» »

Mimovrste

Mimovrste

««
61 / 90
»»

DePalmo ::

Isti problem pri meni, isto DPD, oddano in plačano 3.12., do danes še nič. "Čakajo" da prevzame prevoznik.

free_rider ::

Jaz čakam robo od 22.11.
24.11. je bila predana DPD, od takrat stoji tam. Na povpraševanje o statusu paketa DPD niti ne odgovori, mimovrste se je pa odzval z generičnom mailom.

Kar je še najhuje, pred 2 meseci sem nenačrtovano prilezel celo do VIP statusa pri mimovrste. Džabe ti je to VIP.

showsover ::

Zanimivo, iz ebay.com/de pošiljka, naročena prejšnjo nedeljo že prejeta (baje, da je to (časovni) loterijski zadetek v tem času, tako poštar), eno iz amazon.de še čakam(o), ker pač licenčnih kod ne moreš (!?) prevzeti izven .de v samem webshopu. Mimovrste.com raje nič, ker ste čisto poblesavili z naročili v tem lockdownu, Vip velja za redne čase, ne izredne, pa v bistvu nimamo kaj naročiti trenutno, mogoče kakšno strašno ugodno tv, čeprav ni sile. Aja, pa mogoče kak sušilec, ja. Je bilo še nekaj večjih stvari izdobavljenih, montiranih, položenih, itd. z nakazilom na trr in 'brezstičnim' prevzemom ampak raje ne napišem preveč, da lahko verodostojno zanikam, če bi mi kdo roko zvijal na hrbet ;-)

roCkY ::

Sem dobil robo iz cele EU za eno zadevco skup spravt. Kos iz mimovrste pa še manjka. Trenuten status že kakih 5 dni predaja kurirju. Poslali so mi ID paketa in en generičen mail pred kako uro, da so kurirji pač preobremenjeni. Najdlje oddaljen kos je prišel iz Glasgowa po tleh... prejšnji četrtek, zadnji izven SLO iz DE v petek. Vse naročeno kako uro narazen 27.11. MM plačano naslednje jutro po naročilu...
Skratka paketna dostava iz SLO v SLO ne špila. Zakaj? To je šlamparija, ker bi se moralo pričakovat, da bo zaradi situcije zadeva "popularna" in se ustrezno pripraviti saj nenazadnje je branža tista, ki profitira s trenutno katastrofalno zdravstveno situacijo.

opeter ::

Sveže iz e-poštnega nabiralnika ...



Spoštovani kupec,

zaradi vrhunca sezone prihaja do povečanega obsega dela ter posledično do zamud s strani dostavnih služb. V preteklih dneh ste iz naše strani prejeli obvestilo o odpremi naročila X s sledilno številko paketa Y, vendar po podatkih dostavne službe ta paket še ni zaveden v njihovem sistemu.

Paket bo pri dostavni službi sprejet v naslednjih dneh o tem boste s strani dostavne službe obveščeni preko SMS sporočila ali e-pošte, po prejetju obvestila lahko paketu sledite na portalu dostavne službe.
https://www.dpd.com/tracking

V kolikor vam je bil paket že dostavljen sporočilo vzemite kot brezpredmetno.

Prosimo vas za razumevanje ter vas prijazno pozdravljamo,


Ekipa Mimovrste
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

celje ::

showsover je izjavil:

Zanimivo, iz ebay.com/de pošiljka, naročena prejšnjo nedeljo že prejeta (baje, da je to (časovni) loterijski zadetek v tem času, tako poštar), eno iz amazon.de še čakam(o), ker pač licenčnih kod ne moreš (!?) prevzeti izven .de v samem webshopu. Mimovrste.com raje nič, ker ste čisto poblesavili z naročili v tem lockdownu, Vip velja za redne čase, ne izredne, pa v bistvu nimamo kaj naročiti trenutno, mogoče kakšno strašno ugodno tv, čeprav ni sile. Aja, pa mogoče kak sušilec, ja. Je bilo še nekaj večjih stvari izdobavljenih, montiranih, položenih, itd. z nakazilom na trr in 'brezstičnim' prevzemom ampak raje ne napišem preveč, da lahko verodostojno zanikam, če bi mi kdo roko zvijal na hrbet ;-)


ce prav razumem: narocil si nek izdelek (samo koda?) na amazonu? in ti ne dajo kode na “netu”? ti bodo pa poslali te iste kode po posti? prvic slisim. kode, ki so napisano samo za .de, ti tudi ne posljejo.

drugic naredi takole: v svojih nastavitvah na amazonu dodaj en (nakljucni) nemski ali avstrijski naslov. dodaj kode (izdelek, ki vsebuje te kode), v nakupovalno kosaro, pojdi naprej, potem pa izberes naslov (das ta “novi” naslov), placas in imas kode takoj v tvojem amazonovem profilu.

opeter ::

Pred nekaj minutami prejel paket. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Senior Dev ::

Kaj na Mimovrste že piše kot na Amazonu - lahko pride po božiču?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BlackHole ::

slotech5 je izjavil:

Ker drugje dobis enak izdelek po nizji ceni kot v akciji Crni petek


Sem si na črni petek za hec slikal en oglas iz Mimovrste, en naključen LCD TV Samsung 55" in sem potem en teden po koncu preveril ceno. In dejansko je bila cena potem višja za cca 100EUR. :) Ampak cene moraš spremljat kak mesec, da potem vidiš, kje so res spustili.

A to je normalna praksa, da ti za prevzem na prevzmenem mestu, zaračunajo 90 centov za vsak izdelek posebej ali bi naj bilo 90 centov na posamezno naročilo. Kajti naročil sem 2 izdelka, ampak so potem naročilo razbili na dva in za vsakega želijo 90 centov provizije.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Niso vredni nibenega centa.
Odnis je postal.....ah...sploh nimajo odnosa.
O dostavi je pa škoda razpravljat.
Zame so le še zgodovina.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

ombre ::

Če kdo rabi odstranit ušesa, naj kupi na MV. :)

Odstranjevalec ušes
OmbreMan - Galaxy of knowledge

bauci ::

:))

BlackHole ::

ombre je izjavil:

Če kdo rabi odstranit ušesa, naj kupi na MV. :)

Odstranjevalec ušes


Zakaj pa ne, če je varnejši od škarij. :)
LP Marko

111111111111 ::

ombre je izjavil:

Če kdo rabi odstranit ušesa, naj kupi na MV. :)

Odstranjevalec ušes

Je že razprodano, zato ker folk ne posluša. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zmaugy ::

Spet mimovrste fore s spreminjanjem datuma dobave pri meni te dni. V zadnjih mesecih sem se usmeril rajši na specializirane trgovine in se je zelo lepo obneslo. Nižje cene (na primer računalniške opreme), spoštovanje rokov in korektne storitve. Plus IZBIRA...
Če res hočem nekaj kupiti pri svašta trgovcih, grem rajši na Amazon.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

OK.d ::

Saj MV je postal svašta trgovec:)
LPOK.d

avtek ::

Če vidiš da prodajajo mehčalce, špagete, kornfleks itd... Pol ja, je svašta :))

zmaugy ::

Točno to sem imel v mislih. Se pač malo potrudim in kupim računalniške reči pri specializiranih računalniških ponudnikih - na primer Anni.
Itn.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mato989 ::

zmaugy je izjavil:

Točno to sem imel v mislih. Se pač malo potrudim in kupim računalniške reči pri specializiranih računalniških ponudnikih - na primer Anni.
Itn.


Saj ANNI so tudi sleparji, glede cen ampak ok...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmaugy ::

Mato989 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Točno to sem imel v mislih. Se pač malo potrudim in kupim računalniške reči pri specializiranih računalniških ponudnikih - na primer Anni.
Itn.


Saj ANNI so tudi sleparji, glede cen ampak ok...


Cenejši kot MV, ne nategujejo rokov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

energetik ::

Tudi jaz sem za nekaj časa zaključil z MV. Sicer izrazito slabih izkušenj niswm imel, sem pa vseeno čakal na pošiljko predolgo, sploh pa to njihovo zmedeno komuniciranje...

Odlične izkušnje imam trenutno z Merkurjem in BigBangom. Pri teh sem naročil v torek, dobil danes. Merkurju sem celo dobil na dom po 36h od naročila.

Senior Dev ::

Obrni se na Pošto Slovenije, oni so ozko grlo in zdaj ko je največja gužva mojstri razmišljajo celo o stavki. DARS vsako leto preseneti sneg, Pošto Slovenije pa črni petek. Res dobri servisi, kako to ne propade?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

111111111111 ::

Senior Dev je izjavil:

Obrni se na Pošto Slovenije, oni so ozko grlo in zdaj ko je največja gužva mojstri razmišljajo celo o stavki. DARS vsako leto preseneti sneg, Pošto Slovenije pa črni petek. Res dobri servisi, kako to ne propade?

Glede na pogoje v katerih delajo poštarji... Saj tudi Amazonovi delavci stavkajo pred božičem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hojnikb ::

nic, se ves poslovalnic za osebni prevzem nardit, pa bo manj obremenjena posta :)

naj se mimovrste poveze z lokalnimi pumpami, pa se tam dostavlja pakete :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

The Wiber ::

Senior Dev je izjavil:

Obrni se na Pošto Slovenije, oni so ozko grlo in zdaj ko je največja gužva mojstri razmišljajo celo o stavki. DARS vsako leto preseneti sneg, Pošto Slovenije pa črni petek. Res dobri servisi, kako to ne propade?

Monopol i guess?

Senior Dev ::

Nekaj takega. In taki nesposobneži se silijo v biznis. Arnes in Pošta in potem se tam na televiziji javno opravičujejo. Sramota za Slovenijo so taka podjetja. Sramota.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

LeQuack ::

Big Bang sem videl na spletni strani da zaradi vragolij pošte imajo sedaj svojo dostavo, po LJ baje v 3 urah dostavijo.
Quack !

darkolord ::

Senior Dev je izjavil:

Nekaj takega. In taki nesposobneži se silijo v biznis. Arnes in Pošta in potem se tam na televiziji javno opravičujejo. Sramota za Slovenijo so taka podjetja. Sramota.
Sramota ste edino taki komentatorji.

111111111111 ::

darkolord je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Nekaj takega. In taki nesposobneži se silijo v biznis. Arnes in Pošta in potem se tam na televiziji javno opravičujejo. Sramota za Slovenijo so taka podjetja. Sramota.
Sramota ste edino taki komentatorji.

Arnes je pogrnil. Potem pa so hitro zakupili zoom in sedaj zadeva deluje kot more, vmes pa so šole presedlale na MTeams.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

KTr1sk ::

moja hčera pa uporablja "Cisco webex" pa tudi dela brez problemov

pri "Mimovrste" pa 11 dan od naročila še vedno lahko prekličem naročilo

še dobro, da se mi ne mudi
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

starfotr ::

hojnikb je izjavil:

nic, se ves poslovalnic za osebni prevzem nardit, pa bo manj obremenjena posta :)

naj se mimovrste poveze z lokalnimi pumpami, pa se tam dostavlja pakete :)


Kaj je fora spletnega naročanja in osebnega prevzema? To poznamo že tisočletja in so navadne štačune, ala merkur, bigbang ipd. Folk zmešani. Res, kaj je fora osebnega prevzema?

Pa ne mi s pumpami, jebo vas. Že tako me kdaj ima, da bi zaradi tega, ker vplačujete stave in loto in bi nekaj jedli, kar razglasil, da zunaj gori, da bi se vrsta sprostila. Jaz bi rad samo plačal benz. Ne pa čakal 25 minut na vas. Bemu.

techfreak :) ::

Kaj je fora spletnega naročanja in osebnega prevzema?
Hitreje dobis izdelek (tudi v ne-korona casih). Ne rabis na dolocen dan ob dolocenem casu biti doma (oz. kamor koli narocis.)

Jaz bi rad samo plačal benz. Ne pa čakal 25 minut na vas.
Problem so bencinske crpalke, ki najvec sluzijo prav na dodatnih storitvah/izdelkih. V nasprotnem primeru bi lahko na vse crpalke dali POS terminal.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

starfotr je izjavil:

hojnikb je izjavil:

nic, se ves poslovalnic za osebni prevzem nardit, pa bo manj obremenjena posta :)

naj se mimovrste poveze z lokalnimi pumpami, pa se tam dostavlja pakete :)


Kaj je fora spletnega naročanja in osebnega prevzema? To poznamo že tisočletja in so navadne štačune, ala merkur, bigbang ipd. Folk zmešani. Res, kaj je fora osebnega prevzema?

Pa ne mi s pumpami, jebo vas. Že tako me kdaj ima, da bi zaradi tega, ker vplačujete stave in loto in bi nekaj jedli, kar razglasil, da zunaj gori, da bi se vrsta sprostila. Jaz bi rad samo plačal benz. Ne pa čakal 25 minut na vas. Bemu.

Mene pa to sploh ne moti več. Uporabljam Petrolovo aplikacijo Na poti in plačam gorivo kar zunaj. Enostavno. Še ti se malo prilagodi, če so se ostali tudi. Predvsem pa ni treba čakat z masko v vrsti, kjer je pred vrati 5 ljudi, zunaj pa -5 °C ali +35 °C.

Spletno naročanje in osebni prevzem ima pa tudi kar precej prednosti v primerjavi z navadnim nakupovanjem.
1. Izdelke ti naberejo drugi, in ne izgubljaš časa z iskanjem izdelkov v trgovini
2. Še vedno ti pripada 14 dnevna možnost vrnitve izdelka brez navajanja razloga.

Osebni prevzem ima pa tudi prednost pred dostavo.
1. Iskat greš kadar tebi paše, ne pa da te UPS kliče, pa bi ti rad pustil na naslovu, pa ti nimaš primernega mesta, pa na pošti ne puščajo več, pa na Patrolu tudi ne pa ...
2. Pogosto dobiš kakšen dan ali dva prej, če osebno prevzameš
3. Kakšne občutljive zadeve ti poštarji ne premetavajo po skladiščih in kombijih. Pa tudi na dežju/snegu ne stojijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

OK.d ::

starfotr je izjavil:

hojnikb je izjavil:

nic, se ves poslovalnic za osebni prevzem nardit, pa bo manj obremenjena posta :)

naj se mimovrste poveze z lokalnimi pumpami, pa se tam dostavlja pakete :)


Kaj je fora spletnega naročanja in osebnega prevzema? To poznamo že tisočletja in so navadne štačune, ala merkur, bigbang ipd. Folk zmešani. Res, kaj je fora osebnega prevzema?

Pa ne mi s pumpami, jebo vas. Že tako me kdaj ima, da bi zaradi tega, ker vplačujete stave in loto in bi nekaj jedli, kar razglasil, da zunaj gori, da bi se vrsta sprostila. Jaz bi rad samo plačal benz. Ne pa čakal 25 minut na vas. Bemu.

Potem si pa nabavi električni avto in ga doma polni, če te toliko vržejo iz tira te stvari - j.g corona časi so zdaj.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

darkolord ::

111111111111 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Nekaj takega. In taki nesposobneži se silijo v biznis. Arnes in Pošta in potem se tam na televiziji javno opravičujejo. Sramota za Slovenijo so taka podjetja. Sramota.
Sramota ste edino taki komentatorji.

Arnes je pogrnil. Potem pa so hitro zakupili zoom in sedaj zadeva deluje kot more, vmes pa so šole presedlale na MTeams.
Ja big deal - vsi so na začetku pogrnili, Zoom, Teams in Meet.

Je unfortunate, ampak moraš biti res malo premaknjen v glavi, da pričakuješ, da bodo takšni ponudniki imeli infrastrukturo, ki bo hitro scalable za red velikosti ali več od vsega, kar so uspešno shendlali v zadnjih 30 letih.

Če bi sedaj ugasnilo sonce, bi vsi prižgali radiatorje in bi elektro omrežje pokleknilo. Takoj bi se našli pametnjakoviči, ki bi s prstom kazali na elektro, kako so nesposobni, ker nimajo štirih nukleark v standby. Ker valda so vsi to pričakovali.

A po drugi strani se isti pritožujejo, ker niso pravočasno dobili robe iz Mimovrste, čeprav so že leta prej vedeli, da bo delay?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Horas ::

starfotr je izjavil:

hojnikb je izjavil:

nic, se ves poslovalnic za osebni prevzem nardit, pa bo manj obremenjena posta :)

naj se mimovrste poveze z lokalnimi pumpami, pa se tam dostavlja pakete :)


Kaj je fora spletnega naročanja in osebnega prevzema? To poznamo že tisočletja in so navadne štačune, ala merkur, bigbang ipd. Folk zmešani. Res, kaj je fora osebnega prevzema?

Pa ne mi s pumpami, jebo vas. Že tako me kdaj ima, da bi zaradi tega, ker vplačujete stave in loto in bi nekaj jedli, kar razglasil, da zunaj gori, da bi se vrsta sprostila. Jaz bi rad samo plačal benz. Ne pa čakal 25 minut na vas. Bemu.


to pa to ko maš folk ko ga denar žuli in na pošti ali bencinski vidi PRECENJENE čokolade pa energye in vzeme še to. aja pa zraven še kako igračo pa kekse...eh
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oemdzi ::

A po drugi strani se isti pritožujejo, ker niso pravočasno dobili robe iz Mimovrste, čeprav so že leta prej vedeli, da bo delay?

Tle si ga pa malce kiksnil. Ravno v tem je bistvo, da se vsako leto isto sranje ponavlja, zdaj pa, ko je še korona praktično že 10 mesecev, bi pa lahko še kak korak vnaprej predvidevali.

Sploh "mimovrste" so tisti, ki se jim je v teh časih močno dvignili promet in s tem tudi zaslužek, ne bi jih ubilo, če bi začasno najeli nekaj pomoči za osebni prevzem. Da ne vložijo v pomoč je pa razlog samo optimizacija zaslužka, so pač raje izbrali več čistega dobička, kot pa zadovoljstvo dolgoletnih strank. Upam, da jih bo to teplo čez leto ali dve, ker za zdaj pač vem, da jim bo še vedno dobro šlo.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Tody ::

Krivi ste seveda kupci, Mimovrste ne bo sel zaposlit 10 ali celo 100 ekstra ljudi, ker nima kaj z njimi poceti celo leto. Pac boste cakal malce dlje, saj ne da boste drugo leto oz drugic kje drugje kupovali.

s1m0n ::

Pa saj je polno študentov, ki si nimajo kaj za začet...

Horas ::

saj na pošti je isto ne bi začasno zaposlili par več ljudi...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

starfotr ::

In kaj bo? Mislite, da človeka uspejo izbrat/dobit in uvesti v delo v 1 dnevu?

Kdo ga bo pa učil, če vsi delajo ali pa so odsotni na bolniški?

A mislite, da je človek kot avto, da ga kupiš, registriraš in že lahko voziš? Ne, ne gre tako.

1309976 ::

Malo ga biksajo z naročili. Že drugo letos, ki sem ga preklical zaradi predolge dobave, pri čemer so imeli zadevo kao na zalogi ob nakupu.
Po 14 dneh pa obvestilo, da so težave z dobaviteljem in da lahko preklicem.

Hvala lepa MV...sem preklical in naročil drugje. Ampak to ni način dobrega poslovanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1309976 ()

Senior Dev ::

GLS se je znašel po svoje. Zdaj ti paket pripelje random folk z privatnim enoprostorcem. On je zadovoljen ker dobi dobro plačano popoldansko delo, meni je pa čisto vseeno če ima službeni kombi ali privat vozilo, samo da ni prevelikih zamud. Ampak na Pošti se raje opravičujejo na televiziji prebivalcem kot pa bi potegnili nekaj ljudi za pomoč in delali sobote in nedelje te tri tedne. Nemoreš nič, slabo vodstvo, jaz bi vodstvo takoj odpustil vse po vrsti takoj jutri na nedeljo bi jim dal knjižice in naj se prijavijo s ponedeljkom na zavodu za zaposlovanje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

destroyer2k ::

Gls mi enako vozi z zamikom, ter dpd.
shrani.si/f/2d/1y/2572ftwx/gls.jpg

Zgodovina sprememb…

techfreak :) ::

Paket, narocen in odposlan 8. decembra, sem dobil 9. decembra dopoldne preko GLS. Sicer ni bilo od Mimovrste.

broken/link ::

lepo, da si to z nami delil v temi o mimovrste.

Horas ::

starfotr je izjavil:

In kaj bo? Mislite, da človeka uspejo izbrat/dobit in uvesti v delo v 1 dnevu?

Kdo ga bo pa učil, če vsi delajo ali pa so odsotni na bolniški?

A mislite, da je človek kot avto, da ga kupiš, registriraš in že lahko voziš? Ne, ne gre tako.


lep prosim no, nič ni rocket science ne na mv ne na pošti.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Tody ::

Seveda je, ce mas prevelik sistem, ki ti razpada na koscke ze leta.

Senior Dev ::

Seveda imajo vedno težave samo državne firme. In nič ne rešujejo, raje malo jokajo na TV in se opravičijo. Rešijo pa nič. GLS ima 2 dni zakasnitve v teh dneh in to je to.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

darkolord je izjavil:

Ja big deal - vsi so na začetku pogrnili, Zoom, Teams in Meet.

Je unfortunate, ampak moraš biti res malo premaknjen v glavi, da pričakuješ, da bodo takšni ponudniki imeli infrastrukturo, ki bo hitro scalable za red velikosti ali več od vsega, kar so uspešno shendlali v zadnjih 30 letih.

Če bi sedaj ugasnilo sonce, bi vsi prižgali radiatorje in bi elektro omrežje pokleknilo. Takoj bi se našli pametnjakoviči, ki bi s prstom kazali na elektro, kako so nesposobni, ker nimajo štirih nukleark v standby. Ker valda so vsi to pričakovali.

A po drugi strani se isti pritožujejo, ker niso pravočasno dobili robe iz Mimovrste, čeprav so že leta prej vedeli, da bo delay?

Bolj je bilo mišljeno za drugi val. To da so v prvem valu pokleknili se strinjam, da ne moreš imeti pripravljene infrastrukture. Ampak za drugi val, se je arnesu spet vse sesulo. To pa je malo šalabajzarsko, če mene vprašaš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
61 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751552 (17749) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349491 (30313) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029362 (20688) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170507 (155337) zoot

Več podobnih tem