» »

navijanje 7600gs

navijanje 7600gs

___ ::

pozdravljeni!

rad bi navil svojo 7600 gs. poskušal sem že z različnimi programi (riva tuner, forceware od nvidie....) pa mi enostavno ne uspe naviti bolj kot 60 mhz, kar vse skupi nč ni. jedro mi tako uspe naviti iz 450 mhz na 510 mhz, ram pa iz 400 mhz na 460 mhz. če kakorkoli poskušam to "mejo" preseči, se zgodi da enostavno noče sprejet mojih nastavitev (nemorm kliknt ok), ali pa če mi slučaaaajno uspe, se v igrah pojavijo tiste pike, barve postanejo čudne itd itd itd.

ima kdo slučajno kakšno rešitev, ali je pa grafična tako slaba za navijanje?

lp



ps.: zadeva je silent, tako da gredo temperature na stock hitrostih med igro nekje do 70 stopinj. v idle..torej ko sem le v windowsih pa je temperatura 50 stopinj.tako da mislim da to ni problem
  • spremenilo: ___ ()

Volta ::

To je za to karto običajno navitje. Več pač ne zmore, če se ti pojavijo artefacti. Bo treba kakšno drugo grafično kupit ;)

___ ::

mja se mi je kar zdelo ja. sam sm mislu da se da še kj dodatno nafrizirat....
sm mislu da bi se jo dal vsaj mal bol približat 7600 gt...sj malenkost pridobim z navitjem..sam vseeno pa ni isto..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Volta ::

Jah, na žalost je pač tako. Kolikor vidim tam v tvojem podpisu imaš X2 procesor, tako da bi se ti splačalo kupiti npr. Radeonko 3850. Kar lepo bi se ti poznalo pri igrah...

LP

___ ::

radeonke so mi že od zmeri všeč...nekako mi delujejo kot bol zihr varianta kot nvidia...tokrat imam nvidio, ker sem res poceni skos prišel na ta način. glede kupovanja.....hvala za predlog, tale grafa zgleda kot res...precej kvalitetna, vendar se mi zdi škoda dat že 100 eur za grafo, kaj šele 180 eur. namreč ne igram toliko igric da bi se nakup izplačal.

igre ki sem jih igral v roku zadnih nekaj mesecev: cod2, colin mcrae dirt, cod4, potem se pa začne tole:):):) keen 4,5,6,dream:), dave:) uglavnem z navitjem sm hotel le malenkost izboljšati performance v igrah. računalnik uporabljam največ za multimedio, internet, delo s precej velikimi datotekami (zato x2 procesor in 3 diski....operacijski sistem na 1 diski, ostalo na drugih dveh), obdelava slik (zato 2 gb rama..več kot dovolj zame).

glede na to pa da so mi že igre, ki so ubistvu narejene za dos dovolj, se mi pa nakup nove grafe resnično ne izplača.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hvala za odgovora!

Volta ::

Hehe, ni problema :)

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU temp. nad mejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
7813748 (12609) m0LN4r
»

Zakaj je navijanje cool in zakaj ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
924827 (3437) Pyr0Beast
»

navijanje AMD procesorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
776162 (4765) Davidf1
»

GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Strojna oprema
179055927 (36954) msms
»

8800gts navijanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
986883 (3814) PINki

Več podobnih tem