» »

iščem vedeževalca

iščem vedeževalca

T-h-o-r ::

kje v sloveniji se lahko najde dobrega vedeževalca? ampak ne takšnega, ki nekaj malega pogleda v karte in potem nateguje folk, temveč dobrega
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PrimozR ::

Pojdi do vedeževalcev in jim reči, naj napovejo loto številke. Tisti, ki ti bo zadel sedmico, je dober, ostali so fejk.

Thomas ::

Po eni uspešni napovedi ga še ne smeš vzeti. Naj se izkaže trikrat zapored s pravilno sedmico.

@nny ::

Pri ženskah je popularna Stanka iz Postojne. Njen naslov je Landol 6. Pa vzemi s sabo nekaj za snemat, ker govori kot dež - za slotechovce mali problem. :P

Namig: išči vedeževalce, ki sodelujejo s policijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Good Guy ::

kje v sloveniji se lahko najde dobrega vedeževalca? ampak ne takšnega, ki nekaj malega pogleda v karte in potem nateguje folk, temveč dobrega


pa ne da verjameš tem bedarijam....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Furbo ::

kje v sloveniji se lahko najde dobrega vedeževalca? ampak ne takšnega, ki nekaj malega pogleda v karte in potem nateguje folk, temveč dobrega


Napovedujem ti, da boš v kratkem plačal precej velik davek na neumnost.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

TOP ::

Ste pa eni troti s takimi uprašanji.Tisti ki bi vedel za takega vedeževalca,ti sigurno nebi povedal.

Keyser Soze ::

Dobrega, v smislu natančnega, IMO ne boš našel nikjer.

Dobrega, v smislu prepričljivega (gobezdavega), pa vprašaj na kakšnem bolj "eterično" orientiranem forumu. Na S&Tju bo verjetno bolj slaba s takšno vrsto info.
OM, F, G!

T-h-o-r ::

a darn shame, that's what this is :(
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BALAST ::

Thor ne ženi si k srcu, ampak učinkovitega vedeževalca ne boš našel nikjer na svetu.
Še Nostradamus ni znal nič konkretnega napovedati.

mtosev ::

ah clovek se zajebava zaradi teme o radistezistu.:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gumby ::

Milan je najboljši... z njim ne moreš zgrešit;)
my brain hurts

koyotee ::

Mtosev, kaj je to radistezist?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BigWhale ::

Po eni uspešni napovedi ga še ne smeš vzeti. Naj se izkaže trikrat zapored s pravilno sedmico.



Ja ampak samo vsaka dva meseca naj napove tri sedmice. Zato, da se vmes kaj dnarja zbere... :>

ta_ki_tke ::

Tale utegne biti precej dober, le da ne vem, s katerega konca je. Morda pa mu lahko pošlješ ZS, ker se občasno pojavlja na Slo-Techu z vzdevkom Furbo

lonz ::

Al pa uns miza, ki baje uspešno napoveduje vse živo...
...arrrrrr, shiver me timbers...

PacificBlue ::

Al pa uns miza, ki baje uspešno napoveduje vse živo...


+1

Snedel si mi z jezika:)

BigWhale ::

Ja, sam mize ne smes prevec stvari sprasvat, ker lahko zblazni

Alexius Heristalski ::

The inevitable return of The MizaTM
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

zzokyy ::

najboljši je Ivan

El Barto ::

Čisto enostavno se lahko prepričaš ali samo nakladajo tile vseznalci ali res kaj obvladajo: če pokličeš in te vpraša kdo si ali pa moraš povedat kaj te zanima, ali pa obiščeš tak osebek in pozvoniš ali potrkaš, pa vpraša kdo je. No če sprašujejo, potem so samo brezvezni nakladači, ker če vse ve, potem mora že v naprej vedet kdo si in kaj te zanima.;)
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

koyotee ::

Vprašaj danijeve zvezde
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

blackbfm ::

Tko k una babica iz matrixa ane:P

Okapi ::

Čisto enostavno se lahko prepričaš ali samo nakladajo tile vseznalci ali res kaj obvladajo:
Vsi nakladajo, ampak tole, kar si napisal, ni dokaz za to. Ker nihče od vedeževalskih šarlatanov ne trdi, da je vsemogočen in da ve čisto vse.

O.

El Barto ::

Vsi nakladajo, ampak tole, kar si napisal, ni dokaz za to. Ker nihče od vedeževalskih šarlatanov ne trdi, da je vsemogočen in da ve čisto vse.

O.

No če že tule pade, je naprej brez veze kaj govorit in si raje sam piši svojo prihodnost.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Starodavni ::

Odgovor je prprost: ne boš ga našel, tudi med policaji v ZDA so dvomljivi(te oddaje smrdijo do nebes).

Edini garantirano najboljši vedeževalec pa je žal v seriji in knjigi The Dead Zone, ime mu je Johnny Smith ;D

dronyx ::

Kaj konkretno te zanima? Mogoče ti lahko jaz pomagam. Samo ne me spraševat za loto številke!!! Ljubezen, odnosi, služba, posli, kaj tazga me vpraši. Dam ti pa za prvič 30 % popusta, v primeru da se za tole enkratno ponudbo odločiš v naslednjih petih minutah.

Pri napovedi prihodnosti si včasih pomagam tudi z tarot kartami (ki niso navadne karte za igrat remi), sploh če te zanimajo kakšne bolj pikantne podrobnosti v zvezi s spolnim življenjem in promiskuiteto. Kar pa te. Verjemi na besedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Yohan del Sud ::

Tudi sam se javljam. Sem razvil novo metodo vedeževanja. Vzameš šest standardnih kock in jih vržeš skozi svoje (odprto) okno. Odvisno, koliko jih najdeš, taka je tvoja sreča. In sreča je recimo precej večja, če živiš v prvem štuku in imaš pod oknom asfalt in ne visoke trave.
www.strancar.com

NorK ::

Jaz pa prerokujem s pomočjo vročega olja. Ta metoda je ravno tako zanesljiva kot karte, problem je le, da ne znam preveč dobro nakladati o takih stvareh.

dronyx ::

Razsvetli me, kako to izgleda z vročim oljem? Se poliješ po telesu in potem opazuješ obliko opekline?:O

Ravno zaradi takih, ki se iz vedeževanje norčujejo, smo potem vedeževalci neupravičeno na slabem glasu!

333333 ::

Thor ne ženi si k srcu, ampak učinkovitega vedeževalca ne boš našel nikjer na svetu.
Še Nostradamus ni znal nič konkretnega napovedati.


Edgar Cayce je bil en od ucinkovitih vedeževalcev ki so bili na tem svetu.
Spiritual

NorK ::

Razsvetli me, kako to izgleda z vročim oljem? Se poliješ po telesu in potem opazuješ obliko opekline?:O

V nizki posodi grej olje. Ko bo vroče naj oseba, ki ji želiš napovedati prihodnsot, začne pihati v sredino posode. Prerokuje pa se na podlagi vzorca, ki pri pihanju nastane.

;-) ::

Na PM mi pošlji kaj te zanima pa ti dam TRR pa se boma pogovorila o tvoji prihodnosti.

solatko ::

Lahko tudi meni denar pošlješ, se bom že kaj zadovoljivega spomnil.

BigWhale ::

Jest pa prerokujem iz vzorca, ki ga je prdec naredil v skodelici ajdove moke.

Yohan del Sud ::

Ok, iz kombinacije tvojega naimka in tvojega posta sklepam, da je to nekaj, kar bi najmanj rad videl v življenju.
www.strancar.com

Gandalfar ::

Dovolj bo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vedeževanje

Oddelek: Loža
142317 (2148) zee
»

Vedeževanje in spet - kdo drug kot Kanal A (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110998 (7371) blackbfm
»

nostradamusove prerokbe - WW III

Oddelek: Loža
359079 (7614) BigWhale
»

Vedeževanje

Oddelek: Loža
251935 (740) Caligula
»

Vedeževanje

Oddelek: Loža
222264 (2075) eomer

Več podobnih tem