» »

Mimovrste

Mimovrste

««
25 / 90
»»

2x'=2 ::

Danes sem prejel paket, ki bi ga morali dostaviti 29.11.
In bon za 5 eur za nakup nad 50 eur.

Han ::

Te bone zdaj veselo talajo...

dexterboy ::

Za nakup NAD 50 evrov. Torej moram kupiti nekaj za najmanj 50 evrov, da dobim bom 5 evrov. Pri 51 evrov je to 10% popust, pri 100 evrih pa je to 5 procentov. Jak mi je to neki popust...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

sentiš ::

Te bone so talali še pred vsemi zamudami. Ne zdaj mislit, da ste bon dobili kot opravičilo, dobili bi ga tako ali tako.

darkolord ::

Ja, to je jasno. Kljub temu je uporaben :)

111111111111 ::

Jaz že pripravljam pošiljko. Dobijo lepo pol robe nazaj. Miklavž je že bil.

shadeX ::

Veseli december se je komaj začel. Prihajata še božiček, dedek mraz :))

Znida ::

19.11.2017 10:12 - Oddano naročilo
19.11.2017 10:12 - Poslano obvestilo o naročilu
19.11.2017 10:13 - Naročilo sprejeto v obdelavo
20.11.2017 07:21 - Potrditev razpoložljive količine
21.11.2017 19:27 - Priprava naročila v centralnem skladišču

še nisem dobil, nekajkrat poslal email kaj se dogaja, poklical, dobil generične odgovore. Sedaj niti odgovarjajo ne več.
Najbolj smešno pa je, da je bil izdelek na zalogi (kao v skladišču).

Podjetju sem posredno naredil vsaj 30000EUR prometa v zadnjih dveh letih (priporočila za nakup mojim strankam). No, to se je zdaj končalo zaradi njihovega odnosa.

4knative ::

Znida, tvojih 30 jurjev je pljunek v morje. Kljub temu bodo letos zabeležili rekordno rast in rekordne dobičke. Lep poskus veseeno.

gusto ::

4knative je izjavil:

Znida, tvojih 30 jurjev je pljunek v morje. Kljub temu bodo letos zabeležili rekordno rast in rekordne dobičke. Lep poskus veseeno.

Aja sori, če so imeli rekordno rast, potem pa lahko imajo nespoštljiv in ignorantski odnos do strank, my bad.

4knative ::

Vmes se zgodi kaki feler, nimaš kaj, tudi na alibabi in na amazonu se dogaja podobno. Zadovoljni ne pišejo po forumih.

sentiš ::

Mimovrste je itak podn od trgovine. Nekonkurenčne cene in odvraten odnos do strank.

shadeX ::

To da je december in ljudje več zapravljajo verjetno ne more biti razlog, za tak delay? Kakor imam v spominu pretekla leta ob istem času, ni bilo takih problemov?

aerie ::

shadeX je izjavil:

To da je december in ljudje več zapravljajo verjetno ne more biti razlog, za tak delay? Kakor imam v spominu pretekla leta ob istem času, ni bilo takih problemov?

Res je. S tem, da se je pri njih december začel že avgusta.

schrack ::

Jaz sem VIP uporabnik zadnjih nekaj let. Kar se dogaja zadnjega pol leta, je res katastrofa. Trenutno čakam artikel, naročen 28.11, ki je bil na zalogi. Od 28.11 spremljam stanje tega artikla in vedno piše na zalogi, dostava naslednji delovni dan.

Vsaj to naj napišejo realno. Mislim, da bodo na tak način izgubili kar nekaj starih strank. Včeraj sem želel naročiti igrače, ampak sem se bal naročiti pri njih, da jih ne dobim do Božiča.

4knative ::

Ni nobene alternative, če mene vprašaš. Mimovrste ima pri nas monopolni položaj, kakorkoli se čudno sliši. Zdaj si lahko privoščijo čisto vse.

fujtajksel ::

4knative je izjavil:

Ni nobene alternative, če mene vprašaš. Mimovrste ima pri nas monopolni položaj, kakorkoli se čudno sliši. Zdaj si lahko privoščijo čisto vse.


Ne vem no, mislim da bodo drugi hitro zapolnili prostor če se bo sesul. Če imajo tolk zamude pri dobavi, imajo prav mogoče zamudo tudi pri plačevanju dobaviteljev. Bojim se da sem medtem ko čakam izpostavljen tveganju da moj paket namesto meni dostavijo v stečajno maso.

4knative ::

No, tukaj si se pa zmotil, ker rast je rekordna, dobički pa vrtoglavi.

Znida ::

Če so dobički vrtoglavi to lepo skrivajo. Že dve leti minus 2 milijona.

domenc ::

5 € popusta za nakup nad 50 €: D5UZGD8NNT (do 17.12.)

energetik ::

Včeraj končno dobil paket, naročen 26.11.

treker ::

Naročil v soboto ponoči 10.12. včeraj popoldan prevzel v Celju :)

doctor78 ::

Kaj ni še nihče opazil na Mimovrste, da preden dajo "popust" dvignejo cene? Common ppl!

4knative ::

Če si opazil kaj takega, lahko aktiviraš inšpekcijo, ker ne vem če so to dovoljene prakse.

Seba22 ::

doctor78 je izjavil:

Kaj ni še nihče opazil na Mimovrste, da preden dajo "popust" dvignejo cene? Common ppl!


Bravo a to si šele sedaj ugotovil ali kaj?Jas to spremljam že zelo dolgo,sploh pri big bang delajo tako in nasplošno v vsen naših internetnih shopih.Očitno so to "dovoljene" prakse či pa vsi tako delajo
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

darkolord ::

4knative je izjavil:

Če si opazil kaj takega, lahko aktiviraš inšpekcijo, ker ne vem če so to dovoljene prakse.
Pomoje so v sivi coni, ker ne višajo cen, ampak samo znižajo popust :)

Meiniken ::

Tale mi je zelo smešna :D

hyuga ::

Kako je kaj z garancijami za notebooke na mimovrste? če je kaj narobe samo njim pošlješ ali kako?
A ni boljše kupiti v kaki trgovini kot je big bang - glede garancije?
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

shadeX ::

Nima veze, garancijo itak (lahko) uveljavlaš pri dobavitelju.

Samael ::

hyuga je izjavil:


A ni boljše kupiti v kaki trgovini kot je big bang - glede garancije?
LP

V kakšnem smislu bolje?
Parkir plac dobiš v BTCju (samo primer) tako pred Big Bangom, kot tudi pred Mimovrste - je pa izdelek kupljen pri slednjemu običajno cenejši. Ali od kje tvoja dilema? :)
(torej da - pri mimovrste imaš opcijo poslati ali pač fizično predati v poslovalnici)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fujtajksel ::

4knative je izjavil:

Ni nobene alternative, če mene vprašaš. Mimovrste ima pri nas monopolni položaj, kakorkoli se čudno sliši. Zdaj si lahko privoščijo čisto vse.


Novičarji pišejo da so se EP, EK in SE menda nedavno dogovorili glede uredbe o čezmejnem pošiljanju paketov, ki naj bi prispevala k pocenitvi pošiljk v evropske vukojebine. Za nekatere naše spletne trgovce to najbrž ni dobra novica, no bomo videli čez par mesecev.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Kdo ima monopolni položaj? Mimovrste? 8-O

:))

Bahahahaahahahahahaahah.
|HP EliteBook|R5 6650U|

4knative ::

Nič jim ne moreš. Žal, tako je. Lahko samo lepo prosiš, da ti sploh kdaj dostavijo. Zamuda od črnega petka naprej je itak nekaj normalnega in pričakovanega. Naročil je enostavno preveč. Dobiček bo rekorden in rast podjetja izjemna. Z gumami so pa letos naredili raztur, totalno dominacijo na trgu.

cvick ::

Pozdravljeni,

Na Mimovrste sem kupil disk za NAS. Ko sem ga priklopil sem ugotovil, da ima disk čuden zvok, kukr da neki rahlo drgne in seveda ne deluje.
Ko sem ga hotu zapakirat sem opazil, da je na robu disk udarjen - očitno je nekomu padel po tleh, na vrečki pa se tudi vidi poškodba.
Kako je z garancijo, sigurno bojo rekli, da je men padu in ne bojo priznal garancije. Vrnit pa ga tudi ne morem (kao mi ne odgovarja) in zahtevati enak izdelek.
Kakšne možnosti imam?

Hvala lepa za odgovore.

Kurzweil ::

Načeloma je tako, da ko si dobil paket, bi moral poštar ali dostavljalec neke dostavne službe biti od tebi, saj ti je lahko edina relavantna priča. Kolega na pošti pravi, da se naredi potem zapisnik... Kolikor sem jaz seznanjen pravni nimaš nekih možnosti, lahko pa se obrneš na njih in napišeš kako je in te bodo v upanju, da jim stranke dejansko kaj pomenijo in v dobro svoje ime na koncu vendarle upoštevali in menjali stvari. Kot, da ni dovolj že to, da je Mimovrste tako drag :))

tomy5 ::

Ko prevzemaš paket ga moraš pregledat in če je poškodovan ga lai ne prevzameš če še nisi plačal. Če si že plačal pa z Pošto ali kurirsko službo takoj narediš zapisnik o poškodovani pošiljki.
Enako kot pregledaš avto ki ti ga predajo v avto hiši.

cvick ::

Disk nisem prejel po pošti, ampak sem ga osebno prevzel na Mimovrste.
Tiste male poškodbe na vrečki pa tudi nism opazil.
Nikoli do sedaj nisem imel nobenega problema, zato tudi nism pregledoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvick ()

tomy5 ::

Vedno, ampak vedno se vsako pošiljko in karkoli kupiš pregleda.
Pač šola za naslednjič. Ne reče se zastonj da vsaka šola nekaj stane.

seba-beba ::

Nadaljujem debato okoli dviga cen.

Sredi tedna sem kontaktiral mimovrste za nek artikel, če mi lahko sporočijo dejanski rok dobave oz. če drži rok dobave, ki je zapisan poleg artikla. V petek sem dobil njihov odgovor. Danes, ko sem hotel naročiti artikel, sem opazil, da so dvignili ceno za 60 centov. Naključje ali ne?

Lahko pa tudi povem, da sem isti artikel gledal tudi na spletni strani avstrijskega mediamarkt-a, kjer sem jih tudi kontaktiral. Artikel so v roku nekaj dni podražili za cca 5 EUR. Ravno tako so v tem obdobju podražili nek drugi artikel, ki sem ga spremljal na njihovi spletni strani.

Zaključek: trgovci dvigujejo cene pred prazniki.

tomy5 ::

Teorija zarote .... paranoja ... in še kaj.
Pač ko cene zrastejo le to opazimo, ko pa padejo se nam pa to zdi samoumevno.

Glede na to da ogromno proizvodnje vseh izdelkov na Kitajskem in oni prodajajo v USD raje spremljaj razmerje USD/EUR.

4knative ::

Evo še malo reklame za super popuste na mimovrste, kar 32% popusta:

darkolord ::

Em. Pa črna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

4knative ::

Ponavadi se išče najbolj ugodne ponudbe. Ti pa obratno?

Curly ::

Vprašanje, nekateri hočejo Slovensko tipkovnico, tukaj je še razumljivo, če je dražja.

4knative ::

Tipkovnica je tipkovnica. Kdo sploh gleda pod prste? Tale tipkovnica iz mimovrste ima US layout in gor naknadno zalepljene črke s čisto drugačnim fontom. Slovenska klasika pač. Raje imam nemško ali UK za pol cene. Malo reklame, ker zamujajo s paketi in me delajo nervoznega.

Hakai ::

4knative je izjavil:

Evo še malo reklame za super popuste na mimovrste, kar 32% popusta:



To je dobra ponudba za mimovrste. Jaz sem imel ogledan ruzak za 30 e (+postnina). Cisto po nakljucju sem ise isti dan na gearbestu opazil identicen ruzak za 10e(postnina vljucena)

tomy5 ::

Hakai je izjavil:

4knative je izjavil:

Evo še malo reklame za super popuste na mimovrste, kar 32% popusta:



To je dobra ponudba za mimovrste. Jaz sem imel ogledan ruzak za 30 e (+postnina). Cisto po nakljucju sem ise isti dan na gearbestu opazil identicen ruzak za 10e(postnina vljucena)


Kero znamko iz Gearbesta imajo na MV ?

Matevz96 ::

4knative je izjavil:

Evo še malo reklame za super popuste na mimovrste, kar 32% popusta:




V leclercu sem jo kakšen mesec nazaj dobil za okrog 30€, priporočam nakup, odlično za uporabo računalnika iz sedežne :D
#hooldthedoor

darkolord ::

4knative je izjavil:

Ponavadi se išče najbolj ugodne ponudbe. Ti pa obratno?
Ne, šel sem na google in napisal "amazon k400+" in dobil tisti dve na vrhu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Tilen ::

Še ena pohvala za Mimovrste! :)

18.12.2017 00:51 - Oddano naročilo
18.12.2017 00:51 - Poslano obvestilo o naročilu
18.12.2017 00:52 - Naročilo sprejeto v obdelavo
18.12.2017 00:52 - Potrditev razpoložljive količine
18.12.2017 00:57 - Priprava naročila v centralnem skladišču
18.12.2017 10:53 - Naročilo odpremljeno na prevzemno mesto
18.12.2017 14:27 - Naročilo pripravljeno za prevzem
18.12.2017 14:42 - Naročilo prevzeto na prevzemnem mestu
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
25 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751455 (17652) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349356 (30178) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029328 (20654) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170394 (155224) zoot

Več podobnih tem