» »

AGT računalniki

AGT računalniki

««
3 / 12
»»

RejZoR ::

Dandanes v času ko je miljavžent trgovin si kaj takega res ne moreš privoščit. In poznam situacijo ker sam tud delam s tehnično robo in imamo slično situacijo čeprav nekaj le imamo na zalogo. Če zadeve ne moreš dobavit najkasneje v 3 dneh, če gre za kakšno drago eksotiko ajde 1 teden pa še to vprašanje če bo folk čakal. Pred tem ko smo imel zalogo iz lastnega centralnega skladišča je folk brez problema počakal dan ali dva ampak si obljubljeno robo tud vedno dobil v dogovorjenem roku in folk je dejansko brez problema počakal, eni so celo plačal vnaprej in potem samo prišli prevzet zadevo.
Zdej ko smo neki menjal dobavitelje in prestrukturiral zadevo pa so dobavni roki katastrofalni. Po 1 mesec se včasih čakajo stvari kar je totalno nesprejemljivo in jim govorim že ves čas da ob vsej konkurenci nihče ne bo čakal več kot 1 teden (kar je že tko precej dolgo). Ampak jih očitno ne briga profit ampak se držijo svojega gnilega protokola. Prav. Jezst sem itaq majhen kolešček v mašineriji in plača je vedno ista tud če se cele dneve praskam po riti. Predloge jim daješ iz lastnega interesa do večjega prometa, da se nekaj dogaja in da folk odide iz trgovine zadovoljen, ampak če vodstvo tega noče pol pa tud prav. Sam to ne more laufat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Machiavelli ::

Pač, če je trgovina fizična kot štacuna potlej nekaj cenejše robe mora biti na zalogi vsaj za servis lol
Nekako moram pohvaliti Mlacom se je izboljšal,AGT se je pa moćno poslabšal..
Nigaaazz

Jacobs6Geno ::

No jaz morem reči, da AGT gledam že 2 leti, nisem še ničesar kupil, vendar uporabljam njihovo spletno stran pri sestavi komponent (da vidim če so kompatibilne).

Je pa AGT dokaj poceni glede na FunTech in Dinokomp, razen mislim da je bila matična plošča usodnih 30 € dražja kot na Dinokompu.

drugače je pa res, da ti hitro odgovorijo na e-mail. jaz sem napisal pa sem v roku pol ure že imel izčrpen odgovor. tako da vkolikor ga uporabljam je super, ne vem pa, če bi tam kupoval...

PARTyZAN ::

Ja, na maile že odgovarjajo ... samo kaj, ko čakaš na robo 2 meseca. Seveda ti po mailih/telefonu zagotavljajo da bo "naslednji teden".

mihec87 ::

Dober no 2 mesca lih ne, ponavadi pa res 2-3 tedne rabijo..

RejZoR ::

Tko se spomnim ko so mi obljubljali Corsair Hydro H50. Pa jih pol nikoli niso dobil. Enako Corsair F120 SSD-ji. Obljubljal več tednov nakar so jih povsem odstranil iz strani. Ugh?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PARTyZAN ::

Jaz sem čakal 2 meseca. Bilo je prvič in zadnjič.

mihec87 ::

Pol sem zgleda mel srečo da sem dobil v takem času pri dveh naročilih dozdaj..

gendale ::

nazadnje ko sem kupoval pri njih sem čakal par dni, je pa res da je bilo to leta 2008

škoda da so se poslabšali, ker včasih je bila ok trgovina

Rias Gremory ::

Ker še zmeraj nisem dobil hladilnika, sem jim v soboto poslal mail in do tega trenutka še nisem prejel odgovora. Ali je to pravi e-mail: info@agt.si
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Steinkauz ::

Če maš msn jih dodaj, tam ponavad hitr dobiš odgovor. Vsaj včasih si

Rias Gremory ::

No ker še do zdaj nisem dobil paketa, me zanima če kdo ve za njihov pravi e-mail ker sem jim 27. avgusta poslal mail kaj se dogaja in nisem dobil odgovora. Rad bi čim prej preklical naročilo in ne vem kam poslati.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

mihec87 ::

Teško poklicat?

Rias Gremory ::

V sobotah ne delajo in bi jim rad poslal mail in bi potem lahko že drugje naročil.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Skyman ::

ah jz sm imel isti problem z rami na mail poslov odstopam od narocila itd.. drugje narocil dobil kuj nasledni dan pa se cenejse

Rias Gremory ::

Zgodba je končana. Agtju sem pisal na mail da preklicujem in so mi hitro odpisali ko sem jim pa pisal pred približno tednom pa niso odgovorili kaj se dogaja. Pri agtju verjetno nebom več naročal ker so mi zatem ko sem naročil napisali da hladilnik JE na zalogi vendar potem ni bilo nič.
Zdaj sem naročil pri Mlacomu in sem še prej vprašal ali je na zalogi in so mi naslednji dan sporočili da dobijo naslednji teden in upam da bo vse ok.

Lp, LinksysOne
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

chucki ::

Ajej, naročil sem ploščo Asus p8z77-v, še preden sem videl to temo. Plačal sem pa vnaprej preko paypal. Rabim jo pa čimprej, ampak dvomim, da jo bom dobil, glede na to da imajo probleme z dobavo...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Janac ::

Kdaj si narocil?

chucki ::

Danes
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

Očitno se bom načakal, ker še maila ne odpišejo :) Razmišljam, da bom izpolnil obrazec za vračilo kupnine in jim ga poslal.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

mihec87 ::

Pokliči in vprašaj če imajo na lagerju čene ti pač naj vrnejo...Ne vem pa zakaj če se neka stvar nujno rabi ne preverite pred nakupom če je na zalogi..

kriko1 ::

Ne gre se da nujno rabi, ampak da pride v nekem razumnem roku. Cca 2 tedna.

chucki ::

Klicarim pa se noben ne javi. Imel sem nekaj denarja na paypal in sem vzel tukaj, drugače nebi.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Gregor P ::

Če ima neka trgovina nekaj na zalogi, potem vsekakor ne bi smelo nikoli trajati več kot tri dni za dostavo (če mi lahko prav vedno iz nemških spletnih trgovin dostavijo raznovrstne računalniške komponente v treh dneh, potem je najmanj kar pričakujem od naših trgovin, da mi v isti državi dostavijo produkte v približno enakem času).

Če pa nekaj ni na zalogi, potem je zadeva seveda drugačna (v tem primeru ti pa znajo vsi obljubljati nemogoče, razen če imajo zares urejene odnose z dobavitelji, kar pa kot potrošnik težko oceniš - pri enem ali dveh nakupih).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

chucki ::

Klical danes že 5x, in se noben ne oglasi. Na strani piše, da imajo tehnične težave s telefoni in naj jih kontaktiramo preko maila ali msn. Oboje brez odgovora. Kaj takšnega še nisem doživel.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Gigahertz ::

a še zdej niso telefona zrihtal, že pred 4 meseci ni delu...
"670#2500#8"

BorutK-73 ::

Gigahertz je izjavil:

a še zdej niso telefona zrihtal, že pred 4 meseci ni delu...


Če ne plačujejo računov za telefon.

RejZoR ::

Kar nekako ni čudno, če skor noben ne kupuje, ker je treba čakat 2 mesca...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

chucki ::

Kaj mi pol predlagate, da dam refund na paypal, če do njih ne morem nikako pridit.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

McClane ::

Kaj misliš? Preberi si spletno stran, nato jim pošlji email in če ni odgovora...veš kaj storiti.

Smešne so take trgovine, ki blazno "poslujejo" preko e-maila, na odgovore pa čakaš po par dni.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

chucki ::

Nč prijavil sem na paypal, saj moje kontakte ignorirajo. Bolano ;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

Nč prijavil sem na paypal, saj moje kontakte ignorirajo. Bolano ;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

medenko ::

LOL? Težava s telefoni? GSM pa ne obstaja a ne? :))

chucki ::

Danes sem poslal obrazec za preklic in vračilo kupnine, prijavil na paypal.. Mam občutek, da bom ob denar, razen če je paypal tako močan, da bo izterjalo od njega.
Na ramih in i5 3570k se pa počasi nabira prah :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Gigahertz ::

zakaj ne greš osebno tja pa uprašaš zakaj farbajo slovenski narod?:)
"670#2500#8"

chucki ::

Če bom šel tja mu bom vzel iz trgovine za 200 € robe, ga prtisnu na gobec pa čeprav bom imel probleme.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

r3dkv1c4 ::

Mene ne vidijo več tam, moje mnenje je, da se delajo norca iz strank.....zakaj?

...ker lažejo sami sebi, na spletni strani oglašujejo nekaj, kar nikoli niso sposobni dobavit....
....2 meseca je odkar sem naročil napajalnik in še danes ga ni...no sem ga pred časom dobil pri konkurenci...ceneje!!!

....zmotilo me je pa najbolj to, da ti tinček pobalinček reče, "če bi ga lahko kje dobil bi ga tudi k sosedu šel kupit in tebi prodal, samo da bi bil zadovoljen"

...sledi šok....veš tinček.. sem ga dobil pri konkurenci 10€ ceneje....ostal je zalepljenih ust.

jaz sem z agt zaključil.

btree ::

chucki, kako se je končalo, meni se tudi ne oglašajo, bom verjetno kar do njih stopil.

chucki ::

Danes sem dal ( escalate this dispute to a claim ) preko paypal, zdaj ga bodo oni kontaktirali. Poročam, če bodo kaj rešili...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

btree ::

Aha, jaz se bom enkrat konec tedna oglasil pri njih, če ne bo pravilnega odziva, bom naredil isto.

rdecaluc ::

Odkar so se preselili tja na Ig v neko hišo, ki zgleda kot da folk tam stanuje, se je vse resnično poslabšalo :/. Škoda pa res so bli dobra trgovina.
Est modus in rebus. ,typos

chucki ::

Dear Rok

We have concluded our investigation into your case and have decided in your
favor.

We were able to recover 195.49 EUR and this amount has been credited to
you. Please allow five business days for this adjustment to be posted.

If you are due any additional funds, we will make our best effort to
recover the balance from the seller.

Hvala paypal, in FU AGT!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Skyman ::

rdecaluc je izjavil:

Odkar so se preselili tja na Ig v neko hišo, ki zgleda kot da folk tam stanuje, se je vse resnično poslabšalo :/. Škoda pa res so bli dobra trgovina.

Ja jz vem ko sem zadnje pri njih kupoval komponente so bili se v šiški(ilirija)to je bilo vse v casu novih Dual-core procesorjev ter 775 socketa..no v glavnem zadevo dobil takoj,brez cakanja..No potem sem cez nekaj let zamenjal pri njih kupljeno 2600xt atijevo za 4870 dobavni rok še je ze večal.Nazadnje ko so bili na podutiku sem hotel pri njih vzeti 5870 grafiko po 3 tednih cakanja ter bil sm 7 v cakalni vrsti mi je prekipelo sel narociti na enaa. dobil nasledni dan..Navk tega je vec ko se selijo slabse je :D zgleda da nasledna selitev pomeni propad..

amigo_no1 ::

Si dobil potem 100% povrnjeno s strani PP ?

chucki ::

Da, 100%
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

r3dkv1c4 ::

agt je šla v ku..., meni niso še odgovorili kdaj dobijo napajalnik pa je tega menda ze ene 3 mesece....no ja 3 dni se jih čakal potem pa gas v demisepc in po 3dneh je bil napajalnik doma.....odgovora z agt pa še danes ni.

Odkar so na rudniku niso vredni nič.....mene tam več ne vidijo.....so se mi zamerli do skrajnosti!!!!

trnow ::

AGT je bila včasih odlična firma (dokler so bli še majhni). Zdej so pa katastrofa, sploh servis je totalna tema. Un mlada model k dela tm, se dela pametnega za znoret a nima pojma kva dela. Jst sm že kr neki časa nazaj (2008) kupu pr njih komp in to tko, da sm sam povedu kere dele hočem in so mi ga sestavl. Za komp sm dal 1051€ (brez monitorja, samo kišta) kar za tist cajt ni blo mal, no sej tud za ta ni:). No mel sm ga en teden in po enem tednu mi je začel delat probleme. Valda sm ga nesu nazaj na servis in itak, da niso nč odkril. Mal so ga spucal in to je blo to :/. No problem se je itak ponavljal in ponavljala tko da sm ga pomoje ene 5krat nesu na servis pa še vedno niso nč uštimal. Vedno ko so mi ga dal nazaj je un tamlad mungl od serviseja reku: "sm laufu teste celo noč pa je vse ql". Valda ko sm dam pršu in prklopu komp, hotu igrat igrco sm igral 10 min in evo isto sranje. No pol mi je pa dokončno dopizdil in sm reku, da jih več ne je.... Vmes so mi celo grafiko zamenjal pa ni blo nč boljš k sm domov pršu. S tem, da vsakič ko sm ga tja prnesu, sm čaku minimalno 2 tedna da sm ga dubu nazaj:/. No nazadnje sm sam s pomočjo forumov ugotovil, da je slab pretok zraka v ohišju in za tako osnovno napako, k bi jo mogu vsak serviser takoj odpravt je ta tamau ni najdu, pa ča ga dons nesem jo spet ne bo najdu :/, ker ma on svoje teste in njegovi delajo :/, ker mungl. Skoz mi je razlagal da je laufal 3d mark celo noč in bolj ko sm mu govoru, naj zalaufa špil in proba igrat 10 min bolj je ufuraval tist njegov 3d mark :////.
Tko, da če mene vprašaš je AGT puko ko kokica. Bedno so ratal, so mi bli pa včasih res hudi. Zdej ne vem a je mene ta tamau preveč raz...., al so šli pa v k.....

Janac ::

kaj je blo pol narobe

stock ::

Lol, ta je pa res bedna, za slab pretok pa res ni kriva trgovina, lahko da so oni mel pač manj stopinj v sobi testiranja in ni prišlo do problemov, medtek ko zna kak jakson računalnik maltene zapret v omaro..

dogo ::

@trnow Sem se res nasmejal, ker sem sam imel podobno izkušnjo z njimi leta 07/08, kupil sestavo za cca 1k, prinesem domov in se je zadeva konstanto sesuvala v igrah. Nesem na servis ugotovijo, da naj bi bila defektna grafična (artefakti) in jo zamenjajo z novo. Prinesem domov, zadeva ista, nesem nazaj, ponovno menjajo grafično in glej ga zlomka problem še vedno prisoten. Skratka odnesem nazaj in me čez nekaj dni kličejo, da so kontaktirali Asus in da so dobili odgovor, da naj bi bil problem kao 64-bitni OS in 8gb rama. So mi hoteli ponudit drugo konfiguracijo, vendar sem ze odločil za vračilo kupnine, saj da imaš PC kupljen več kot en mesec in ga lahko vsega skupaj uporabljaš en teden je zame nezaslišano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785300990 (36536) igorpec
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204324 (3729) NewAgeisHere
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815515 (11313) gendale

Več podobnih tem