» »

Miza, ki napove prihodnost

Miza, ki napove prihodnost

««
11 / 22
»»

Slo-One ::

Kaj če bi toto mizo primerjali z tremo. Tistega občutka tudi ljudje nočejo pred občinstvom pa se vseeno zgodi nenamerno. Tako mislim, da ljudje refleksivno dvigujejo mizo...

Matev ::

toto mizo lahko samo kak totek razume

toplakd ::

Okapi je izjavil:

Po mojem se večina obiskovalev/bralcev Slo-techa registrira takrat, ko prvič naletijo na neko temo, na katero bi hoteli odgovoriti.

O.


Sploh takih POLPISMENIH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

tomaz- ::

here we go again.....

BigWhale ::

Bi sel kdo z mano do mize? Bo cakal zunaj in petkrat vrgel kocko. Na listek bo napisal stevilke. Jaz se bom pa notri pogovarjal z mizo.

Bor H ::

Sam če bo dobr vse posneto in zrežirano ter objavljeno na Youtubu, z obširno novico na STju, da bo zagotovljena večna čast in slava.

T-h-o-r ::

jaz bi šel končno to mizo pogledat :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jrtjtejtt ::

ja dejmo se zment, jst prnesem kamero za snemanje :)
tale miza je res šla izven vseh proporcev, mislim da je treba dokončno znanstveno preverit situacijo!

nodrim ::

jst sm tud za izlet :)

BigWhale ::

Jaz lahko zmontiram in nardim prispevek. :>

T-h-o-r ::

jaz lahko mečem kocko

samo še zdaj ne vem točno, kje je miza, v prevaljah?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

Ma sej vseen, jo bomo ze nasli!

Alexius Heristalski ::

In Soviet Russia The Miza finds YOU!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

c0dehunter ::

Ko prideš v Prevalje, pred pokopališčem Barbara oz. za gostilno Brančurnik zaviješ levo v hrib, pa gledaš za tablo Kogelnik (domače ime kmetije) potem se pa samo do konca pelješ in prideš do te hiše.
Kontakta žal nimam, enkrat sem sicer kolesarila tam mimo, ampak se nisem upala do mize - me je strah, da bo kaj zoprnega povedala. :(


Nism bral cele teme (doh), je že bla kaka prvoosebna razlaga? Ziher se vidi, če se noge od mize dvignejo v luft, al je kaj tam spodaj al karkoli..
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

PacificBlue ::

Heh, ja prvoosebenih razlag je bilo že polno, tudi sam sem jih že slišal. In da miza se dviguje, poskakuje čeprav od udeležencev nihce ne vidi, zazna, da bi karkoli vidnega,fizičnega vplivalo na mizo. Treba pač it pogledat in se na lastne oči prepričat..ni druge. Tle gor lahko debatiramo v nedogled...:D

samo še zdaj ne vem točno, kje je miza, v prevaljah?


V Prevaljah preden se zavije na pokopališče Barbara, zaviješ desno v hrib in se peljes naravnost, potem je pa tam en znak za kmetijo Kogelnik , zavijes tja in prides do te kmetije.

Zgodovina sprememb…

AtaStrudl ::

Tisti, ki bo metal kocko, naj ostane kar doma - bo boljsa "izolacija".
Terenska ekipa mu poslje SMS "zacni zdaj".
Ce je miza vsevedna, je tistih 100km ne bi smelo motiti :-)

jrtjtejtt ::

no ja

najprej preverimo tako da so eni vzunaj drugi not. če se tu The Miza™ izkaže za verodostojno, potem odredimo bolj rigorozen test

ampak resno, se čemo zmenit za en nedeljski izlet? garantirano veliko smeha!

;-) ::

Da se bv peleš 100km ni smešno:D

Matev ::

mize ni pametno preizkušati
kajti miza se lahko ujezi
in ko se miza ujezi, ni dobro
miza mora biti mirna in z mizo moramo biti pošteni

AtaStrudl ::

z mizo moramo biti pošteni


a je kdo predlagal kaj nepostenega?

Eksakten double blind eksperiment je najbolj postena rec na svetu...

Zgodovina sprememb…

jrtjtejtt ::

;-) je izjavil:

Da se bv peleš 100km ni smešno:D


sj se ne peleš bv, še zdaleč ne! Gre za neprecenljiv smeh, ko bo miza neslavno propadla. Še bolj neslavno ko Pahorjeve reforme!

Matev ::

a je kdo predlagal kaj nepostenega?


ne skušajte mize
miza vas pozna

Limit-sky ::

Dejte mal za fuzbal vprašat.

Wad@ ::

Tega pa ne bo povedala, ker se lahko s tem okoristiš (kot z igranjem lota), to pa je prepovedano!

Limit-sky ::

Aja, sem pozabil. :)

BigWhale ::

Wad@ je izjavil:

Tega pa ne bo povedala, ker se lahko s tem okoristiš (kot z igranjem lota), to pa je prepovedano!


Ja, ce to vprasas pol miza zblazni!

Meizu ::

Te udari s kopitom.

driver_x ::

Če boste pri mizi, jo vprašajte, katere delnice se mi splača kupiti. Povejte ji tudi, da bom dobiček dal v dobrodelne namene.

BigWhale ::

driver_x je izjavil:

Če boste pri mizi, jo vprašajte, katere delnice se mi splača kupiti. Povejte ji tudi, da bom dobiček dal v dobrodelne namene.


Ce bomo to sprasevali bo zbezljala. Daj temo preberi preden dajes take neumestne! Ok?

imagodei ::

A če zbezlja, potem odpeketa in se v silni grozi vrže v peklenske ognjene zublje? Oh, horrorz!
- Hoc est qui sumus -

BigWhale ::

imagodei je izjavil:

A če zbezlja, potem odpeketa in se v silni grozi vrže v peklenske ognjene zublje? Oh, horrorz!


Se pardoniram. Miza zblazni.

podbevna ::

imagodei je izjavil:

A če zbezlja, potem odpeketa in se v silni grozi vrže v peklenske ognjene zublje? Oh, horrorz!


Tako dramatično pa tudi ni. Če zbezlja, to običajno pomeni, da te malo zbrca, zbeži na bližnje polje in začne muliti deteljo.

driver_x ::

BigWhale je izjavil:

Ce bomo to sprasevali bo zbezljala. Daj temo preberi preden dajes take neumestne! Ok?



Saj semnapisal, da ji povejte, da bom dal v dobrodelne namene!!!

BigWhale ::

driver_x je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Ce bomo to sprasevali bo zbezljala. Daj temo preberi preden dajes take neumestne! Ok?



Saj semnapisal, da ji povejte, da bom dal v dobrodelne namene!!!


Tega ti se jaz ne verjamem, pa ne znam napovedovati prihodnosti. Ti pa pricakujes, da ti bo verjela miza? Hah!

energetik ::

Po 2h prebijanja skozi temo... Jst sm mislu da se bom ulegu od režanja, to je boljše kot katerakoli zabava.:D
Še vedno pa nisem prišel do zaključka, ali believerji res verjamejo, da se The Miza sama dviguje ali pa so mogoče zmenjeni in delajo kakšen psihološki eksperiment z nami, unbelieverji?

Sicer pa - a še zdaj ni pogruntala cifer v tisti zazipani datoteki?

driver_x ::

BigWhale je izjavil:

Tega ti se jaz ne verjamem, pa ne znam napovedovati prihodnosti. Ti pa pricakujes, da ti bo verjela miza? Hah!



Ti mogoče ne verjameš, vsevedna miza pa točno ve, kaj so moji nameni.

imagodei ::

Well, miza napoveduje prihodnost, tko da pisanje številk ali metanje kock v naprej ni najboljš ideja. V bistvu bi en moral vprašat mizo, kakšna bo serija 10 metov na kocki čez pol ure v Piranu. Potem bi pa moral zapečatit kuverto z napovedanimi številkami oz. zapečatit posnetek seanse, se usesti v avto in odpeljati na dogovorjeno mesto v Piranu.

Meanwhile, bi 20 minut kasneje v Piranu drug partner moral metat kocke in zapečatit izišle številke oz. posneti mete in zapečatit posnetek.

Na dogovorjenem mestu oba odpečatita zabeležene številke / posnetke in preverita točnost.

Skratka - bistven je časovni zamik - najprej napoved, nato meti kock.
- Hoc est qui sumus -

bluefish ::

Ampak, če je uganila število obiskovalcev pred farmo, potem ji en simple met kocke ne bi smel predstavljati problema. Ali pa je trmasta?

Vajenc ::

Miza ne napoveduje prihodnosti. Miza ima samo tako dober spomin, da se spomni celo kaj bo jutri ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Tarzan ::

Je mizo izrezljal Chuck Norris?

nurmaln ::

The Miza je izrezljala Chucka Norrisa!
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Okapi ::

A je ta miza narejena iz istega lesa kot PrtljagaTM?

O.

BigWhale ::

Se dandanes se ne ve ali se je Chuck Norris dotaknil mize ali pa se je miza dotaknila njega ..

tadvet ::

Glede te The Mize™ imam eno vprašanje!

A ti mizo vprašaš v mislih ali na glas ?

paloma11 ::

danes bil pri mizi :D kmetija kogelnik
na dolgo:

šla sma s kolegom ker sma slišala govorice o tej mizi in sma se hotla prepričat
pridema do kmetije zunaj pred hišo je bla ravno gospodarica, sam ji povedla zakaj sma prisla, naju je peljala v sobo kjer je miza, je rekla da morma dlani dat na mizo(brez ur,prstanov) roke ko polozima nesmema premikat, potem morma nekaj minut počakat in potem vprasat na glas "miza ali si pripravljena odgovarjat".. nato je šefica odšla :)
sma ostala sama s kolegom v sobi drzima roke na mizi, kolega me sprasuje če čutim kake mravljince, jaz mu pravim spet si pijan :D pač jaz nsim čutu nič :d tko sedima ene 10minut kolega pravi d čuti mravlince v roki,jaz nič pa se tko smejima pa zafrkavama pa sama vzdigujema mizo :D kolega ene 10x vprasa "miza ali si pripravljena" in itak d nič :D pol pa pride tko šefica pa vprasa kako nama gre , pa povema d ni blo kaj, pa kolega vprasa ce lohk pomaga(baje je treba met dost močno notranjo energijo,al kaj jaz vem na kaj ta miza deluuje) in gospa se vsede zraven naju tko po ene 3-5minutah pa vprasa na glas"miza ali si pripravljena odgovarjat" in miza se dvigne/nagne 1x to pomeni da, ok men tko malo čudno vseskup pa nasmeh mi je slo k me je kolega skoz z nogo "brco" :D potem šefica vprasa kolk je ura in miza se 5x vzdigne,potem vprasa koliko ljudi je v sobi in se 3x nagne, kolega me je skos neki narahlo brcal men slo polna na smeh :D vmes pa sm opazoval,če gospodarica kakorkoli z rokami vlači mizo da se nagne,pa nisem zasledil nič sumljivega,potem pa nama je sefica rekla naj zdej se midva sprasujema , in kolega reče kolko sem star? in miza se dvigne /nagne 22x..pravilno ji postavi se ene 3 vprasanje...pravilno ok jo jaz vprasam ...pravilno jo se neki vprasam....fail :) no mogoč pa mam res 2 sestri namesto 1 kdo bi vedu :D, ok bica gre predtem pa jo vprasa ce bo odgovarjala nama..miza rece ja ok bica gre sam sama jo kolega neki vprasa nič jo vprasa ce bo sodelovala se tko malo zvigne in obstoji tko ene 2 cm ima zadnje noge v zraku.jo se ene 10x vprasa miza nič pol pa jo zacnema sama vzvigovat pa tko se semjima zraven, nrdima se par slikc in odidema




.... kaj mizo vzdviguje nevem, notranja energija,karma,podzavest nimam pojma vglavnem miza se je nagibala in povedala 90% stvari točne, pač ko je bila gospodarica zraven , potem ko sma bila sam s kolegom se nama je tko ene 3x-5x nagnila malo in to je bilo to smeha polno vglavnem, pa zanimivo tudi

morte probat, je zaston :D

kolega čist navdusen, jaz pa sm se vedno skeptičen, no ene 7 let sm vedu za to mizo dons sm pa reku, mah kur+c te pa grema sprobat :D

Double_J ::

Se pravi dokler ni šefice se nič ne dviguje. To je že slab znak.:8)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Double_J ::

.. Recimo, miza kolikokrat je bila mama moje punce operirana v svojem življenju? Vešda se mi še sanjalo ni, vprašal sem jo pol, doma... Pa je bilo prav.


Sem jaz mislil jit tja, ampak sem se premislil potem.

Ampak takole rečem, kdor bo naslednji šel, mu dam za sabo eno zasebno vprašanje, iz mojega življenja. A prav?
Dve šivanki...

poweroff ::

"Kateri je moj najljubši politik?".

Vemo tudi brez mize. :D
sudo poweroff

btree ::

lahko da udeleženci sami podzavestno dvigujejo mizo, tako kot pri nihalu.

energetik ::

btree je izjavil:

lahko da udeleženci sami podzavestno dvigujejo mizo, tako kot pri nihalu.

Ne, kje pa, a ne veš da to počne karma in free energy?
>:D
««
11 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljše dvižne pisarniške mize? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34285661 (1087) waits321
»

Miza, ki napove prihodnost - The Movie! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11318890 (12298) BigWhale
»

Kako najti vodo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527942 (20865) Vajenc
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227266 (24755) root987

iščem vedeževalca

Oddelek: Loža
367013 (5702) Gandalfar

Več podobnih tem