» »

Dexter

Dexter

««
24 / 27
»»

Lion29 ::

T-h-o-r je izjavil:

preko varnistnih kamer... na letaliscu? na KJEREM letaliscu? letalisc je na stotine... in ce bi mogu vsako letalisce chekirat samo za par dni in par kamer, bi trajalo 100 let, da najdejo v mnozici ljudi...


niti ne, če bi zadnjih 5 let živel na rl planetu rl zemlja, bi vedel, da te najdejo v sekundi dvajest, če vedo, koga iščejo


kdo? NSA? Elway sigurno ne ;)


ampak ima bzzero point... v optiki serije, bi lahko il elway prav v sosednji restavraciji across the street in opazoval hanno... v bistvu bi ji lahko prilepu nevidni sledilec na roko rfid ship al kaj... who knows... v optiki serije bi lahko harrison tudi poklical jamie iz argentine in povedal, da je skupaj s hano in da pogresa fotra in ce ve kje je dex.... v optiki serije bi lahko tudi hanna imela poln kufer harisona in ga pustila v sirotisnici...ta pa bi pol sprozla preiskavo...v optiki serije bi lahko tut meteorit padu hani in dexu na glavo... socasno... v optiki serije bi lahko bil tudi stoakes se ziv in je skozi dexu za petami.... blah blah blah...

serije je konec... sprejemljiv konec... the end
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

T-h-o-r ::

hahah

pa drgač interpol je že zadost
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

bzzero ::

V rl bi jo izsledil že na prvem letališču (če ne kje prej) z enostavnim face recognition sistemom, glede na to da ni spreminjala videza... ampak enough said, pustmo stat, je kar je.

Baja ::

Baja je izjavil:

me prav zanima kaj bo.. čeprav .. debra gre na britof, hannah gre v rešt, dex pa H. pa v Argentino (too much memories, as he said, and he's gonna get some new in last ep.)


heh, 2 sta končala tam kak sem reko ;)

Lion29 ::

T-h-o-r je izjavil:

hahah

pa drgač interpol je že zadost


itak, ce bi elway zelel to izdati
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vasquez ::

Meni se zdi konec smiseln. Parkrat mu je že zmanjkalo časa za razkosat in je bilo potem sranje. S ta pravo gozdarsko motorko teh problemov ne bo imel.

petzup ::

Vsi razočarani nad koncem serije, meni pa je sam konec čisto ok, edino kar je bilo pretirano nerealno v zadnji seriji - Dexter odnese sestro iz bolnice, nihče nič ne vidi in Dexter fenta Oliverja, kar pred kamerami in jo tako na izi odnese..
Po eni strani škoda, ker je konec ker ne vem kaj se naj spravim gledat, po drugi strani bi bil pa problem kako bi se lahko še sploh širila serija v naprej.

krispe ::

Meni je bil konec žalosten in mi definitivno ni všeč, da moram na takšen način zaključit s to legendarno serijo, ZATO sem se odločil, da pogledam vse sezone znova! ojaaaa! :D
Prve 4 sezone so itak najjače 8-)
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

FlyingBee ::

legenda, ampak konec je res težko narediti zadovoljiv, kaj ni res?

Tody ::

Men se zdi da so si spet pustil odprto zadevo. Kako jih lahko ščiti če je še živ. Potem bi raje užival pa bil z njimi.

martincek1 ::

Dexter, kakor sem jaz razumel, na koncu izgubi empatijo. No vsaj v tem primeru ga Hanna in Harisson ne zanimata, nekaj časa se mu bo bledlo potem bo pa naredil killing spree ala Breivik in umrl. Je pa vse skupaj na nek način še vedno odprto, tudi meni se ne zdi najboljši zaključek ampak who cares.

lambda ::

Če odštejem poplavo lame potez zadnjih sezon, mi je sam konec dober. So imeli jajca narest nekaj depresivnega. Nekakšen obliž čez vse traparije, ki smo jim bili priča zadnje čase. Iz zadnje scene bi sklepal, da verjetno naslednjih 30 let ne bo vozil tistega tovornjaka ...

Za tiste, ki niso pristaši odprtih koncev, je pa tole bedno. Marsikdo bi raje videl 'happily ever after' v Argentini. A v takem koncu bi bilo pa kaj več poante? Kakorkoli že, vsaj konec je. Tako kot so peljali zadnje 3 sezone, ni imelo več nobenega smisla nadaljevat.

Karaya 52 ::

Jp, precej žalosten konec. Dex izbere trpljenje v samoti, kar je verjetno najtežja možna pokora, vedoč da sta Hannah in mali nekje v Argentini. Tole je bil neke vrste Dostojevski Zločin in kazen konec, kar mi je všeč, očitno pa mladina danes raje vidi big bang zaključke z elementi samorefleksije na ravni kobile.

T-h-o-r ::

samorefleksija? he killed like 200 people
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Tody ::

Sam ubistvu so to kr bedno naredil, on se zapelje v nevihto, gliser razfuka in on kr preživi sred morja in največje nevihte... Še več priplava na suho in gre na Aljasko :)

bzzero ::

Tody je izjavil:

Sam ubistvu so to kr bedno naredil, on se zapelje v nevihto, gliser razfuka in on kr preživi sred morja in največje nevihte... Še več priplava na suho in gre na Aljasko :)


Psiho look na koncu pa pravi: Dark passenger is back. Zdaj sploh ne bo sumljiv. Lumberjack z iBookom, setom nožev in skalpelov, ki kupuje top shit animal tranquilizer 8-)

Bor H ::

petzup je izjavil:

in Dexter fenta Oliverja, kar pred kamerami in jo tako na izi odnese..


Sodeč po pogledih Batiste in Quina sta oba točno vedela kaj je bilo, še Quin je zinil nekej ala "žal mi je da ga nisem jaz ubil" in očitno so vsi sprejeli Dexovo zgodbo ker jim je tako bolj pasalo.

Sc0ut ::

bzzero je izjavil:

Tody je izjavil:

Sam ubistvu so to kr bedno naredil, on se zapelje v nevihto, gliser razfuka in on kr preživi sred morja in največje nevihte... Še več priplava na suho in gre na Aljasko :)


Psiho look na koncu pa pravi: Dark passenger is back. Zdaj sploh ne bo sumljiv. Lumberjack z iBookom, setom nožev in skalpelov, ki kupuje top shit animal tranquilizer 8-)


Točno tako. Čisto zadnjo sceno je potrebno tako razumeti. Zdaj je totalni killer, čisto brez spon, sam zase in lahko dela kaj želi.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Karaya 52 ::

T-h-o-r je izjavil:

samorefleksija? he killed like 200 people


Je, preteklik. Kaj bi naj drugega naredil, samomor je za p****. Lahko bi se prijavil policiji ampak potem bi mali vedel, da je fotr serijski morilec. V Argentino ni šel, ker se čuti krivega za Debrino smrt in ker verjame, da bo isto naredil še Hanni in malemu. Moril pa imo več ne bo, zdaj je resigniran gozdar. ;)

AmokRun ::

:))

klemenSLO ::

Ah konc je bil srednja žalost. Nič posebnega.
Najboljši konec sezone (pa ne samo v dexterju) je blo ko ubijejo Rito....
jst nism mogu zaspat še ene 2 uri.... to je pravi konc....
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Lion29 ::

ja ma zdaj so ubili debro... a ni to bolj hudo ?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

darkolord ::

Način ni bil tako hud

Tody ::

Ja, tisto k jo najde v banji pa kri pa Harrisona...

Ampak nauk te serije. Če si serijski morilec ne moreš imeti nobenega rad :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

martincek1 ::

Tista sezona s Trojico je bila res razred zase. Morali bi celo zgodbo razpotegniti še na naslednjo (mislim da peto) sezono pa zaključiti v slogu.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

od 5. naprej oziroma z 6. in Lumen so mimo ustrelil in najboljše, da se večina serij konča po 5. sezoni

Jst ::

Meni je bila pa sezona z Lumen kar v redu. Prvo sezono so itak naredili čisto po knjigi, samo spremenili konec. V knjigah Rudy živi lepo naprej. Debra že v prvi knjigi zve, da je Dex serial killer. V knjigah Dex ne mara krvi, zato žrtve zavije v plastiko, da je čimmanj krvi - to so v seriji spremenili na boljše, ker je Dex mesmerized by blood. (Kako bi to napisal po Slovensko? "Hipnotiziran od luže krvi?")

Danes zvečer pred spanjem, se bom spravil na ravnokrat izdano knjigo. Ime knjige "Dexter's Debut" so spremenili v "Dexter's Final Cut." Po Synopsis na zadnji strani zgleda, da bo zabavna knjiga. Dexter sodeluje v nekem Cop Showu kot advisor. Stvari se takoj zapletejo, ko glavna igralka dobi namesto filmskega blank metka, tapravi metek in umre. Media je na nogah, ker je v snemanje showa vključena Miami Metro, Miami's Finest in ker so jim ubili igralko pred nosom. Debra in Dex sta pod pritiskom, da čimprej rešijo case. Potem pa najdejo njihovega glavnega osumljenca mrvega, Rito in Codyja zvezanega in komaj živa, se Dexter zave, da je "truly met his match".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

sanchy ::

FlyingBee je izjavil:

od 5. naprej oziroma z 6. in Lumen so mimo ustrelil in najboljše, da se večina serij konča po 5. sezoni



Meni je bila 6. ful dobra.

IL_DIAVOLO ::

Torej se po večini strinjamo...do 5. sezone top serija, potem pa downhill.

FlyingBee ::

Pri konkurenčni Breaking Bad ne bomo vedeli kako bi bilo po 5. sezoni, jaz sem si še želel vsaj še eno, ampak lahko, da bi se vse pokvarilo.

bluefish ::

Meni je serija postala dolgočasna tam nekje po primeru Trinity. Osem sezon je pač preveč za skorajda vsako nanizanko.

hojnikb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej se po večini strinjamo...do 5. sezone top serija, potem pa downhill.

nope...
#brezpodpisa

Nikec3 ::

Meni je bila zanič samo zadnja sezona. Naprimer 7. mi je bila še vedno precej ok.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BaTeMaN ::

less then zero

PINki ::

Nice. To mi je bila v preteklosti number 1 serija.

;-) ::

Komaj čakam, najboljša serija kar sem kdaj gledal.

IL_DIAVOLO ::

Uvodna špica me je vedno zjebala, da sem postal lačen. Tisti debeli napol surovi snicl in jajcka :D

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Uvodna špica me je vedno zjebala, da sem postal lačen. Tisti debeli napol surovi snicl in jajcka :D


si me pozval, da ga se sam, se enkrat pogledam... kaki spomini!!!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FlyingBee ::

Vsekakor zelo dobro narejena uvodna špica in cela serija, še posebej dodelanost karakterjev. Tudi humor in nekako vedno upravičen kill, prav zadoščujoče.

V bistvu te samo uvodna špica pusti lačnega :D
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Glavni negativec zadnje sezone bo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

FlyingBee ::

Vreden tega naziva, v Highlanderju je zbujal strah.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

BaTeMaN ::

Captain Hadley,.. sem ravno gledal ShawnShank.. ta vikend je bil na enem kanalu :)
Clancy Brown je bil hud v Highlander jap :) It's better to burn out than to fade away!

Dober izbor.
less then zero

oo7 ::

Dexter: New Blood (2021) Exclusive Sneak Peek Trailer | SHOWTIME

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL_DIAVOLO ::

Izgleda lame in niti malo podobno originalu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

drvo ::

Meni zgleda super.
Zakaj bi moralo biti podobno originalu? Original jim je uspelo nategovati tako dolgo, da so do konca zaj...
Dogaja se v popolnoma drugačnemo okolju, normalno, da ne more biti enako, če se človek skriva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

DarwiN ::

Upam da ne bo tako kot pri serijah Prison Break in 24, kjer so kot reboot posneli zgolj eno usrano sezono.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

meho7 ::

Bo treba se 1x gleat. Nazadnje sem gledal se HR(Half Resolution) verzije se predno so zaceli s 720p releasi.

DeeJay ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Izgleda lame in niti malo podobno originalu.

Gledal boš pa vseen :)
Don't f with me.

c3p0 ::

DarwiN je izjavil:

Upam da ne bo tako kot pri serijah Prison Break in 24, kjer so kot reboot posneli zgolj eno usrano sezono.


Mogoče zato, ker je reboot (vsaj PB), bil čisti shiat? Tega se bolj bojim.

FlyingBee ::

Ja, če ne bo dovolj gledalcev, bo samo ena kratka sezona. Mislim, da vsaj ena cela bo, glede na pedigre.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

««
24 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195678 (11759) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311107 (1808) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738408 (24058) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252833 (2670) Bor H

Več podobnih tem