» »

Dexter

Dexter

««
23 / 27
»»

Nikec3 ::

Najboljša epizoda te sezone.

SPOILERJI!!!

Res je bilo v zgodbi veliko pretiravanj, številne stvari, ki jih Dexter stori so zelo poenostavljene. A vendar. Za vsakogar raste šiba :8)
Je pa res, da bi bil konec perfekten brez zadnje scene. Samo vrstica, kjer reče da mora druge zaščititi pred sabo in konec. Pisateljem dam na vse skupaj en +, ker so imeli jajca serijo zaključiti na najbolj možen depresivni način.

To ne spremeni dejstva, da je bila sezona zelo slaba.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Sc0ut ::

Drek je blo to. Kao zdaj je čisto alone in lahko ubija po mili volji. Pa še tako je grd, da se itak ne bo nobena v njega zaljublja.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Jst ::

>Pisateljem dam na vse skupaj en +, ker so imeli jajca serijo zaključiti na najbolj možen depresivni način.

Zadnja scena je res čisto nepotrebna.

Sicer pa, že ob začetku snemanja sezone 7 so vedeli, da bo osma zadnja. Lahko bi "vlekli" tistega programerja čez sedmo in osmo sezono, samo tako, na vsake par delov, da vidimo, da ga zasleduje. Tako bi se Dex moral soočiti z nekom, ki je isto pameten kot Dex, na koncu pa še sam s seboj. Recimo da bi Debro ubil ravno tisti programer - no, samo en boljši igralec bi ga moral igrati.

Ampak nevermind. Serija z osmimi sezonami... Dobre so bile ene 4-5 sezon, nekako tako, kot je "problem" z vsemi serijami. Pa tudi vse (Dex) knjige niso thriller ride, ko požiraš strani, ko bereš kakšno knjigo, ki te zelo potegne.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Heisenberg ::

zase pa moram reči da je bil zadnji del dober, strah me je bilo samo da bo kak beden konec, ko ni nič dorečeno ala Lost, ki ima zame najslabši konec vseh nanizank in filmov v zgodovini!

hojnikb ::

hehehe kočna scena ga pa zmaga.. :)) Spinoff anyone ?
Dex, the woodchipper :D
#brezpodpisa

bzzero ::

hojnikb je izjavil:

hehehe kočna scena ga pa zmaga.. :)) Spinoff anyone ?
Dex, the woodchipper :D


:)) rofl... škoda, da so tako končal

Tr0n ::

Lol keri bedn konec. Kak so lahko tako dobro serijo s toliko potenciala tako zafustrali. :(

hojnikb ::

joj kaj si tak ženete k srcu, kak konec je.. sj mate še kej življenja izven gledanja nadaljevank :))
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

DarwiN ::

Lohk bi vsaj oba z Debro po nekem napetem vrhuncu na koncu umrla, in to na nek inteligenten in domiselen način, ne tko, da enega kap zadane, drugega pa morski psi požrejo... BTW, Debra je umrla po možganski kapi samo zato, da so nafilali čas, da so se lahko 10 minut pogovarjali v bolnišnici, ker sicer bi jo lahko kar Saxon v glavo ustrelil in rešeno.

V zadnji sceni pa bi Jamie Batista našla malega Harrisona celega krvavega in z nožem v roki, na tleh ob njem pa razčetverjena mačka..

Whatever..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Bor H ::

Če bi se izkazalo da je Harrison tut morilec bi bilo kičasto, sploh ker Dexter tega nima v genih ampak je postal morilec zaradi travme, take travme Harrison pač nima.

msjr ::

Škoda, da so tole vlekli do osme sezone. Zadnji del pa je bil tudi žalost, tako zgodba kot tudi produkcija (nevihta je žalost, stari posnetki kot "spomini" pa so tudi vredni osemdesetih in raznih družinskih vezi...).

Pa toliko možnosti so imeli, da so se potem odločili za neko vmesno varianto... Tudi jaz sem računal na Harrisona, na malo bolj razmišljanja vredno sceno. No ja, redkokatera serija se po osmih sezonah zaključi odlično.

Lion29 ::

se kar strinjam z nikcem...

jaz sem se bl, da bo tak beden konec, ko je ssel kar v nevihto... bolj debilno se res nebi moglo koncat.... hvala bogu so pokazali se tisto zadnjo secno... da le ni tolko lame....

po mojem so serijo koncali na edini mozni nacin kot so jo lahko.... torej sower-sweet konec.... torej tako, da je en del happy end (harrison in hannah) po drugi strani pa dex ostane cisto sam... bogu za hrbtom

meni je bil sicer oliver kar vsec... je imel psiho pogled in se mi ni zdel tolko posiljen....

alway najvecje razocaranje.... tut batista in quinn...

full bi blo zakon, ce bi prikazali, da je stari Matthews vedu v bistvu za dexa in ga bi ves ta cas scitil :D

skratka tsti, ki primerja BB in Dexa se mi smili.... ceprav sem mnenja, da bo BB pravtako postregel grenko-sladkim koncem
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Jaz menim, da je imel Dexter 7 dobrih sezon. 3 med temi sedmimi so bile odlične. Zadnja pa obupna kar se tiče plota, drama je bila še kar ok. Najbolj jezi, da je bilo v tej sezoni ogromno fillerja. Najprej tisti prvi, napačni Brain Surgeon, pa Masukova hčerka,... Takoj ko je Debra rekla Joeyiju "I love you", sem vedel, da bo umrla. Pa zamerim jim, da ni bilo v zadnji sezoni nekega "hunta" na Dexterja, ter da od zaposlenih na postaji nihče ni nihče ni vedel, da je Dexter morilec. Pa zakaj točno, je Saxon sploh šel za Debro? In to takoj? Ni nobene logike, glede na to, da je bil do sedaj predstavljen kot zelo pameten morilec.

Pač plot je poden od podna. Character development pa je še kar soliden. In pa, ne vem kako eni vidite, da je konec "sower-sweet". Konec je tako depresiven, da bolj ne more biti. Debra umre, Harisson živi brez očeta, Hannah brez "sorodne duše", glavni junak pa propade.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

DarwiN ::

Takoj ko je Debra rekla Joeyiju "I love you", sem vedel, da bo umrla.


Meni se je že tista zdravnica zdela uber sumljiva, ko se je tako pogovarjala, kot bi Debra visela na nitki... "I'm hopeful" pa take jajce.. Ko pa je dobila metek v čreva in nič vitalnega ni šlo po gobe.. Za tole "hopeful" izjavo in za vso zaskrbljenost okoli Debre, bi morala biti vsaj v komi na intenzivni..

Potem pa blood clot... Jeba.. Osebno bi sicer preferiral spontaneous self combustion, ampak ok..

Drugač pa sem tut sam želel videti lov na Dexa, izraz na obrazu Masuke, ko izve za Dexterja, ipd...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Outcast ::

Ma boljše da bi umru, jst vem, da ne bi mogu živet tm nekje u p.m. pa da bi vedu, da sta čez lužo dva človeka, ki ju imam najraje in me čakata, s tem da je eden od njiju moj otrok?
'Vsi, ki jih imam rad, umrejo' je malo pocukrana fraza, sploh ker so cel del nakazovali kako bodo srečno živeli vsi trije v Argentini, pol pa sedi tm v eni baraki ko en kup nesreče (sm hotu napisat dreka, pa nisem:D)!

Dokaj lame konec za moje pojme, čeprav sem nekako pričakoval bolj tragičen konec samega Dexterja.
Upam na boljši konec BB-ja!

Po drugi strani je pa konec še ene velike serije (gledano v celoti) in mogoče, ko jo bom čez kakih 5 let zopet gledal, mi bo konec bolj ljub....za 1x ne!

Farewell Dexter!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Jst ::

Vsako serijo je problem zaključiti. Meni je bil zadnji del v redu. Nekako sem takšen konec tudi pričakoval. Škoda je, da so za*ebali sredi sezone z Brain Surgeon, Oliverjem. Lahko bi bil kakšen bolj deep connection, glede na to, da je bila Voglova "stvarnik" Dexterja ali bolje povedano Dark Passengerja, obenem pa je bil Oliver njen sin. Ter "odhod" Dark Passengerja, Harryja, bi lahko bil bolj viden. Bolj ko je "dobival" čustva, bolj ga je le ta zapuščal. Vsaj jaz si nekako tako razlagam. Glede zadnje scene "Dexter The Woodlogger" se pa itak ne bomo strinjali - zame totalno nepotrebna.

Sicer pa, prejle je nekdo omenil Lost. Na Verge je zanimiv članek, da je bil Lost mišljen kot čisto drugačen format serije: theverge.com: J.J. Abrams and Damon Lindelof originally sold 'Lost' as 'Law & Order' on a weird island
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ramon dekers ::

skratka tsti, ki primerja BB in Dexa se mi smili.... ceprav sem mnenja, da bo BB pravtako postregel grenko-sladkim koncem


Walt in dex obstaneta v kolibi nekje bogu za hrbtom samo da ima Walt zimo.

FlyingBee ::

no pa napišite vi dober konec obeh serij

DeeJay ::

Bor H je izjavil:

Če bi se izkazalo da je Harrison tut morilec bi bilo kičasto, sploh ker Dexter tega nima v genih ampak je postal morilec zaradi travme, take travme Harrison pač nima.


Res ne? Komot bi jo mel, sej je bil priča umoru svoje mame (Rite)... enako kot Dexter

FlyingBee ::

kako pa je lahko pri 6 letih morilec, kaj zdaj govorite o spin-off te serije?

Lion29 ::

Ramon dekers je izjavil:

skratka tsti, ki primerja BB in Dexa se mi smili.... ceprav sem mnenja, da bo BB pravtako postregel grenko-sladkim koncem


Walt in dex obstaneta v kolibi nekje bogu za hrbtom samo da ima Walt zimo.



lol... s tem, da se walt tam skriva in prihaja nazaj... torej ni zakljucek... medtem ko se dex tako zakljuci
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

tilinho20 ::

Nekako sem razočaran nad koncem serije, čeprav ja, pričakoval sem, da se bo zgodil takšen kot pri House. Kar se nenazadnje tudi je. Samo želja mi je bila, da bi Dark Passenger živel naprej. Tako pa se Dexter zame osebno preveč spreminja lifestlye skozi serijo. Mi je pa vseeno ena top serij ever.

Se pa mi meni osebno v tej zgodbi najbolj smili Harrison... pa lahko bi ga bolj izkoristili.

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

T-h-o-r ::

Lion29 je izjavil:

se kar strinjam z nikcem...

jaz sem se bl, da bo tak beden konec, ko je ssel kar v nevihto... bolj debilno se res nebi moglo koncat.... hvala bogu so pokazali se tisto zadnjo secno... da le ni tolko lame....

po mojem so serijo koncali na edini mozni nacin kot so jo lahko.... torej sower-sweet konec.... torej tako, da je en del happy end (harrison in hannah) po drugi strani pa dex ostane cisto sam... bogu za hrbtom

meni je bil sicer oliver kar vsec... je imel psiho pogled in se mi ni zdel tolko posiljen....

alway najvecje razocaranje.... tut batista in quinn...

full bi blo zakon, ce bi prikazali, da je stari Matthews vedu v bistvu za dexa in ga bi ves ta cas scitil :D

skratka tsti, ki primerja BB in Dexa se mi smil
i.... ceprav sem mnenja, da bo BB pravtako postregel grenko-sladkim koncem

ja, za harisona je bil res happy konec, foter ga zapusti, ubije mu teto in ga pusti z random morilko, ki jo je nategnil
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Lion29 ::

vsekakor bolj happy kot da bi ostal z dexom.... pa se prisepne mu v uho, da mu je vsec nova mamica (vsaj to sem razbral)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

T-h-o-r ::

ja, saj to so celo sezono napeljevali, kakooo raaaad ima harison to blondinko in ji potem kar mama pravi

y
e
a
h
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Lion29 ::

:D

skratka cimprej pozabit... v pricakovanju BBja... da ne bo slucajno nova serija na celu najbolj LAME koncev [:/]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Heisenberg ::

kaj je to "BB" ki je v zgornjih komentarjih ?

bzzero ::

Brez veze. Raje je en redneck logger, kot pa bi srečno živel s Hanno in ta malim. Za to ni nobene ovire saj Dex ne obstaja več in vse vezi so pretrgane. Kakšen butelj je izpadel - celih 8 sezon se trudi dokazati da to ni in da mu sin dejansko nekaj pomeni, potem ga pa pusti z mednarodno iskano morilko, ki jo lahko prepoznajo in zaprejo že naslednjo minuto. Kr neki.

Lion29 ::

ravno to je njegova katarza, da zrtvuje sam sebe in svojo sreco za sinoivo moznost za normalno odrascanje...

ma kdo bo iskal hano v argnetini, daj no daj...


@DM: Breaking Bad obviously
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bzzero ::

Lion29 je izjavil:

ravno to je njegova katarza, da zrtvuje sam sebe in svojo sreco za sinoivo moznost za normalno odrascanje...

ma kdo bo iskal hano v argnetini, daj no daj...


@DM: Breaking Bad obviously


Saj se hecaš, a ne!? Kdo le... Jacob Elway. Harrisona pa v "Child protective services". Res se mu obeta lepa prihodnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bzzero ()

Nikec3 ::

bzzero je izjavil:

Lion29 je izjavil:

ravno to je njegova katarza, da zrtvuje sam sebe in svojo sreco za sinoivo moznost za normalno odrascanje...

ma kdo bo iskal hano v argnetini, daj no daj...


@DM: Breaking Bad obviously


Saj se hecaš, a ne!? Kdo le... Jacob Elway. Harrisona pa v "Child protective services". Res se mu obeta lepa prihodnost.

Argentina izroča?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bzzero ::

Jacob Elway pa dela vse by the book? Nismo gledal iste serije!?

Lion29 ::

bzzero: kako pa naj bi Elway vedel, da je ona v Argentini?



Nikec3 je izjavil:

Argentina izroča?


jap
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bzzero ::

Tako kot jo je našel na busu... preko svojih vez in s svojim znanjem pride do informacij na kateri postaji je izstopila, na katerem letalu na tamkajšnjem letališču se je vrkcala in voila, je že precej blizu. Ne zdi se mi tak tip človeka, ki bi kar obupal.

Heisenberg ::

Pa na Debrinem kompjutru je bil zgodovina iskanj in med drugim Argentina...

Aja pa BB breaking bad ni ocitno ker prvic slisim za to

vasquez ::

Ali tista konjska uspavala res delujejo hipno?

Lion29 ::

bzzero je izjavil:

Tako kot jo je našel na busu... preko svojih vez in s svojim znanjem pride do informacij na kateri postaji je izstopila, na katerem letalu na tamkajšnjem letališču se je vrkcala in voila, je že precej blizu. Ne zdi se mi tak tip človeka, ki bi kar obupal.


lol, pa ti se salis? ze to je bilo zelo malo verjetno, da bi jo kar tako nasel v miamiju, ki je ogromen...prakticno nemogoce... sploh pa tudi, ce bi jo kdo opazil in mu porocal... dokler bi on prisel do njenega busa, bi bila ze v 3pm... tak da to (tako kot tisto, da so jo opazli v bolnici) je bilo mocno za lase privleceno (ker valda tv svet je mikro svet, ne kot pravi svet, ki je ogromen)...

tipica je sla v rio... (in od tam v argentino)... po kaki logiki si ti predstavljas, da bi on imel folk v riotu in bi jo izsledil... ma daj no.. zresni se malo...

ce bi zelel res jo izsledit, kar bi bilo zelo malo verjetno, bi 10x vec budgeta rabu, kot bi dobil nazaj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bzzero ::

Lahko bi preko posnetkov varnostnih kamer na letališčih ameriškemu FBI dokazal, da je bila resnično ona. Kako dolgo bi potem oni potrebovali, da bi izsledili blondinko (ima samo eno lažno identiteto) z otrokom, ki uporablja drug priimek itn. Lukenj je toliko, da brez veze naštevat. Harrisona bo treba vpisat v šolo, ona bo morala v službo, saj denarja nima neomejeno in še in še. Ne me smejat... Ajd, če bi ne imela Harrisona, potem ne rečem, bi imela kakšno možnost da ponikne. Poleg tega... Harrison jo še vedno kliče Hanna in ni hudič, da se ne bi zarekel in jo mimogrede izdal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bzzero ()

Lion29 ::

bzzero: a ti resno verjames temu kar pises? ce je tako pol se mi res smilis.

preko varnistnih kamer... na letaliscu? na KJEREM letaliscu? letalisc je na stotine... in ce bi mogu vsako letalisce chekirat samo za par dni in par kamer, bi trajalo 100 let, da najdejo v mnozici ljudi...

gledas prevec CSI al kaj

ima samo eno lazno identiteto... blondinko... WTF? kako ves, da bo ona ostala blondinka...mislim najvecja bedarija, ki jo lahko ustrelis... in kako ves, da ima ona samo en set laznih dokumentov??

harrisona bo treba vpisati v solo... lol... v solah je na miljone in miljone otrok

harisson bi jo zacel klicati mama...

pa kr neki omenjas FBI... tudi ce bi ves FBI iskal, jo lahko samo po ZDA... FBI nima nobenih pooblastil zunaj ZDA...

extradity traty velja za ujete kriminalce... valda ne bo ena argentina (aktivno) iskala hanno!

in najvecji problem v tvoji zblojeni teoriji je ta... da Elway nebi NIKOLI povedal fedsom ali drugim oblastem, kje se skriva hanna... wtf????
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bzzero ::

Saj je vedel na katerem busu je bila. Kakšen problem je izslediti oblastem na kateri postaji je izstopila in na akter avijon na najbližnjem letališču se je vrkcala? En P.I. kot je Jacob je tega zmožen, kaj šele fedsi. In zakaj jim ne bi povedal za Hanno? In FBI ne sodeluje z drugimi podobnimi uradi po svetu?

Pa še ena možnost: iz posnetkov na letališču, kjer je Dex zafrknil Jacoba, bi ugotovili, da ji je Dex pomagal uiti (nastavil nahrbtnih, odšel z njo z letališča, itn.) - pregledajo njegove zadnje klice, imajo njeno številko. Kakšen problem je izslediti številko!?

btw, sovražim CSI.

Lion29 ::

pa a ti se hecas? pa kaj ti gledas?

kaj je edino vodilo Elwaya, ki ga je ponavljav skozi celo serijo...

MONEY MONEY MONEY.... boli njega ce ujamejo hanno... njemu je point, da ON ujame Hanno... da dobi nagrado.... valda ne bo sel blebetat Fedsom! Se marshala je komaj vpletel v to...

kako bi izsledili na kjeri postaji je izstopila? a zdaj so se kamere kar po busih? cisto mirno bi lahko sla na 5 busov

ce bi zelel gledat kamere potrebuje NALOG.... on je navaden civilec.... NEMOGOCE da bi dobil sodni nalog.... da ne govorimo o tem, da mu nebi nic pomagalo ce dexa potunkja, tak in tak je na drugem koncu...

njegove zadnje klice? ce ga pa ni? in valda bo ona kar obdrzala stevilko? IN OGROMEN problem je izlsediti stevilko, ce nimas naloga... v serijah pa itak vsi junaki poznajo najboljse hekerje, ki vse izsledijo :D:D:D

ma jooooj... tolk neumnosti na enem kupu pa ze dolgo ne... dej mal razmisljaj no...


tudi ce bi nekdo prek interneta gledal o Postojni, bi bilo ga tezko isledit... kaj sele o argentini na splosno... ki je OOOOOOOGGGGGROOOOOOOOOMNAAAAAAAAA... dejte malo realno pogledat... in ne samo od kavca do zaslona

ze fedsi bi imeli ZELO ZELO ZELO ZELO malo moznosti da jo najdejo v tuji drzavi... da pa jo elway najde pa je moznost prakticno nicna
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

hojnikb ::

wow tule mamo pa res dosti samoklicanih kritikov in piscov scenarjov... and this begs the question..
Se lahko kir pohvali z svojim scenarjem za AAA serijo ? :))

Also ne si tako gnat k srcu, kaj je bilo in kaj bi lahko bilo... sj je samo serija... FIKCIJA..
#brezpodpisa

bzzero ::

Lion29 je izjavil:


kaj je edino vodilo Elwaya, ki ga je ponavljav skozi celo serijo...

Zdaj ga vodi revenge 8-)

Lion29 je izjavil:


kako bi izsledili na kjeri postaji je izstopila? a zdaj so se kamere kar po busih? cisto mirno bi lahko sla na 5 busov

Stisne 20 buksov šoferju in mu pove. Huda blondinka v miniču... s frocom... na busu jih je bilo ziher 15 :P

Lion29 je izjavil:


njegove zadnje klice? ce ga pa ni? in valda bo ona kar obdrzala stevilko? IN OGROMEN problem je izlsediti stevilko, ce nimas naloga... v serijah pa itak vsi junaki poznajo najboljse hekerje, ki vse izsledijo :D:D:D


Ne rabijo njegovega telefona v fizični obliki. Če se ne motim, sta govorila tik preden se je vrkcala na avijon in verjetno ga je obdražal pri sebi med poletom. Sam razmišljam. :D

Lion29 je izjavil:


ma jooooj... tolk neumnosti na enem kupu pa ze dolgo ne... dej mal razmisljaj no...


Bejba se v Miamiju ni znala skrit pred maršalom in se obnašala skrajno neumno... še prefarbala si ni las, kaj šele da bi pazila kaj počne. Ergo... nisi gledal?

Lion29 je izjavil:


tudi ce bi nekdo prek interneta gledal o Postojni, bi bilo ga tezko isledit... kaj sele o argentini na splosno... ki je OOOOOOOGGGGGROOOOOOOOOMNAAAAAAAAA... dejte malo realno pogledat... in ne samo od kavca do zaslona


In če nadaljujem tisto, kar sem malo bolj zgoraj napisal - sama ne zna bežat in se skrivat. Otrok ji je pri tem samo v napoto. In skrivat se v nedogled takole je utopija.

Lion29 je izjavil:


ze fedsi bi imeli ZELO ZELO ZELO ZELO malo moznosti da jo najdejo v tuji drzavi... da pa jo elway najde pa je moznost prakticno nicna


Dex je našel vse, ne glede na to kako zelo dobro so se skrili.. zakaj Dex, Elway pa ne? Dexovo iskanje žrtev je bilo skrajno butasto enostavno. In če nadaljujemo v slogu serije, fugitive iščeš kar na googlu :P

Zdaj se mi pa res ne da več nabijat na to temo. Meni je konec brezvezen in čisto nič v kontekstu s celotno serijo. Tebi je očitno cool in je zadovoljil tvoja pričakovanja. Zato nima smilsa, ker lahko nafilava 20 strani, pa se ne bova strinjala. Basta, Dexa je hvalabogu konec :)

Nikec3 ::

Bejba se v Miamiju ni znala skrit pred maršalom in se obnašala skrajno neumno... še prefarbala si ni las, kaj šele da bi pazila kaj počne. Ergo... nisi gledal?

Blontna je bolj seksi, tako da to razumem. 8-):))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bzzero ::

Samo še tole sem pozabil dodat... Lion, umiri se in zadihaj - ti očitno stvar jemlješ smrtno resno. Briga mene kaj je možno v realnosti in kaj ne. Celotna serija nima 5% veze z realnostjo :)) Jaz razmišljam kaj bi se lahko zgodilo v naslednjem delu (v stilu preteklega dogajanja) in FYI ne mislim zares, da je Hannah zdaj v Argentini... ROFL.. wtf!? :)) breathe

Lion29 ::

bzzero je izjavil:


Lion29 je izjavil:


ze fedsi bi imeli ZELO ZELO ZELO ZELO malo moznosti da jo najdejo v tuji drzavi... da pa jo elway najde pa je moznost prakticno nicna


Dex je našel vse, ne glede na to kako zelo dobro so se skrili.. zakaj Dex, Elway pa ne? Dexovo iskanje žrtev je bilo skrajno butasto enostavno. In če nadaljujemo v slogu serije, fugitive iščeš kar na googlu :P



ajde no... pismo kako lahko primerjas Elwaya in Dexa.... pismo Elway ceprav ima vec kesha in je resoursful se ne more primerjat z nekom, ki dela na policijski postaji in ima dostop do vseh mogocih baz... cammon no

heh... dobre argumente imas zdaj proti, ja...lol..."umiri se", "nima veze".."itak me ne briga" :D

meni je pac smesno, ko nekdo kar zacne s svojimi teorijami, kaj bi bilo, ce bi bilo... a v resnici nimajo nobene osnove...

se pa popolnoma strinjam... glede na to, kolko debilno je dex zastavljen, bi se lahko zgodilo marsikaj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

FlyingBee ::

zelo žalosten konec

T-h-o-r ::

preko varnistnih kamer... na letaliscu? na KJEREM letaliscu? letalisc je na stotine... in ce bi mogu vsako letalisce chekirat samo za par dni in par kamer, bi trajalo 100 let, da najdejo v mnozici ljudi...


niti ne, če bi zadnjih 5 let živel na rl planetu rl zemlja, bi vedel, da te najdejo v sekundi dvajest, če vedo, koga iščejo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bzzero ::

Lion29 je izjavil:


heh... dobre argumente imas zdaj proti, ja...lol..."umiri se", "nima veze".."itak me ne briga" :D

meni je pac smesno, ko nekdo kar zacne s svojimi teorijami, kaj bi bilo, ce bi bilo... a v resnici nimajo nobene osnove...

se pa popolnoma strinjam... glede na to, kolko debilno je dex zastavljen, bi se lahko zgodilo marsikaj


Saj tako ne sprejmeš nobenega argumenta, karkoli rečem, praviš da se ti smilim, če verjamem vse to kar napišem, da pišem neumnosti in podobno. Sam sem kriv, ko sem prepozno opazil, da ne govoriva o isti stvari. Jaz o TV seriji, ti pa o realnosti. Zame ima moje mnenje čist ok osnovo, ti pa jo iščeš v realnem svetu in dogajanju s katerim ta serija nima nobene veze. Če bi imela serija "tvojo osnovo", potem bi se končala nekje na polovici 1. sezone :P
««
23 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195785 (11866) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311122 (1823) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738440 (24090) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252833 (2670) Bor H

Več podobnih tem