» »

Odkrušen athlon

Odkrušen athlon

IceIceBaby ::

Ali je možno da se moj athlon 1.2 ful greje zaradi tega ker je odkrušen. Procesor dela normalno ampak na 1.6V in default 1.2g se mi greje do 56/57. Cooler je volcano 7.

krucymucy ::

Če ti še vedno deluje normalno ... brez sesutij in podobnih komplikacij ... pol mu nč ne škodi, da je mal odkrhnjen - sam je res samo malo!
Zakaj pa bi se zaradi tega grel ... 8-O - mal paste lepo razmazat pa mal spodnjo stran volcanota spolirat!

IceIceBaby ::

Paste je...sicer silikonska samo vseeno. Volcano pa še ni spoliran. Samo nemorem verjet da se ta hudič tolk greje. Po tej logiki bi XP 1800+ potreboval pol tone bakra za hladit.

Thanatos ::

niti ne saj AMD XP oda in ponuca manj energije kot Tbirdi

krucymucy ::

primer: TB 1.33@1.6 (160MHz FSB-ja) pr malo manj kot 2V -- hlajen z volcano II + gnila pasta za 300 Sit iz conrada (s katero je bilo namazanih najmanj 10 procesorjev - večkrat) pa volcano je mal spoliran 53˙C - 58˙C ... mislim, da je to kar vredu!

IceIceBaby ::

Sej to mi ni jasno. Moj 1.2 athlon ma skor isto temp. kot tvoj navit 1.6 z volcano2.
Sej bom probu kolk se pozna če volcanota pobrusim...ker kokr sm gledu je kr dost naguban po defaultu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402151 (1424) Coinbird
»

Rabim en dober CPU cooler za XP1800+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161346 (1151) Hux
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411838 (1338) abcde7
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201338 (977) Yurko
»

Zmeda glede TT hladilnikov

Oddelek: Kaj kupiti
101414 (1123) ilanium

Več podobnih tem