» »

Dexter

Dexter

««
25 / 27
»»

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Dexter: New Blood (2021) Exclusive Sneak Peek Trailer | SHOWTIME




meni pa zgleda precej obetavno.... sam da ne rabim gledat laguertoin doaksa, pa se zatezeno debro vcasih - pa je ze zmaga :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FlyingBee ::

V bistvu so bili ravno karakterji pika na i. Debra ja bila svež veter kot ženska policajka, Doakes pa bedak, ampak je popestril 1. sezono, edini, ki je sumil v navzven sweethart Dexterja.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

stevemcq_ ::

Če se ne motim je bilo rečeno, da bo posneta samo ena sezona ? In sicer naj bi serija dobila takšne zaključek, kot si ga zasluži.. vsaj po besedah ustvarjalcev in MCHja.

FlyingBee ::

Ah, potem je že doomed.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Lion29 ::

FlyingBee je izjavil:

V bistvu so bili ravno karakterji pika na i. Debra ja bila svež veter kot ženska policajka, Doakes pa bedak, ampak je popestril 1. sezono, edini, ki je sumil v navzven sweethart Dexterja.


jap, pika na i ze, ampak to so bili villains... debra je bla OK, vecino casa... vcasih je pa bla tecna v 3pm, batista je bil OK, masuka tudi, quinn tudi... rita je vcasih najedala, ampak vecino OK...
laguerta in doakes pa kr neki
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FlyingBee ::

Meni sta tudi ona dva najmanj simpatična, ampak gledano kot celota pa sta pasala notri za kontrast.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

Dexter: New Blood (2021) Official Trailer | Showtime

FlyingBee ::

Genialno, from Miami to "Aspen". Ni boljšega od "Fargo" okolja za serijskega morilca. Pa še Debra je notri, nice.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

Genialno, from Miami to "Aspen". Ni boljšega od "Fargo" okolja za serijskega morilca. Pa še Debra je notri, nice.


Dexterja nisem nikoli redno gledal če sem ujel na televziji sem kdaj pogledal. Tole sezono pa bom pogledal ravno zato, ker me spominja malo na Fargo :)

FlyingBee ::

Imaš do novembra čas vse epizode pogledat, super serija.

Dvomim, da bodo spet tako dobri.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

stevemcq_ ::

Vseh epizod mu ne bi priporočal, ker sledi drastičen padec kvalitete po četrti sezoni. Sem pa bil do takrat velik fan same serije in upam da bo sezona pred nami serijo zaključila na takšen način, kot si jo zasluži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stevemcq_ ()

BaTeMaN ::

Isaak Sirko je bil dober BAD GUY, jaz bi 7. sezono, dal med nujno gledanje.
Bi pa drugo sezono dal proč, če moram izbirat štiri najboljše.
Lila 'Pardon My Tits' :* je bla hot ampak to je pa vse.
less then zero

Outcast ::

Jst se ga znam še 1x lotit (skupno drugič) v celoti pred novo sezono...ena boljših serij pa se je spomnim bolj malo u pm:D

lolipop2 ::

stevemcq_ je izjavil:

Vseh epizod mu ne bi priporočal, ker sledi drastičen padec kvalitete po četrti sezoni. Sem pa bil do takrat velik fan same serije in upam da bo sezona pred nami serijo zaključila na takšen način, kot si jo zasluži.


četrta je itak cream of the cream. Težko bi držali nivo. Se mi zdi, da je tretja bila tudi bolj slaba. Overall pa ena boljših serij. Če pogledaš vse v šusu, se ti znajo kakšne vreče s kosi trupel sanjat 8-O

FlyingBee ::

5. sezona je bila kruta, s Tretjim kamnom od Sonca in tista s sinetom Hanksom. Je pa res, da na splošno težko kaj več kot 6 vrhunskih sezon naredijo, recimo Breaking bad je dober primer kdaj zaključit.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

stevemcq_ ::

lolipop2 je izjavil:

stevemcq_ je izjavil:

Vseh epizod mu ne bi priporočal, ker sledi drastičen padec kvalitete po četrti sezoni. Sem pa bil do takrat velik fan same serije in upam da bo sezona pred nami serijo zaključila na takšen način, kot si jo zasluži.


četrta je itak cream of the cream. Težko bi držali nivo. Se mi zdi, da je tretja bila tudi bolj slaba. Overall pa ena boljših serij. Če pogledaš vse v šusu, se ti znajo kakšne vreče s kosi trupel sanjat 8-O


Meni osebno si najboljše sezone sledijo takole : 1,4,2,3. Tretja sezona je bila meni tudi tako tako, ampak še vedno veliko bolje od vseh preostalih( 5-8 ), ki so sledile. Kot je že zgoraj nekdo omenil, so jo molzli preveč časa, zato pa še vedno ostaja ena izmed najbolj polariziranih serij z katastrofalnim koncem.

Lion29 ::

sem zacel gledat spet par mesecev nazaj z mojo zeno... sva ravno proti koncu 4. sezone - trinity...
komaj cakam, da vidim njen izraz.. >:D ...pravi, da ji gre Rita na zivce :D

Tak da ravno pravocasno bova pogledala, da zacneva novega :D

trailer zgleda precej obetavno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FlyingBee ::

S svojo ženo!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

'Dexter: New Blood' Review: A Solid Revival That May Actually Make Amends for the Original Ending

No spoilers, but the return of America's favorite serial killer might be the apology that fans are looking for.

https://collider.com/dexter-season-9-re...


7 novembra se začne 9 sezona.

Outcast ::

Prvi del že na pašnikih:D

Da vidim koliko vam bo všeč povratek...

Ganon ::

Rad sem ga imel, se je pa v zadnjih sezonah razvodenel in zaključil na katastrofalen način. Držim pesti, da bo tokrat drugače.

;-) ::

Kje se bo pa vrtel, na katerih kanalih ?

Ganon ::

Showtime. Ena epizoda na teden mi je premalo. Bom počakal, da se odvrti predzadnji del in potem začel z ogledom.

FlyingBee ::

Jah, no, kaj naj rečem, zadeva ima potencial glede na videno in dober pedigre, ravno slednji pa je problem, ker so le zamenjali Dexter v Miamiju z Dexterjem v klasičnem majhnem mestecem na severu, ki je ozadnje v že nebroj kriminalkah, najbolj znana je vsekakor Fargo. Punca indijanskega rodu in policajka, on pa njen fant, ki sam z veliko skrivnostjo živi v oddaljeni koči ob jezeru povsem povzema situacijo v nedavni komično obarvani nadaljevanki Resident Alien.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Prvi trije deli so bili super, felling je zelo kot dobri stari Dexter, kar je dobro. In nekaj svežine z novo lokacijo, liki.
Quack !

LeQuack ::

Edina stvar, ki mi ni všeč, ki pa nima veze z vsebino. In sicer da je screen format sedaj ultra widescreen, se pravi enako kot pri filmih imaš zgoraj in spodaj črno praznino na TV-ju. Enako so storili npr. pri The Expanse v zadnji sezoni ali dveh. Glede na to da so serije namenjene za gledanje doma na domačen TV-ju, ki so večinoma vsi 16:9, mi ta odločitev ni jasna.
Quack !

tikitoki ::

Jp, TV serije nej se drzijo 16:9, dokler ne bo kaksen druh format prevzel primata v dnevnih sobah.

FlyingBee ::

Ja, 3. del je nakazal, da bo še zanimivo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Outcast ::

Sam da ne bo spet preveč poudarka na teh otrocih, že zdj mi gresta mal na živce...vse vesta lol:D

meho7 ::

Tamal mi deluje mal psiho. Da ne bo na koncu passing the torch, ga bo Dexter ucil kode :))

bluefish ::

Bi rekel, da podnaslov serije namiguje na to.

LeQuack ::

meho7 je izjavil:

Tamal mi deluje mal psiho. Da ne bo na koncu passing the torch, ga bo Dexter ucil kode :))


Na koncu ga bo Dexter naučil, da je narobe ubijati.
Quack !

FlyingBee ::

Verjetno bo Dexterja dal na mizo in ga za vse umore kaznoval. New blood bo rojen.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

LeQuack ::

Na koncu se bo izkazalo da to sploh ni njegov sin ampak nek random serial killer.
Quack !

FlyingBee ::

In Hanna seveda ni umrla zaradi bolezni.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

klemenSLO ::

Dobra serija. Sploh ti monologi so mi všeč.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

FlyingBee ::

Če še nisi, si nujno oglej film Mr. Brooks iz 2007.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FlyingBee ::

Ja, postalo je zelo zanimivo, sicer predvidljiv zaplet, ampak bom z veseljem pogledal do konca in upal, na novo sezono.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Outcast ::

Tamal je itak njegov sin, men se zdi da celo ve kaj je njegov fotr počel...in še vedno (očitno) počne.

LeQuack ::

Zdaj je že malo predvidljiv konec, s tamalim bosta morala združiti morilske moči, da ustavita tistega serijskega morilca žensk. Upam sicer da bo kak twist in da bo kaj drugače od tega.
Quack !

FlyingBee ::

Bo, sigurno ne bo tako linearno, predvsem kako se bo clashal njegov kodeks, če bo sina na mizo dal.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Outcast ::

LeQuack je izjavil:

Zdaj je že malo predvidljiv konec, s tamalim bosta morala združiti morilske moči, da ustavita tistega serijskega morilca žensk. Upam sicer da bo kak twist in da bo kaj drugače od tega.


Kurta so malo preveč predvidljivo pokazali kako pelje novo 'kelnarico' proti koči ki ima vhod v klet...

Ganon ::

FlyingBee je izjavil:

Ja, postalo je zelo zanimivo, sicer predvidljiv zaplet, ampak bom z veseljem pogledal do konca in upal, na novo sezono.


Je bil novi Dexter prvotno zamišljen kot "mini serija"?

c3p0 ::

Oh, ta Dexter... vedno naleti na serialce, pa še v tako zabačenem selu na severu.

Outcast ::

c3p0 je izjavil:

Oh, ta Dexter... vedno naleti na serialce, pa še v tako zabačenem selu na severu.


Tud če more čakati na njih cca. 10 let a ne?:));)

oo7 ::

Men se zdi dobro tudi, ker se dogaja pozimi :) boljše kot Miami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LeXani ::

Wannabe fargo. Daleč od tega s tako štorijo, pomojem bo klasika.. mali bo novi klavec.. dolgčas..rabimo neki novga neko drugačno igro, to je že 3 prežvečena. Verjetno niti niso upal potrdit drugačnega scenarija.
Čas prve prijave 04.11.2005

Outcast ::

5.del se mi je zdel precej slab(ši); čeprav so vpletli Batisto in Dexterjeva skrivnost očitno ne bo več dolgo...skrivnost

LeQuack ::

Super del danes, veliko razpletov in zapletov.
Quack !

FlyingBee ::

Čudno speljano, kako je Dexter kar direktno šel nad Kurta. Ni to njegov style.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan
««
25 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195783 (11864) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311122 (1823) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738439 (24089) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252833 (2670) Bor H

Več podobnih tem