» »

Miza, ki napove prihodnost

Miza, ki napove prihodnost

««
10 / 22
»»

imallears ::

no pejte ze enkrat prevert pa bo mir, pa po moznosti posnamte kej

Matev ::

miza zagotovo ve vse
in ni edina

teh miz je ve�

vtipkajte v google "table tapping"

in se prepri�ajte

potem pa govorte da miza ni

imagodei ::

Dost tega lame obnašanja! Kaj me briga, al je ta miza ena in edina, al pa jih je cele horde po svetu!

Pa kaj se slišite, s kakšnimi gnilimi hodite ven? Če bom pa na google odtipkal "table tapping" bo pa to postalo bolj resnično, al kaj? Če na googlu najdem 10 strani, kjer bo opisano, kako se lahko zadušiš z lastnim prdcem, bo pa to kar sveta resnica? Pa kje živite, otročki mali?

Preizkus, malčki moji. To čakamo, ne pa googlanje. Veselo na delo!
- Hoc est qui sumus -

poweroff ::

Orgonska ampula proti sevanju... hmm, kaj če bi šel njen avtor njeno učinkovitost preskusit v Černobil? Tisti reaktor bi bilo treba še malce pospraviti...
sudo poweroff

Matev ::

Preizkus, malčki moji. To čakamo, ne pa googlanje. Veselo na delo!


preizkus mize?
ali preizkus zakonov podzavesti
?

podzavest vemo kakšna je - oziroma jo lahko slutimo
Subconscious" @ Wikipedia

kar se pa same mize tiče ... pa kar testirajte mizo
a v resnici - takrat testirate svojo podzavest

Matev ::

zelo na kmečko povedano
če greste testirati mizo - potem boste ugotovili da ima prav

a v resnici
tiste odgovore ni dala miza sama
ampak so prišli od ... kje že?

BigWhale ::

Od kozmicne energije, ki preveva nase telo! ;>

Double_J ::

Odpade 26.april, k grem že dons na počitnce...

bomo se kdaj drugic zmenli pač za vikend enkrat v maju...

lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

mare_ ::

A ima kdo od vas, ki ste že bili pri tejle mizi, kakšno telefonsko številko od te kmetije? Da bi imeli spletno stran, ne najdem, v telefonskem imeniku pa tudi ni nič pametnega pod "miza, ki napove prihodnost" :P Bi pa rad recimo poklical prej, da ne bomo potem ostala pred zaprtimi vrati...

BigWhale ::

Mizo vprasaj!

Aja...

BigWhale ::

Sicer pa, zakaj lastnik vsako jutro ne vprasa mize: Kdaj bom dobil obisk? Po mojem jo! Zato je pa potem vedno doma, ko pride kdo na obisk.

mare_ ::

Povsem resno sprašujem :P

katjes ::

ej a je vprsal kdo to mizo kdo bo zmagovalec uefa 2008, k za svetovno je baje prow napovedla da bo italija.

Zgodovina sprememb…

AmokRun ::

Men je rekla da bo Slovenija. Poj pa ne vem :P

katjes ::

dej no :))) kaka slovenija nima pojma od nogometa.

katjes ::

res je kdo vprasu?

MihaFirst ::

Ugotovili smo, da se mizo da nezavedno dvignit. Vam je avtosugestija znan pojem? Morda celo avtohipnoza, do katere te pripravita okolje in govorice? Ko enkrat vzpostavimo stik s podzavestjo, se nam razkrijejo tudi takšne informacije, ki jih zavestno ne bi mogli priklicati. Torej, seveda ne moremo vedet, kakšno je zaporedje v jypeovi datoteki, lahko pa uganemo npr. število operacij ne vem koga, ker je nekoč omenil ali pa povežemo več informacij o tem, lahko uganemo število kamnov pred vrati, ker smo jih prej zgolj bežno ošvrnili s pogledom, itd.

Zagotovo pa ni nobene magije. Spljoh.

Ktj ::

....Zagotovo pa ni nobene magije. Spljoh.


Se podpišem pod to!!!

Priporočam branje:
Derren Brown
Tricks of the mind

Možakar razkrije večalmn use kako takale stvari delajo.

Shegevara ::

Lahko pa naredimo drugačen poizkus če vam številke NISO všeč

Potrebujemo dve osebi.

1. oseba
Župnik, Uran, Naključna stara mama ki hodi vsak dan k maši

2.oseba
ORIGINAL SLO-techovec. Se pravi ni veren in mu je bog in religija bulsh**

Gremo do naše mize

in gre v sobo najprej "x" vernik.
Vpraša mizo:
Bog obstaja => DA ali NE?
Miza odgovori.

Gre v sobo še "y" pure ateist slo-tech
vpraša isto vprašanje
Miza odgovori.
------------------------------------------------

V primeru da miza poda različne odgovore smo dokazali, da na mizo vpljiva naša podzavest, če ne smo pa znanstveno krstili našo "the mizo" XD

BigWhale ::

To bi ziher miza zblaznela... ;>

Shegevara ::

al pa pobožna mama :P

PacificBlue ::

Najverjetneje pa original slotehovc:)

KLIK

KLIK2

Zgodovina sprememb…

Barakuda1 ::

Mogoče bi pa veljalo to "pametno" mizo vprašat, al ima Obama vse potrebne dokumente za predsednika ZDA al ne>:D

AmokRun ::

A tistih številk še zdaj ni pogruntala?
Zgleda da je samo še za drva dobra.>:D

Matev ::

>>> Mogoče bi pa veljalo to "pametno" mizo vprašat, al ima Obama vse potrebne dokumente za predsednika ZDA al ne

a si ti malo rasističen?

Barakuda1 ::

a si ti malo rasističen?


Jaz ne, morda bi pa moral to vprašanje naslovit na koga od teh, ki tule diskutirajo Thomasa - naprimer. A boš :)

.ps.
Aja, pa opravičilo (men) bi tud bilo dobrodošlo, glede na to, da me tkole (neutemeljeno) obtožuješ

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Presnet rasist, a zdej bi pa se opraviciu rad!

Pejt k mizi ponj! :P
https://dolhar.si/

Shegevara ::

zakaj pa opravičilo. Matev te je samo vprašal. Ni te direktno označil. Mogoče te je vprašal le za tvoje stališče o tem nazivu.

Double_J ::

Hehe, če črnca vprašaš po dokumentih je to rasizem?

Matev ::

double/barakuda

kako bi se počutil če bi te učiteljica po parih letih poznastva vprašala če imaš slovensko državljanstvo
in ali so tvoji starši ilegalno v državi

Ziga Dolhar ::

Dragi Matev - poznaš kontekst te "rasistične" "šale"?
https://dolhar.si/

Matev ::

mogoče nmisliš na teto od koga?

BigWhale ::

Dejte nehat bit off-topic... k bo miza zblaznela!

zcetrt ::

Fantje, danes, preverjeno, zadnji prispevek valda. Miza, ki napove prihodnost :D
4.

BigWhale ::

Naj kdo gleda in pove, ce je miza kaj zblaznela.

T-h-o-r ::

na koroškem že grmi in bliska, miza je v velikem razmahu besa :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PacificBlue ::

Ja pa veš da, sedaj lepo počiva in čaka na pogumnega kandidata;)

Double_J ::

Haha... nič se ni zibala, dokler ni še tista mamca prišla zibat, pa še potem je narobe odgovorila.

Še POPTV novinarji znajo to preverit.
Dve šivanki...

zcetrt ::

Mja... Čeprav prispevek je res svetoven... Kilometer stran je pa še ena, ki zna odgovarjat... Ah... Beden prispevek. Bedna miza.
4.

mtosev ::

Don't judge the power of the table. meni je rekla da bom bogat ratal :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

BALAST ::

Izpeljali so odličen preizkus, kjer so skeptikom pustili še malo več materiala na koncu.
Ampak zaradi spoštovanja do znanih osebnosti in nekaterih, ki so pritrdili da jim je miza podala prave odgovore so se zadržali do končne sodbe, kjer so pustili odprt konec.

Vsakemu svoje, nasploh pa zanimiv prispevek s parimi izseki prejšnjih oddaj o radiostezistih, vidcih, znanstvenikih je dal vedeti kam pes taco moli.

Meizu ::

Pogat boš ratal?

V-i-p ::

Ah, nič pametnega niso povedal. Sploh pa ne moreš preko kamere ocenit ali se sama dvigne ali jo tisti, ki imajo roke gor.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

V-i-p ::

Moraš osebno videt in sprobat, žal ni druge.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ZaOstali ::

Nateg, ker(pazi to): obstajajo tudi pametnejši ljudje, ki vedo kaj več kot navaden smrtnik.
Zakaj se toliko govori o Jezusu? Ker si ga je en izmislil ali pa je vedel več kot navadni smrtniki.

zcetrt ::

To pa res, tista teta in radiostezist :) Zakon. Ko model končno neha miga, ga v bistvu globoko v sebi hoče umirit :)
4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zcetrt ()

BigWhale ::

Miza je zblaznela, ker so jo novinarji oblegval. Se jaz bi, pol pa da ena miza ne bi... :>

spanarca ::

halo folk. =) kolko sem brala vaše komentarje =) ... js sn rauno včeraj bla gore na koroškem (Kmetiji kogelnIK) da vam poveM. jas nisem mogla vrjet svojim očem!. FSE FSE FSE KAJ SN JO VPRAŠALA V RETEKLOSTI MI JE TROFLA!. (sprašujem se kaaak?) . NAJBOLJ ZANIMIVO KAJ JE PA BLO. PRIDE NOTER LASNICA pa vpraša kako dolgo še bomo pa rečemo za 5 min. pa ona reče ja ker 2 zune čakata :9 pa jas okje. pa pol tak še neke sprašujema z kolegico . pa js na koncu vprašam. : Miza koliko oseb pride zdaj sedet pred tebe? .. PA SE MIZA 3 × DVIGNE. PA SN MISLA TO JE PA te menda edino kaj je kiksnala saj je lasnica rekla da 2 čakata zunaj!. ampak ko sva z kolico prišle ven, zunaj so bili 3 :o VGLAUNEM fak fak fak fak. KDOR PA KAKRŠNOKOLI ŠANSO NAJ GRE! JAS NISEM MORALA NITI VRJETI SVOJIM OČEM! .

Ziga Dolhar ::

Lepo, da si se registrirala samo za ta prispevek.
https://dolhar.si/

Okapi ::

Po mojem se večina obiskovalev/bralcev Slo-techa registrira takrat, ko prvič naletijo na neko temo, na katero bi hoteli odgovoriti.

O.
««
10 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljše dvižne pisarniške mize? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34285097 (523) waits321
»

Miza, ki napove prihodnost - The Movie! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11318821 (12229) BigWhale
»

Kako najti vodo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527880 (20803) Vajenc
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227219 (24708) root987

iščem vedeževalca

Oddelek: Loža
367008 (5697) Gandalfar

Več podobnih tem