://www.amazon.de/-/en/gp/help/cust...


??

Ti na linkani strani lepo piše:

The following tables contain the VAT rates charged by Amazon.de or sellers participating in the Amazon Tax Calculation Service for items shipped to destinations in the European Union.


Torej kot že napisano, Amazon zaračuna ustrezen DDV že ob nakupu, stvari pa pridejo direktno v nabiralnik, brez carine in doplačil davka.

Morison ::

_Sajmon_ je izjavil:

Ma dva jamrata (V-i-p, Morison), kako je MV postala greznica. Eno naročilo, pa takoj stokanje. A to namenoma pišete, ali kaj? Kako pa ocenjujete spletne trgovine? Morajo biti samo perfektne, brez zamika v dobavi? In če gre nekaj narobe, ali lahko poveste, koliko nakupov ste izvedli v zadnjem obdobju, in koliko in kakšne težave se bile?

Da povem še svojo izkušnjo: ker mi je Brnčičeva blizu, sem se navadil, da tam prevzemam. V zadnjem času sem imel nadpovprečno število nakupov (v zadnjem letu cca naročil 30x) in sem se že toliko izvežbal, da tako naročim tiste izdelke, ki so na zalogi in velikokrat lahko dvignem še isti dan ali pa naslednji. Sem imel težavo pri plačilu, pa se je rešilo brez težav (klical pomoč), parkrat, ne vem kolikokrat, pa se je zavleklo z nabavo. Sem počakal, večino dobil, ne spomnim pa se več ali sem kaj preklical. Skratka, pozitivna izkušnja iz mojega vidika. Kupujem še na enaa (redkeje kot prej) in tudi na amazonu (.de), kjer izdelke naberem čez daljše obdobje.

Tiste, ki ste rekli "nikoli več MV", pa bi vprašal, kjer potem kupujete v SLO? In če ne v slo, potem pa kje v tujini? Če sem prav videl, je amazon.de dvignil poštnino na 12€, tako da dejte mi povedat kje kupujete, če rabite izdelek vrednosti nekaj 10 eur? Ali potem, ko druga trgovina zamoči pri dostavi, koliko rezervnih trgovin še imate?

Seveda smo ljudje različni in imamo nek vrstni red pričakovanj od trgovine, vendar meni MV povsem sede (večino dovolj ugodna, čeprav za nekaj % višja cena, hitrost dobave - in točnost informacije, da je nekaj na zalogi; pozitivne izkušnje glede vračila in ostalih problemov, včasih kupim na enaa (tudi pozitivna izkušnja, a izbira je slabša in cene ne več tako ugodne kot leta nazaj) ali v kaki tretji trgovini (funtech recimo), a redko.

Če povzamem: se mi zdi nefer iz enega nakupa delat zaključke glede neke trgovine. Napišite izkušnje skozi daljše obdobje.


Ti nisi baš najbolj brihten in pismen. Ti sploh ne bom odgovarjal, ker škoda mojega časa.

Groot je izjavil:

Morison je izjavil:

Groot je izjavil:

Han je izjavil:

+3% je na nemško ceno.


Iz kateregakoli EU amazona ni nobene carine, nobenega dodatnega davka, skratka nič. Naročeno pride direktno domov in to je to. Je pa res da plačaš že na amazonu ustrezen slovenski DDV.

https://www.amazon.de/-/en/gp/help/cust...


??

Ti na linkani strani lepo piše:

The following tables contain the VAT rates charged by Amazon.de or sellers participating in the Amazon Tax Calculation Service for items shipped to destinations in the European Union.


Torej kot že napisano, Amazon zaračuna ustrezen DDV že ob nakupu, stvari pa pridejo direktno v nabiralnik, brez carine in doplačil davka.

??
Link je bil namenjen Hanu.

111111111111 ::

DePalmo je izjavil:

V praksi pa imaš poštnino od vsakega prodajalca. Tako da tudi če izbereš za jurja robe in imaš 10 prodajalcev, je to 80 EUR poštnine. Vsaj. Prime je pa žalost, kjer so cene ponavadi višje kot pri nekaterih prodajalcih.

Torej očitno trika za cenejšo poštnino z Amazona ni, vzameš kjer te pride ceneje.

Izbiram samo tiste izdelke, ki se izplačajo in imajo amazonovo poštnino.

Nekega absolutnega pravila pa res ni.

bedarija je izjavil:

men se redko izide iz amazona. najprej 12€ poštnina potem 2,5€ uvoz + 3% davek

? Amazon.de in amazon.it.? Uk, ni več v EU.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Amazon.de ti piše ceno za Nemčijo z 19 odstotnim DDV. Ko daš izdelek v košarico, je vedno za nekaj odstotkov dražji, ker obračunajo 22 % davek, namesto 19 %. To sicer ni 3 % več za plačat, ampak nekaj manj. Je pa 3 odstotne točke davka za doplačat.

IL_DIAVOLO ::

Mimovrste spet z brezplačno postnino, kot vidim.

Najbolj obiskana spletna trgovina z razlogom. Se vip vec ne rabim.

Lp
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Unchancy ::

Samo roki dobav so vprašljivi in je absurd, ko piše par dni, nato pa zacneš dobivati sporočila, da bo zamuda.
Letos sem dobil osebno tehtnico ceneje in prej z Amazon.de kot iz mimovrste, ravnokar je v prihodu artikel cca 80 EUR ceneje kot iz MV (poštnini navkljub) itd.
Pa imaš vip in ti zaračunajo poštnino, ker "partnerska dostava" ali nekaj takšnega. Pa po možnosti kasneje kot oglaševano. Brez veze.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Morison ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mimovrste spet z brezplačno postnino, kot vidim.

Najbolj obiskana spletna trgovina z razlogom. Se vip vec ne rabim.

Lp


Seveda ne rabiš ker nisi VIP ampak VIO - Very Important Ovca. Najbolj obiskana spletna trgovina kje na območju Butal.
Žalostno, da vas lahko tako na kratko strižejo. Nočete ali ne vidite, da je drugod, kot smo dali primer Amazon.de ceneje, boljše predvsem pa hitreje. Mene ko enkrat nategnejo grem drugam.

Dovolj drugih ali preko drugih.
Pa sama cena še ni tak problem problem je dostava. In to je najbolj žalostno da iz ene Nemčije oziroma Avstrije dobiš hitreje kot iz slo.
Če hodiš osebno iskat, še nekako gre, v navezi z dostavo pa pogrnejo na celi črti.
Kot eden od primerov: Naročil tri enake izdelke v vrednosti par sto €. Plačano naprej. Enega dobim takoj oziroma v roku 10 dni kakor je tudi pisalo v oglasu. Pri drugih dveh se je pa zataknilo. Ok najprej mislim, da jih nimajo na zalogi pri dobavljalcu. No na koncu smo prišli do tega, po sledenju pošiljke in po nešteto klicih nesposobnim svetovalcih na "oddelku za pomoč" če jim lahko tako rečeš, da je DPD poslal paket nazaj, ker jim je stal v skladišču 14 dni in ni bilo na ostalih paketih pravilnega oz popolnega naslova. Mislm HALO!
Saj potem ne veš ali bi jih nekam poslal ali bi čakal (sreča, da se ni mudilo) ali naj imam sranje z reklamacijo-vračilom... in čakam na vse skupaj še dalj kot same pakete... Če se nekaj gredo, obljubljajo, delajo reklamo... potem naj se tega držijo. Če ne naj pa zaprejo štacuno dol!

GupeM ::

Unchancy je izjavil:

Samo roki dobav so vprašljivi in je absurd, ko piše par dni, nato pa zacneš dobivati sporočila, da bo zamuda.
Letos sem dobil osebno tehtnico ceneje in prej z Amazon.de kot iz mimovrste,

Nič novega. Iz amazon.de večinoma dobim v nekaj dneh, kot piše ob naročilu. Iz amazon.it pa ponavadi celo kakšen dan ali dva prej, kot piše ob naročilu. 2x sem pa tudi že plačal dodatna 2 eur, da bi mi dostavili čez dva dni. V obeh primerih je prišlo naslednji dan.

Na mimovrste je pa ravno obratno. Piše jutri, pride čez 14 dni.

IL_DIAVOLO ::

Morison je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mimovrste spet z brezplačno postnino, kot vidim.

Najbolj obiskana spletna trgovina z razlogom. Se vip vec ne rabim.

Lp


Seveda ne rabiš ker nisi VIP ampak VIO - Very Important Ovca. Najbolj obiskana spletna trgovina kje na območju Butal.
Žalostno, da vas lahko tako na kratko strižejo. Nočete ali ne vidite, da je drugod, kot smo dali primer Amazon.de ceneje, boljše predvsem pa hitreje. Mene ko enkrat nategnejo grem drugam.

Dovolj drugih ali preko drugih.
Pa sama cena še ni tak problem problem je dostava. In to je najbolj žalostno da iz ene Nemčije oziroma Avstrije dobiš hitreje kot iz slo.
Če hodiš osebno iskat, še nekako gre, v navezi z dostavo pa pogrnejo na celi črti.
Kot eden od primerov: Naročil tri enake izdelke v vrednosti par sto EUR. Plačano naprej. Enega dobim takoj oziroma v roku 10 dni kakor je tudi pisalo v oglasu. Pri drugih dveh se je pa zataknilo. Ok najprej mislim, da jih nimajo na zalogi pri dobavljalcu. No na koncu smo prišli do tega, po sledenju pošiljke in po nešteto klicih nesposobnim svetovalcih na "oddelku za pomoč" če jim lahko tako rečeš, da je DPD poslal paket nazaj, ker jim je stal v skladišču 14 dni in ni bilo na ostalih paketih pravilnega oz popolnega naslova. Mislm HALO!
Saj potem ne veš ali bi jih nekam poslal ali bi čakal (sreča, da se ni mudilo) ali naj imam sranje z reklamacijo-vračilom... in čakam na vse skupaj še dalj kot same pakete... Če se nekaj gredo, obljubljajo, delajo reklamo... potem naj se tega držijo. Če ne naj pa zaprejo štacuno dol!


Ne vem o cem govoris, vse dobim v nekaj dneh. Ce pa ti misliš, da te bodo tretirali kaj drugače od ostalih, je pa to problem tebe in tebi podobni razvajenckov, ki bi morali po vase MM ze vceraj preveriti, ce imajo na zalogi, kaj bos ti narocil jutri.

Pac mone :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Ni treba pretiravat.

Iz Mimovrste tudi večinoma dobim v dnevu ali dveh. Ostali pa tudi. Pa veliko stvari je cenejših kot na Amazonu.

Ta čas, ko se ti na Amazonu "nabira" v košarici, da se poštnina še splača, moraš tudi všteti.

Za precej stvari je Amazon super, za precej stvari pa (še) ne.

IL_DIAVOLO ::

GupeM je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Samo roki dobav so vprašljivi in je absurd, ko piše par dni, nato pa zacneš dobivati sporočila, da bo zamuda.
Letos sem dobil osebno tehtnico ceneje in prej z Amazon.de kot iz mimovrste,

Nič novega. Iz amazon.de večinoma dobim v nekaj dneh, kot piše ob naročilu. Iz amazon.it pa ponavadi celo kakšen dan ali dva prej, kot piše ob naročilu. 2x sem pa tudi že plačal dodatna 2 eur, da bi mi dostavili čez dva dni. V obeh primerih je prišlo naslednji dan.

Na mimovrste je pa ravno obratno. Piše jutri, pride čez 14 dni.


Ali lazes ali pa narocujes stvari, ki so trenutno v pomanjkanju.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

V-i-p ::

_Sajmon_ tako ti bom rekel. Ti imaš lahko 1xx naročil in vse bo ok, jaz bom govoril pa zase in če v zadnjih dveh tednih pri štirih naročilih štirikrat "ne štima" logično, da bom pyzdil ali naj počakam še eno leto, da bo dvajset naročil in bom potem pisal? Zakaj piskam? Zato, ker če nekaj rabim jutri in poiščem tak izdelek pri katetem piše dostava: jutri pa je ni, upravičeno piskam, a ne? Potem zadnji primer: en dan zjutraj nepričakovana pot iz lj v mb. Ker sem vedel, da bom vmes lep čas v Celju vzamem izdelek z osebnim prevzemom "danes" v Celju. Super, bom vmes pobral. Še poklical sem in povedal za katero naročilo gre in to takoj zjutraj. Pravi teta na drugi strani, da ne morejo nič pripravit, da bo ko bo, čeprav je pisalo tisto kao v "naši trgovini, danes". No, vseeno poklikam ker upam, da bo in veš kdaj dobim SMS? Enkrat popoldne, ko sem bil že v MB :). Ampak ok, to me ni toliko zmotilo, tisto, da je dostava jutri pa je do sedaj še ni blo niti enkrat to me pa zmoti ja. Primer:

Pozdravljeni! Narocilo xxxxxxxxx smo danes prek Posta Slovenije d.o.o. odpremili na navedeni naslov. Hvala za zaupanje. Lepe dni vam zeli mimovrste
sre. 21:18
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Glugy ::

DePalmo je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Nabiramo v košarico in ko se nabere za par sto € robe, poštnina ni več tako visoka. :D

V praksi pa imaš poštnino od vsakega prodajalca. Tako da tudi če izbereš za jurja robe in imaš 10 prodajalcev, je to 80 EUR poštnine. Vsaj. Prime je pa žalost, kjer so cene ponavadi višje kot pri nekaterih prodajalcih.

Torej očitno trika za cenejšo poštnino z Amazona ni, vzameš kjer te pride ceneje.


Ne vem od kje tebi to. Jz sm plačal poštnino samo enkrat k sm kupoval dva čisto različna izdelka..monitor pa eno kremo na Amazon.de . Tud ko sem imel samo monitor v košarici je bila poštnina še vedno ista. Dejansko sem pa po enem času dobil sporočilo da bodo izdelka poslali v dveh različnih pošiljkah brez dodatnih stroškov in dobil dve različni sledilni številki za pošiljke.

IL_DIAVOLO ::

V-i-p je izjavil:

_Sajmon_ tako ti bom rekel. Ti imaš lahko 1xx naročil in vse bo ok, jaz bom govoril pa zase in če v zadnjih dveh tednih pri štirih naročilih štirikrat "ne štima" logično, da bom pyzdil ali naj počakam še eno leto, da bo dvajset naročil in bom potem pisal? Zakaj piskam? Zato, ker če nekaj rabim jutri in poiščem tak izdelek pri katetem piše dostava: jutri pa je ni, upravičeno piskam, a ne? Potem zadnji primer: en dan zjutraj nepričakovana pot iz lj v mb. Ker sem vedel, da bom vmes lep čas v Celju vzamem izdelek z osebnim prevzemom "danes" v Celju. Super, bom vmes pobral. Še poklical sem in povedal za katero naročilo gre in to takoj zjutraj. Pravi teta na drugi strani, da ne morejo nič pripravit, da bo ko bo, čeprav je pisalo tisto kao v "naši trgovini, danes". No, vseeno poklikam ker upam, da bo in veš kdaj dobim SMS? Enkrat popoldne, ko sem bil že v MB :). Ampak ok, to me ni toliko zmotilo, tisto, da je dostava jutri pa je do sedaj še ni blo niti enkrat to me pa zmoti ja. Primer:

Pozdravljeni! Narocilo xxxxxxxxx smo danes prek Posta Slovenije d.o.o. odpremili na navedeni naslov. Hvala za zaupanje. Lepe dni vam zeli mimovrste
sre. 21:18


Ce rabis jutri, gres v fizično trgovino. Ce ne rabis takoj, narocis na spletu, ponavadi ceneje.

Ce se ne znas sam organizirati, da naročiš prej ko dejansko rabis, ni trgovina kriva.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

V-i-p ::

Palamudiš v tri krasne. Slovensko razumeš? Veš kaj pomeni dostava jutri ali narišem?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

IL_DIAVOLO ::

Ne dostavlja mimovrste, ampak dostavna služba, ki ni v pristojnosti mimovrste.

Zdaj pa dalje piskaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Morison ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Morison je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mimovrste spet z brezplačno postnino, kot vidim.

Najbolj obiskana spletna trgovina z razlogom. Se vip vec ne rabim.

Lp


Seveda ne rabiš ker nisi VIP ampak VIO - Very Important Ovca. Najbolj obiskana spletna trgovina kje na območju Butal.
Žalostno, da vas lahko tako na kratko strižejo. Nočete ali ne vidite, da je drugod, kot smo dali primer Amazon.de ceneje, boljše predvsem pa hitreje. Mene ko enkrat nategnejo grem drugam.

Dovolj drugih ali preko drugih.
Pa sama cena še ni tak problem problem je dostava. In to je najbolj žalostno da iz ene Nemčije oziroma Avstrije dobiš hitreje kot iz slo.
Če hodiš osebno iskat, še nekako gre, v navezi z dostavo pa pogrnejo na celi črti.
Kot eden od primerov: Naročil tri enake izdelke v vrednosti par sto EUR. Plačano naprej. Enega dobim takoj oziroma v roku 10 dni kakor je tudi pisalo v oglasu. Pri drugih dveh se je pa zataknilo. Ok najprej mislim, da jih nimajo na zalogi pri dobavljalcu. No na koncu smo prišli do tega, po sledenju pošiljke in po nešteto klicih nesposobnim svetovalcih na "oddelku za pomoč" če jim lahko tako rečeš, da je DPD poslal paket nazaj, ker jim je stal v skladišču 14 dni in ni bilo na ostalih paketih pravilnega oz popolnega naslova. Mislm HALO!
Saj potem ne veš ali bi jih nekam poslal ali bi čakal (sreča, da se ni mudilo) ali naj imam sranje z reklamacijo-vračilom... in čakam na vse skupaj še dalj kot same pakete... Če se nekaj gredo, obljubljajo, delajo reklamo... potem naj se tega držijo. Če ne naj pa zaprejo štacuno dol!


Ne vem o cem govoris, vse dobim v nekaj dneh. Ce pa ti misliš, da te bodo tretirali kaj drugače od ostalih, je pa to problem tebe in tebi podobni razvajenckov, ki bi morali po vase MM ze vceraj preveriti, ce imajo na zalogi, kaj bos ti narocil jutri.

Pac mone :)


Vsakemu svoje. Če rad neke jeftine stvari preplačaš in povrhu še čakaš v nedogled potem je to tvoj problem.
Pač ovca :))

GupeM ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ali lazes ali pa narocujes stvari, ki so trenutno v pomanjkanju.

Ne lažem, ker ko sem naročal, pomanjkanja še ni bilo. Pa tudi če je pomanjkanje, naj napišejo čas dobave 14 dni ali več. Ali pa napišejo da ni na zalogi in pride ko pride. Če sploh pride. Ne pa 1-3 dni, potem pa čakaš kot bedak.

Pa ravno v tej temi je bilo že omenjeno: Včasih kdo za evro, dva, pet evrov višjo ceno naroči pri MV namesto pri enaa, recimo. Pri MV pa naroči zato, ker piše čas dostave 1-3 dni, drugje pa 7-10 dni. Na koncu pa pri MV ravno tako čakaš 10 dni ali še dlje.

Nimam problemov s tem, da je dostava dolga. Samo naj oni kurci ne lažejo in napišejo dejanski čas. Če ga lahko vsi ostali prodajalci ...

Pa pomoje je to samo plus, če ti dostavijo prej kot napišejo. Da ti pa zamujajo je pa zagotovo velik minus.

IL_DIAVOLO ::

Mimovrste je privlačna za kupce zaradi preglednega designa, obsirnega opisa izdelka, zelo obsirnega filtra. Kot se spodobi za najbolj obiskano spletno trgovino pa tudi mnenja uporabnikov, ki pa itak vecina najbolj ceni. Ce kaj vprasas med komentarji, pa MM tudi odgovori.

Koga bk za dostavni rok. Srsly, tega se sploh ne gleda ker je za spletno nakupovanje vec ali manj nepomembno.

Mimovrste je cel paket, ki ga drugje ne dobiš. Imajo pa seveda ogromno naročil in vedno ne stima vse.

Ne vem, kdaj sem nazadnje cakal na paket. Ajde, razen na prirezovalnik dlak, ko je sredi poletja stari crknil. Drugače pa res nimam časa jaz cakat na paket. Se tečni so vcasih "si doma, je kdo drug doma". Pa pizda, nastavi mi ga pred vrati, pa mi ne gnjavi >:D

MM je zakon! 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

V-i-p ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne dostavlja mimovrste, ampak dostavna služba, ki ni v pristojnosti mimovrste.

Zdaj pa dalje piskaj.

Nazaj v osnovno šolo pojdi, da te naučijo branja. Naročujem pri trgovcu in pri trgovcu jasno in glasno piše dostava jutri in jasno in glasno do sedaj še ni bilo jutri, to je vse. Če piše, naj zaradi mene jutri dostavi JJ, golob pismonoša ali pa ti, mi je vseeno, kapiš??!???
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Morison ::

Pa nima veze razlagat temu el diltotu, ko pa vidiš, da je ziher ovca zaposlena na mimovrste.
Pa kakšen pregledn design, obširn opis izdelka, zelo obširen filtr. Pa bolj nepregledne strani skorajda da ni, opisov NI, skoraj še pri vsakem izdelku sem moral še dodatno spraševat za najbolj osnovne podatke, potem pa čakaš en teden, da ti odgovorijo pa še to kr neki, ki sploh nima veze z vprašanjem ali pa sploh nima pojma. Zaposleni na oddelku za pomoč so neki šalabajzeri, ki nimajo osnovne šole ali pa nimajo pojma o določenih zadevah, ki se prodajajo. Preko telefona so dodali 8 številk preden prideš do "osebnega" telefonskega pogovora z svetovalcem, ki sam zase ne ve kaj tam dela kdo so njegovi sodelavci kaj si se menil s njegovim sodelavcem prejšni dan ali pred 5 minutami. Na odgovor da bo preveril stanje, kje so izgubili paket čakaš tri dni...
JA dostavni rok je najpomembnejša stvar, ki jo gledam pri naročilu. In če bom isto stvar, ki je itak iz kitajske prej dobil iz kitajske jo bom naročil iz kitajske. Kapiš!
Samo nehi nakladat! To lahko nakladaš nekomu, ki še nikoli ni bil na tej spletni strani, ne pa nekim uporabnikom, ki smo že več desetletji uporabniki. Iz dneva v dan iz ure v uro je stran slabša in bolj šalabajzerska.
Obstaja dovolj drugih alternativ tako da se pokakam na ta miomovrste.

darkolord ::

Sorry ampak glede filtrov in iskanja je npr. Amazon 10000x slabši od Mimovrste.

Tole so filtri, če hočeš najti monitor:



Čisti DREK, sploh ne moreš najti npr. 34" IPS panelov z DisplayPort.

Specifikacij v opisu skoraj nobenih, velikokrat je opis od nekega drugega izdelka. Piše pa zraven monitorjev, da baterije niso priložene, to pa.

Ne moreš iskati po izdelkih, ki jih dostavlja Amazon, ampak bodo vedno partnerske dostave zraven.

Itd itd.

Zgodovina sprememb…

DePalmo ::

In zakaj to ne narediš? Opozoril si že, sedaj pa delaj kot praviš da boš. Jaz sem se že cca. dve leti (ali tri?) nazaj naučil da so roki dobave na mimovrste okoli praznikov nikakvi. Zanimivo da ostale trgovine dobavljajo kot napišejo, kljub prazniom in povečanju naročil. No, kako leto nazaj sem se naučil da MM ni zanesljiv niti od normalnih dnevih. Če pride na dan kot je bilo obljubljeno pride, če ne pa pač ne. In se ne sekirajo kaj preveč, jaz pa tudi ne. Ker če kaj rabim nujno grem osebno iskat (ne v MM) ali pa naročim drugje in plačam poštnino. Če se mi pa ne mudi, pa naročim preko MM ker imam VIP in so ponavadi cenejši od ostalih, s poštnino vred. Me je pa tudi ti že jezilo ker je hodilo 14 dni, čeprav je bilo na zalogi in rok dostave naslednji dan. In sem se še nekaj novega naučil, da lahko traja do enega meseca da dobim en preprost USB ključek. Kot če bi naročal iz kitajske. Pač niso zanesljivi in to je to. Ampak a ti še nekaj povem? Narodu je to očitno vseeno ker MM še vedno živi in očitno dovolj dobro.

Gregor P ::

Meni gre predvsem na živce to glede dostave, da če rečejo da je možno prevzeti isti dan, da temu pač ni tako. Pa tudi drugi dan je vprašanje, če bo že na izbrani lokaciji. Običajno res ne rabim vseh produktov prevzeti še isti dan, ampak ko pa že izberem to opcijo, potem dejansko rabim produkt še ta dan! Naj to možnost raje umaknejo, če jo ne zmorejo sprocesirati v danem roku; bom jaz že našel druge fizične trgovine, kjer imajo produkt na voljo, če se mi tako mudi.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

chuck ::

Dajte tisti, ki vam število možganskih celic omogoča, kaj vse je zgodilo, da nekaj ni šlo po *tvojih* pričakovanjih. Začne se pri denarju, koliko plačaš za neko storitev. Pa ne gledat to kar gre iz tvojega žepa, ampak koliko daš firmi na voljo. Pomisli kaj vse bi sam naredil, če ti nekdo da npr 5EUR, da nekaj zrihtaš.

Folk se je z denarnico odločil, da želi čim ceneje, posledično za večino stvari ni več usposobljenih prodajalcev, zaposlujejo pa se študenti ali pa je večino folka v tej branži na minimalcu. Oziroma v praksi pomankanje delovne sile in takšnih, ki jih je vsaj malo mar kaj počno.

Če nekaj na spletu ne štima pomisli zakaj ne! Morda skladiščnik napačno sortiral, morda nekdo ni bil natančen pri prevzemu in ta izdelek sploh ni prispel, morda si je kdo ta izdelek prisvojil...

Pa ne se usmešit, da potem svoje čustvene izpade lepiš na prvega študenta, ki se je javil ali ga vidiš v trgovini, oziroma v našem primeru pišeš tukaj o tem.

Še na zabaven način:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chuck ()

maticb492 ::

DPD je vsepovsod katastrofalen. Jaz sen iz Mimovrste pralni stroj dobil 2 delovnih dneh od naročila (oz. 2. dan po naročilu). Ampak je bilo prek Pošte Slovenija :)

Drugače pa čisto odvisno od kurirja, naš poštar se je že navadil da če pozvoni pa ni nič, ponavadi kar na stopnicah pusti, vse se da zmenit, če so normalni ljudje :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

Morison ::

chuck je izjavil:

Dajte tisti, ki vam število možganskih celic omogoča,...
Pa ne se usmešit, da potem svoje čustvene izpade lepiš na prvega študenta, ki se je javil ali ga vidiš v trgovini, oziroma v našem primeru pišeš tukaj o tem.

Treba je vsem povedat, prvem ki se oglasi, pa povsod kjer se le da, da se izve kakšni šalabajzeri so. Da jih bo čim manj nasedlo, po možnosti, da bo to videl nekdo od njih in da se bo mogoče, mogoče kaj spremenilo na bolje.
Če je težava dostavna služba pa naj si zrihtajo druge, ne pa da njihov račun trpi ugled cele firme.
Če pa bomo poslušali takele chukije, ki imajo prazne možganske celice in jim je sve jedno, pa bo tako kot je, še ena šalabajzerska trgovina več.
Kdor je za pohvalit bo hvaljen, kdor si tega ne zasluži bo grajan!

V-i-p ::

Kam je zdaj poniknil un makaronar, da mu še to prilimam (narišem), da bo dojel.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ijus ::

ej. a se bo dalo tele vaučerje za računalništvo koristit pri mimovrste?
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

mtosev ::

Ijus je izjavil:

ej. a se bo dalo tele vaučerje za računalništvo koristit pri mimovrste?

Če odpreš mimovrste ti na prvi strani piše o bonih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Ijus ::

aja. jaz sem šel direkt na stran o produktu ki me zanima pa tam nič ne piše.
sorry. okey, bom čekiral.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

schrack ::

Pri nakupu na mimovrste imam zadnje čase težave pri plačilu s predplačniško Visa kartico, banka Intesa.
Ko naročim izdelek in ga želim plačati, mi napiše napaka avtorizacije, opravičujemo se, izdajatelj vaše kartice je odklonil izvršitev te transakcije.
Nato prekličem naročilo in poklikam še enkrat, ponovno plačam in transakcija gre skozi. Tako se mi je zgodilo pri 4 zadnjih naročilih. Ima še kdo tako težavo?

Morison ::

schrack je izjavil:

Pri nakupu na mimovrste imam zadnje čase težave pri plačilu s predplačniško Visa kartico, banka Intesa.
Ko naročim izdelek in ga želim plačati, mi napiše napaka avtorizacije, opravičujemo se, izdajatelj vaše kartice je odklonil izvršitev te transakcije.
Nato prekličem naročilo in poklikam še enkrat, ponovno plačam in transakcija gre skozi. Tako se mi je zgodilo pri 4 zadnjih naročilih. Ima še kdo tako težavo?

Odpikaj te šalabajzere pa nabavljaj kje drugje. Imaš dovolj alternativ. Ceneje, z boljšo ponudbo, z hitrejšo dostavo pa še boljim suportom. Itak pa imajo 90% robe preko drugih ponudnikov, kjer dobiš hitreje in ceneje, samo malo moraš poiskat.
««
72 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751551 (17748) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349491 (30313) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029361 (20687) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170507 (155337) zoot

Več podobnih tem