» »

Najbolj smešen film

Najbolj smešen film

j0si ::

Pozdravljeni:)
Torej zanima me, kater film se vam je zdel najbolj smešen... Zakaj to sprašujem? Zato ker nameravam čez vikend pripraviti zabavo:\\ in na zabavi bodo nekateri med drugim tudi gledali filme... Seveda jim ne bom dal kakšnih grozljivk ampak kake komedije. Kaj mi svetujete?:D S katerim filmom jih naj karseda razvedrim?:D

ajd:P

frudi ::

uf, praktično vse z oznako Monthy Python je garant za dosti smeha. pa kaki Obiskovalci (francosko) tud zažgejo.
od novejših stvari pa recimo Snatch in njegov predhodnik, Lock, Stock and Two Smoking Barrels.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Thomas ::

Najsmešnejši so francoski žandarski filmi, ki se dogajajo na Azurni obali 30 let nazaj. Kar precej jih je. Eden recimo je Kletka norcev.

Če se ne smeješ tem - je nekaj narobe s tabo. Afirmativno.

:))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

_Mortal_ ::

Lock, Stock and Two Smoking Barrels je še kar smešen film. Kaj pa ker del od Scary Movie, Taxi 1,2, Shangai Noon (jackie chain)....
V glavnem je velik filmov med katerim lahko izbiraš
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

royalstar ::

Fantje dejte pogledat serije JACKASS.... ne bo vam žal:D
live to ride; ride to live

CaqKa ::

vprasal je po filmih.. ne pa po dogodivscinah ki so jih posneli pubertetniski mulci
jaz predlagam prvih 20 minut filma/risanke monsters inc :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Jebiveter ::

Jest pa predlagam Spilbergovo risano/animirano serijo GOGS!
Ko sm prvic vidu to sm mislu da umrem od smeha!:D

Poglejte si tole!

U glavnem, Dino-family ki z spoznavanjem sveta ubija vse okoli sebe! Mah, to morte videt!:D :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jebiveter ()

TylerDurden ::

shrek!!!
Let\'s make some soap ...

trillian ::

luis de funes je naravnost imeniten. thomas, upam, da si mislil te filme z njim. in ne le njegovi zandarski podvigi...se spomnite onega dela, ko je bil ocenjevalec restavracij. hilariozno. :)
montyji so pa itak. zadnje dva tedna sem si ogledala njigove tri filme (meaning of life, the quest for the holy grail in life of brian). zdaj gledam se dele flying circusa po vrsti.
dvomim, da so americani sposobni narediti kaj tako zabavnega. mislim, da se jemljejo prevec resno.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

TheJack ::

Men se zdijo najbolj smešni Montyjevi filmi, recimo Life of Brian in Holy Grail.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Mercier ::

Avdicija. Sicer je gledališka predstava, se pa da dobiti na VHS.

CaqKa ::

louis de funes je itak nekaj najbolj smešnega kaj je lahko :).. ja walda da se spomnim ono z restavracijami.. največ je pa itak onih ko je neki pri policiji :)

PersonaRudis ::

Filmi tipa Ameriška pita so en velik Š**! Meni je bil recimo zelo smešen film The meaning of life (MP). Nekdo je prej napisal, da mu je bil všeč TAxi. Meni je bil tudi, samo humor po mojem ni nevem kaj.8-)

IR Babun ::

Tee for two - seka
SCREW THE GOVERNMENT

Thomas ::

trillian

Kakor sem proameriški :D, so mi evropski filmi bolj všeč. Ne samo angleške in francoske komedije. Pač pa tudi kaj nesmešnega. Ned Divine recimo.

Ampak zares velikopotezni so pa spet le ameriški.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zzzzzzz ::

* History of The world - Part One (od Mela Brooksa - večina od njega je za crkt)
* Veliki Bazar (ena odbita francoska komedija iz 70. let)

Simko ::

Heh, ob tistem francoksem žandarju se je včasih zbirala cela družina...Zabava zagarantirana.

Life of Brian je bil tudi kar kul, ostalih MP produktov še pa nisem videl.

Od novejših, se pa spomnim trenutno le na Snatcha...jaz sem crknil zraven. Taka 'hladna komedija'. Super film.

pozorhudmaček ::

Sam ti priporočam Amelei Poulain. Izvirni greh v lepi preobleki.

Zgodovina sprememb…

Laplace ::

Bad Taste al pa Braindead.:D

Folk Peter Jackson ga rula.8-)

slycer ::

Za moje pojme sta še vedno vrhunska Ko to tamo pijeva in Maratonci tečejo častni krog. Če te daje jugo nostalgija ali pa bi rad okusil malce balkanskega melosa, bosta to zelo dobra filma.

R0K ::

Jst sm pa učas mel za te fore geldat Pink+, ki ga zdej kr naenkrat ni več. grrr! .. pa so bli fini no :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

pecorin ::

Ce hocete videti res smesne filme si poglejte parodije na grozljivke in akcije. :)
na primer meni je najboljjsi Hotshots 1 in 2(Napihnjenci), parodija na Top Gun.
pa parodija na Star Wars..samo da ne vem naslova :\\

CaqKa ::

starwars > space balls

BigFoot ::

včeri sem si pogledal Jay and Silent Bob Strike Back (nekakšno nadaljevanje Dogme) in zadeva je tako smešna da ni za opisat :) carski film
Dogma pa isto, tud res super film :)
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735143 (20038) GrimReaper
»

Angleške komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
4210763 (7129) driver_x
»

Komedije, da te kap!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6750769 (47285) Ejsi_Disi
»

Predlagajte filme... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10620681 (18442) Alexius Heristalski
»

Filmi v angleškem slog

Oddelek: Loža
111087 (942) Mercier

Več podobnih tem