» »

Najboljše dvižne pisarniške mize?

Najboljše dvižne pisarniške mize?

1
2
»

Comandante ::

Tnx za pojasnilo. Vprašanje pa kako se potem prodajajo kitajske variante pri nas - kot roboti? :)

Kitajci ne jebejo zive sile. Njim je vseeno ce jim vsako leto dvakrat prepovedo prodajo tu ker ne ustrezajo osnovnim varnostnim standardom, pac prodajajo dalje pod novo znamko. Standardna praksa, zal ne samo pri mizah. Tudi tisti certifikati ki jih imajo so v veliki meri ponarejeni.

Recordman ::

Vidim, da si ta domač pri Yaasi. Na webshopu so omenjeni kuponi, in ker naslednji mesec prihaja črni petek, mi lahko poveš kakšna je bila praksa s posebnimi ponudbami v preteklih letih?
Vprašanje je, ali naj grem v Ikeo po Bekanta / Idasena ali naj počakam do naslednjega meseca, v upanju na dober deal?

Comandante ::

Recordman je izjavil:

Vidim, da si ta domač pri Yaasi. Na webshopu so omenjeni kuponi, in ker naslednji mesec prihaja črni petek, mi lahko poveš kakšna je bila praksa s posebnimi ponudbami v preteklih letih?
Vprašanje je, ali naj grem v Ikeo po Bekanta / Idasena ali naj počakam do naslednjega meseca, v upanju na dober deal?

Nisem vec pri koritu, lahko pa se pozanimam ce se da kaj zrihtat. Ti javim na ZS!

Midway ::

To bi tudi mene zanimalo :)

ChuckNorris ::

Comandante, prosim pošlji še meni. Hvala

splinter ::

Mene bi tudi zanimala kakšna posebna ponudba :)

MacoLa27 ::

Tudi mene zanima, si kar dobro reklamo naredil. :) Zahtevaj procente! :D

XS!D3 ::

Tudi sam se odločam za nakup dvižne mize, nekako sem začel gledat pri UVI Desku, pa vidim da se tudi pri nas dobi kar nekaj drugih opcij. Kako se kaj razlikuje kvaliteta med UVI Desk Standard, Habitech proSMART, ergochord Stanard(/Premium) in Yaasa Desk Pro II?

Definitivno želim memory funkcijo in gledam dimenzije nekje 180-200 x 70-80. Skoraj najrajši bi vzel samo ogrodje, da mi lahko mizar naredi ploščo, ki je skladna z ostalim pohištvom, alternativa mogoče bela, samo bojim da bo preveč občutljiva (imam že sedaj belo pisalno, ki ni več najlepša) ali nek hrast.

Kakšne druge dobre ponudbe se pa tudi ne bi branil :P

XS!D3 ::

MH0 je izjavil:

Meni tale dobro služi.
https://www.galaxus.ch/en/s12/product/t...
Tisto v ikeji se pa zame malo preveč maje.

Si imel slučajno priložnost primerjat še s kakšno drugo. Po specifikacijah izgleda zanimiva in iz tectake.de pride bel okvir 340€ s poštnino v Slo, kar se mi zdi ugodno.

Rias Gremory ::

Ima kdo izkušnje s to mizo?
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sedenje 8h - kaj privoščiti hrbtenici

Oddelek: Loža
472460 (251) Recordman
»

Pisalna stoječa miza (strani: 1 2 )

5110845 (121) black ice
»

Kaksno racunalnisko mizo imate?

171430 (719) cebelar123
»

Nakup stola, na katerem sedite pred računalnikom

345576 (3957) c00L3r
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

6218565 (16054) root987

Več podobnih tem