» »

Browser za Palm m505

Browser za Palm m505

SLOWWWeb.net ::

Predlogi za najboljsi browser za dlancnik, kjer bi se dalo gledati tudi slike in ne samo texta!0:)
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

G[e]c ::

Jest kr avantgo uporabljam ceprov ma omejitve kanalov mi je cist zadost. Saj z mobitelom lahko sinhroniziram, mam pa isto 505

ToniT ::

poglej na www.nadlani.net

ToTo ::

Jaz uporabljam iSilo 3.1. Meni se zdi zelo dober. Imas conduit, ki ti zna strani skrcit da samo gledas! 0:) Dobro obvlada tabele, gnezdenje, zlivanje teksta in slik... samo fontov pa (se) ne! Poiskusi, priporocam! :D

G[e]c ::

Edin sinhronizirat ga ne mors prek mobitela to je glupo

ToTo ::

Ja, to je res! :'( Ce nameravas uporabljat browser za branje strani "live" preko modema/telefona, potem si s Silotom ne bos pomagal. ;( Poskusi Pendragon-a!
Ce pa imas namen sinhronizirat strani na PCju in jih potem nosit s sabo, pa je iSilo super! :) Jaz si dnevno pobiram dol AvantGo kanale, z njim pa sem si na palma prenesel se cel kup svojih dokumentov (predvsem specifikacije, prirocnike,...). Zelo prirocno je, ker lahko za vsak dokument posebej dolocis celo paleto parametrov, kako naj ga coduit "prevede". Predvsem sem navdusen nad kompresijo: 400Kb dolgo specifikacijo je stlacil na borih 60Kb 8-O (res da je bolj malo slik noter, ampak samo za primerjavo).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Subtitle Workshop urejevalnik podnapisov

Oddelek: Zvok in slika
4212440 (1098) KiNgKoNgX
»

Brskalnika Internet Explorer in Firefox v Sloveniji skoraj izenačena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
15815229 (11827) poweroff
»

Firefox Fennec alpha tudi za Windows Mobile

Oddelek: Novice / Windows Mobile
304222 (3043) PrimozR
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
121774 (1577) iskra
»

Novice na Palma

Oddelek: Slo-Tech
91324 (1112) xylem

Več podobnih tem