» »

je kdo že kaj kupil preko e-baya?

je kdo že kaj kupil preko e-baya?

Yohan del Sud ::

Zanimajo me tovrstne izkušnje. Ni nujno da ravno e-bay, lahko je katera druga avkcijska stran.

whatson ::

En znanec dosti kupuje preko e-baya... In ni problemov...

Bom ga drevi kaj pobaral o tem.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

PaJo ::

Seveda smo ze kupopovali, sicer iz nemcije in je bilo vse cool:) Edino kar sem moral naredit je to da sem mu moral nakazat kes na njegov racun in cakat da je poslav robo dol, in je bilo vse ok:)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

malinavc ::

ja seveda...a vi gospod mate to kar jst iščem? ja ja seveda, sam dnar nakaž na XXXXX-YYYY-ZZZZ, pa dobiš čez par dni stuff, ok! ja ok! tm tm tm...tri tedni mim....tmt mtm tm...pol leta mim...Zdracvo gospod jst pa še nism prejel pošiljke vaše! kaj je to zdej? to je napačna številka!


lahk pa de bo vse vredi :)))))
...odvisno s katere perspektive gledamo...

BigAl ::

OK! Samo je res bad feeling ko dnar nakažeš pa čakaš kaj za boga bo tip poslal, če bo sploh kaj. Ampak zaenkrat ni blo problemov!

andrej ::

jaz sem do zdaj vedno dobil kaj sem placal. Enkrat sem denar poslal po posti v UK. Se najvecji problem sem enkrat mel ko sem iz nemcije naroco rame, se v casih ko so bli svinsko dragi. No tip poslje pot UPS expresu, za katerega sem mogo placal skoraj tolko kot za rame...

Drugace pa se nisem mel problemov. Dobro je, da kupujes samo od ljudi, ki ze majo zlo dosti prodanih stvari in si malo preberi kaj drugi pisejo o njem.

Odsvetujem pa ti kupovanje velikih zadev, recimo prenoniskov, TV-jev, etc. Tu je riziko prevelik. Ce si ze lahko privoscic, da te prenesejo okoli za kakih 100 evrov se gre, ce te pa za par 1000 je pa ze velik problem....

Pazljiv je vedno treba bit :)

Matek ::

Jaz sem kupo originalnega harryja potterja - goblet of fire od ene kanadčanke. Punca je bila še tolko prijazna, da mi je prvo poslala, pa sem pol plačal. Skratka, kein problem.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811332 (1543) Samael

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101062 (45609) Tilen

prodaja preko ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5322137 (11260) Alamar
»

e-Bay

Oddelek: Kaj kupiti
213048 (1995) darkolord
»

E BAY

Oddelek: Kaj kupiti
312681 (2082) borutz

Več podobnih tem