» »

.JAR emulator..karkoli

.JAR emulator..karkoli

Cola400 ::

Zanima me, če kdo ve za kak JAR emulator...oz. kako bi predvajal jar špile na Noki-i n95 :D

PrimozR ::

Najbolje da daš telefon meni, pa ti bom pokazal. In potem obdržal telefon :\

Namesti si PC Suite, se poveži (z USB kablom oz. BlueToothom(, 2x klikni na .jar datoteko, izberi PC SUite če te vpraša kateri program, sicer pa nadaljuj inštalacijo na telefoni. Takisto za .sis fajle.

OmegaBlue ::

ugh.. n95 že ima javo naloženo, samo datoteko moraš prenesti na mobitel in pognat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Cola400 ::

Ja pa vseeno ne začene .jar datotek, samo .sis(x) fajle. :|

Urc ::

N95 še nisem imel. Vem pa, da nekateri telefoni potrebujejo tudi .jad fajl za zagon jara...
ot

Silvano ::

Se strinjam z Urc-jem. Imam mobilnik Nokia E65 in je bilo potrebno naloziti obe datoteki (.jar in .jad) za zagon.

OrkAA ::

To je pa čudno. Sam imam nokio e61, ki ima isti operacijski sistem pa še nikoli nisem potreboval .jad datoteke.

Pimoz ::

lastim si nokio e65 in jad fila še v lajfu nism uporabu:|

js osebno ::

Datoteke računalnik ne zažene ker je ne prepozna. Samo nastaviti je treba d se samodejno zažene s programom Nokia Suite (ali Ovi suite) oziroma z Application installerjem. Pa včaseih se pri meni naredi da je treba dvoklikniti dvakrat :P

WODAK ::

Imaš ogromno emulatorjev za nokie....v googlu napiši Nokia n95 emulator ali pa pojdi na stran S60 Platform SDKs for Symbian OS, for Java
Na internetu si poišči program xplore za symbian,ki ga tudi dobiš zastonj iz interneta... ga prenesi in namesti (FileManager, ki je še na nameščen na nokiji) na telefon , je pa to programček podoben explorerju...le, da je namenjen za symbian telefone...s tem programom lahko nato nameščaš sisx ali pa .jar datoteke...lahko pošiljas vse vrste datotek preko bluetootha-a, itd.

če pa želiš programe ali igre na nokio, si prvo prenesi preko bluetootha ali kabla vse jar-e oz. sis ali sisx dadoteke na telefon nato pa jih zaženeš v xploru.

To je to :)
huh? :)

lukaz ::

Ali pa ne kompliciraš pa jih zaženeš z Nadzornikom datotek ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako spremeniti datoteko .sis v .jar

Oddelek: Pomoč in nasveti
91019 (850) zziiiggaa
»

Google predstavlja novost: GPS Simulator

Oddelek: Novice / Windows Mobile
465225 (5223) mrkva1
»

[j2me] Kako naložit java aplikacijo na telefon?

Oddelek: Programiranje
101967 (1720) desperados
»

MSN klient za Nokia 3100/3200 -- kje dobiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
71087 (932) jobber
»

NOKIA 7650

Oddelek: Mobilne tehnologije
222036 (1776) MadMicka

Več podobnih tem