» »

Adapter, acer, sranje, garancija

Adapter, acer, sranje, garancija

Zeberdee ::

Kupil acer 7520, v big bangu. Delal odlično, kar naenkrat je adapter crknil, sploh ne "fila" več. Grem v BigBang, kličejo zastopnika, ker je stvar v garanciji so dolžni napako popravit. Seveda bi moral oddati celoten pc, potem imajo pa oni še več kot 7 dni časa (po izteku tistih 45 dni), da dostavijo robo. Ko vas jebe, kako naj bom brez pcja?
Zamenjava delujoče/nedelujoče (povdarjam, crknu je samo adapter) je nemogoče, možen pa je nakup "novega" adapterja. Ker mi je le ta crknil v 4 mesecih je dodatnih 40 + ddv (čeprav vem, da bo na koncu 60) kar velik strošek. V bigbangu kravala in jebanja mater vsem po spisku si ne morem privoščit, acer support bom verjetno poklical (mednarodno) in šel bom kupit nov adapter.

PS:
Razen, če ga ima kdo na zalogi (od vas, sem iskal pa se to ne prodaja) - še danes ga kupim (040163396).

Še vedno pa me zanima, če oni lahko to sploh zahtevajo - oddanje celotne naprave, za toliko časa, brez možnosti uporabe "testne/nadomestne" opreme? Kateri zastopnik to omogoča? Bom takoj presedlal.

c00L3r ::

Poglej v garancijski list kdo je zastopnik/uvoznik/serviser za Acer prenosnike za SLO. Če se ne motim je to še vedno Avtera. Probaj njih poklicat in se z njimi dogovorit za zamenjavo adapterja. Če si pa doma blizu LJ, pa je najbolje da se osebno oglasiš.

Zeberdee ::

Preko bigbanga sem klical na avtero, pa so mi zasrali s tem. Avtera je ta zastopnik.

Klemenn ::

a ni alterna?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20653409 (13375) Han
»

Acer prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
818455 (3479) kmetek
»

Big bang "se zgodi" in njihova popolna ignoranca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9922368 (19066) RejZoR
»

BigBang nateg (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8112004 (8083) BoBi19
»

Bigbang in njihovo obnašanje in dobavni roki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527272 (4876) Zheegec

Več podobnih tem