» »

MSN klient za Nokia 3100/3200 -- kje dobiti

MSN klient za Nokia 3100/3200 -- kje dobiti

iskra ::

Obrnil sem kar precej googla vendar nikjer ne najdem brezplačnega MSN klienta za mojo Nokio 3200. Dobil sem QSN v dveh *.jar in *.jad datotekah, ki pa ju ne morem naložiti iz serverja preko wapa. Datoteki sem naložil na svoj server in ju potem poskušal potegniti dol, pri čemer mi je izpisalo "Prehod se ne odziva". Melodije in slike sem lahko prenesel na ta način brez težav.

Je mogoče, da sta jar in jad datoteki neuporabni na 3200/3100 modelih in delujeta samo na "velikih bratih"? Kakšno končnico imajo datoteke za aplikacije za omenjeni Nokii? :\

Black_ICE ::

Potrebuješ program NOKIA PC suite. Z njim si lahko naložiš aplikacije preko računalnika (kabel, IR).

atlet ::

Na omenjeni nokii mi ta programcek deluje super.

http://cmessenger.cleverlance.com/index...
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

robbe ::

Kok pa to kj dnarja žre. A je to cenej k SMSi, glede na to kolk znakov posleš? Pa kako se pri mobilelu obračunavajo podatki po 1kB al po 10kB?

robbe ::

Sm tud jst to naložu in sploh se ne morem logirat ;( Napiše mi Bad authoration.Login not exists. :\ Mam pa Nokio 3200.

l-note ::

Najprej se morš na njihovi strani regitrirat in si v osebnih nastavitvah dodat MSN account. Šele tam vpišeš username in pass, ki ga uporabljaš v MSNju na PCju. V mobitel pa vpišeš username in pass od računa, ki si ga ustvaril na njihovi strani.

robbe ::

Waw to u bistvu dela.... ful hudo. Ka pa IRC za na mobitel a ma kdo to pa da dela, k jst sm enkrat neki dobu pa ni blo za moj telefon.:\

jobber ::

na tagtag.com si lohk poises virca. Men dela nasiemensu dost dobr. Cene pa probej an


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook Težava

Oddelek: Omrežja in internet
91770 (1411) Sandi1987
»

.JAR emulator..karkoli

Oddelek: Mobilne tehnologije
102042 (1462) lukaz
»

Samsung sgh-f480 aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
205283 (3907) c00L3r
»

Kako poslati igrico na mobitel preko interneta?

Oddelek: Mobilne tehnologije
112661 (2355) kopernik
»

NOKIA 7650

Oddelek: Mobilne tehnologije
222048 (1788) MadMicka

Več podobnih tem