» »

Kaj je narobe z ljudmi?

Kaj je narobe z ljudmi?

1
2
»

MadMax ::

Štajerci so uradno imenovani in obstoječi prebivalci uradno določene pokrajine Štajerska.
Čefurji pa so - kaj?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

krneki0001 ::

edward ravno zato ga treščiš na polno, pa magari s kolenom u jajca. Ko se bo tak ulegel, bodo njegovi kolegi gledali nate s strahospoštovanjem in se ti opravičevali za tisto kar je on naredil.

To tehniko sem uporabljal še ko sem bil redar in kadar je kaka večja skupina težila. Največjega in "najpametnejšega" in "najjačega" si nalomu, ostali so pa hitro stisnili rep med noge in zbežal. Preverjeno to deluje pri bumbarjih, ki se hočejo dokazovat. Tisti ki vedo do kje lahko gredo se ne dokazujejo na tak način, ker se jim ni treba.

Medica ::

"Čefurji pa so - kaj?"

Te najdeš tudi na Sibiriji >:D Ni kotička na svetu kjer ne bi bil vsaj eden, če ne kar cela skupnost... :P

K0K0 ::

Tako verbalno kot fizično nasilje je primitivno, tko da ne mislt da ste kej boljši, ker ste mal bl zgovorni.
Jest sm drugač zlo mirn in tolerantn človk. Sam če bi se razni "intelektualci" več let delali norca iz mojega izgleda, hobijev itd... tko kot to počnete pri čefurjih se tud jest enkrat nebi več pregovarjov ampak bi vas direkt na gobc.

Besedni karate se mi hkrati zdi veliko zabavnejši od telesnega.
Ja itak, pr fizičnem bi te verjetno razmontirov ko pičko >:D (šala)

Mislilm da vsi dobro vemo kdo so čefurji, tko da se ni treba delat neumne in govort da jih ne moremo diskriminirat, ker uradno ne obstojajo :\.

_marko ::

->Tako verbalno kot fizično nasilje je primitivno

->se tud jest enkrat nebi več pregovarjov ampak bi vas direkt na gobc.

>:D Ergo, si tud ti primitivc. Malo bolj toleranten, ampak vseeno.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

whatever ::

LOL, v tej temi se vsi kregamo.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

PaX_MaN ::

Še malo, pa jih še pogledat ne boš smel: grem danes zjutraj dol z avtobusa na Bavarskem dvoru. Seveda, gužva, da se ven ne vidiš. Ker nisem ravno nosorogaste sorte, se za kako nanosekundo ustavim na zadnji stopnici, da premeljem korake, da nebi v koga slučajno nagazil, ko stopim dol. In v tistem trenutku se pred mano naslika prepotentnež s kilo briljantine na ekstra kratkih laseh in se mi s tistem nezgrešljivim naglasom v obraz na glas priduša : "Izađi, šta gledaš, jebote!" Ker je bila ura zgodna, spanja zaradi jebenega prehlada pa bolj malo, so moji možgani dopustili samo en "WTF?!" pogled v njegov hrbet, saj je medtem dotični osebek že izginil v avtobus (ja, vstopil je pri predzadnjih vratih).
Sem razmišljal, če bi mu morda moral , režeč se, repliciratii : "Živčki, živčki, a?" Po tehtnem premisleku, sem mnenja, da bi se to verjetno klavrno končalo - nož v hrbtu pa take.

kekz ::

Nekateri res vzamejo vse preveč zares.
Najhujša šala, ki sem si jo privoščil jaz, je bila, da sem enega črnca vprašal, če ga gospodar pusti takole brez ketne okoli hoditi.
Ampak to je bil moj znanec, s katerim smo skupaj pili in se prej že ene pol ure zafrkavali z raznimi vici (tudi črnim humorjem). Smejali smo se vsi (tudi on, ki nam je kar zelo uspešno vračal milo za žajfo)
Če bi naključni mimoidoči slišal samo ta stavek v tistem trenutku, bi se najbrž tudi zgrozil.

Meni se zdi normalno, da ne bom penil zaradi vica. Saj sem jih moral že veliko slišati na račun Slovencev, Gorenjcev, mojega poklica, raznih lastnosti...

Grey ::

You show no respect you get no respect. Vgraviraj si to na možgane.
Ponavadi tisti, ki fašete, nanje gledate zviška, napravite kak čuden vzvišen pogled, neko zmrdovanje na faci ipd. fore. To odstranite pa vam bo lepše...
Pač si naletel na mino edward, deal with it. Zdaj si se vsaj upam da, naučil, da te "rasistične" šale stresaš na kakih bolj primernih krajih. Človek, ki recimo že 10 let trpi raznorazne žaljivke in poniževanja, ima zelo kratko potrpljenje. Sploh, če ti noče nič žalega pa mu vseeno nameniš kako nizkotno.

kekz:
Ta "najhujša šala", ki si jo spesnil črncu, mi ne bi bila smešna, četudi bi te poznal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

#000000 ::

Hec more bit, je reku dolenc in babo ferderbu :D

steev ::

Pa niso usi čefurji isti. Tako da ne posploševat.
:|

PacificBlue ::

Joj, pobi pamet v roke in se ne pretepat..Če te pa kateri udari mu pa nastavi še drugo lice..tako nas je eden učil ali ne??0:)

Matako ::

Morala zgodbe: življenje ni internetni forum. Dejansko jih fašeš.
/\/\.K.

Keyser Soze ::

:D
Funny topic. Gremo po vrsti.

1. Dogodka itak nima smisla kaj preveč komentirat niti ni potrebno odkrivat tople vode. Obstajajo le mesta, kjer je koncentracija neuravnovešenih ljudi malenkost povečana. Sploh okoli bolj ali manj razvpitih nočnih klubov. Velja brzdat svoje "verbalne kapacitete".

2. Tisti post z linki z glasujzame.com je fenomenalen. =D Tako fajn se že nekaj časa nisem nasmejal. Je pa vedno užitek gledat našo mladino, kako se razvija. Verjemi, da bo 90% tistega folka tam čez 10 ali več let zanikalo tele strani in njih avtorstvo.=)

3.
Ker je možak bil že rahlo starejši in imel eno večjo telesno hibo (ki jih ni podedoval ob rojstvu, ampak pozneje, zahvala gre predvsem prejšnjemu sistemu) je rahlo šepal.
Eden mojih takratnih sošolcev se je iz tega malo pošalil, profesor pa je to slišal in ga s svojo leseno palico udaril tako močno, da mu je kri špricnila iz nosa. Nos mu je sicer ostal cel, vendar je bil ves zatečen in modrikast. Vendar se zgodba tukaj ni ustavila. Sošolec je udaril nazaj... žal.
No, profesor je preživel, sošolcu pa niso upali nič. Posledice vsega tega so bile samo te, da so tako profesorja (ponovno) kot sošolca opozorili, naj to nikoli več ne naredita. Kar se profesorja tiče, to ni bil njegov prvi takšen "podvig". Niso ga nikoli odpustili, ker je bil izredno nadarjen in hiper inteligenten. Žal pa je znal biti izredno agresiven. Čeprav v osnovi ni bil slab človek. Dalo se je z njim izredno dobro pogovarjati..


Fucking House!:D Ne morem, da si ne predstavljam njega v tej vlogi. Pomoje je bil tist fante sošolec kaj bolan, in mu je samo eno "diagnostično" spustil. Pozneje so mu v bolnišnici sigurno kakšno kronično migreno diagnosticirali.

4. Če se že tepete... Pri naših kolegih "čefurjih" je v večini tako, da so masa na dveh zobotrebcih. Skratka, blazno podtrenirane noge. Ciljajte kolena.:D

P.S.: Zgoraj navedenih ukrepov nikar ne poskušajte doma! Če so že bili izvedeni, so jih vedno izvajale strokovno usposobljene osebe.:)
OM, F, G!

Tac20 ::

Jaz mislim, da reakcija na tvojo izjavo je morala biti.

Kot prvo si posplošil da rap poslušajo čefurji (to slišim prvič) in bil žaljiv tako ali drugače, pa čeprav z besedami, res pa da je bil napadalec, da je to storil kot kaže izredno nagle jeze, njegova reakcija vsekakor ni upravičena, vseeno pa bi ti lahko verbalno vrnil, pa če bi potem bil še pameten pa te magar potem nalomil:)

In še ena stvar glede čefurjev. Zame čefurji niso ne bosanci, ne srbi, hrvatje itd... Skratka ko uporabim besedo čefur ne ciljam na nobeno narodnost osebka. Gre se za stil oblačenja, obnašanja, govorjenja in vse kar spada zravn. In čefurje sem videl že prav vseh narodnosti, tudi slovence. Skratka zame so čefurji nesocializirani, neizobraženi, k nesmiselnem nasilju in teženju nagnjeni osebki, k prefukavajo uboge pubertenike po mestu in jim kradejo mobitele in denar, ter se obnašajo kot kreteni v javnosti itd., kadijo na busih, so pretirano glasni da bi pritegnili pozornost nase in tako naprej. Res pa je, da je le teh največ iz juga.
Drugače je pa ogromno mojih tudi zelo dobrih kolegov prav zgoraj omenjenih narodnosti in so zelo, zelo uredu ljudje.

Matako ::

Tudi jaz predlagam Sc0utove linke za zmagovalno foro dneva. Izvrstno.
/\/\.K.

wooted ::

zjutraj nas gre skupina (vsaj 15 folka) z vlaka in se smejimo. pač slučajno vidm enga čičota k tm v grmovju na postaji ščije. atek je pač opazu da sm ga vidu in je mislu da se njemu smejimo. se je obrnu in naletu name, me prjev pa po tleh vrgu. na srečo sta bla 2 frenda metalca zravn sta z bokserji pomahala, pa se je že opravičeval. pomoje je ugotovu da je sam tm na postaji.

glede tega da je na vsakem kotičku sveta vsaj eden, se ne strinjam. imajo čredni nagon, tko da so najmanj trije.

sem pe že vsaj 20x doživu da si ga je nek čefur na troli metu na roko pred kolegi in biu totaln caR:\

na sploh so mal preveč nacionalistični. tako hitijo govoriti naokol kok je v bosni al pa srbiji zakon... naj pa gejo tja:\ noben se pa nikol ne hval ko ga kšn skin namlati ko pra*ca. So pa tako ponosni na svojo narodnost, da celo kadar je kateri sam vrti tisto njegovo muzko;(( vsi ponosni


ps: se opravičujem za pravopisne napake:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wooted ()

opeter ::

So pa tako ponosni na svojo narodnost, da celo kadar je kateri sam vrti tisto njegovo muzko;(( vsi ponosni


So vsaj ponosni. Jelinčič bi bil vesel, če bi bili Slovenci takšni. Pa nismo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Spike Edin ::

Tudi šala je do ene meje in tale meja se dostikrat prekorači in ne se na koncu čudit, če se zgodi kaj takega in drugačnega. Za nekatere ljudi vse kar rečejo je šala vendar ni tako.
Ena oseba je tudi napisala: Naj gredo čefurji nazaj od koder so prišli. Ja pobec, potem se zamisli kaj bi bilo s Slovenijo. Nimam proti nobenem nič, in ne obsojam človeka že po tistem kar je, kot dosti ljudi tukaj. Najdejo se tudi dobri Slovenci, Bosanci, Hrvati, Srbi itd... Se pa najdejo prekleto slabi!

V tem primeru bi jaz obrnil naslov teme in napisal: Kaj je narobe s tabo, navsezadnje si sam začel jezikat tko da...
The PC Doctor

Zgodovina sprememb…

kekz ::

So vsaj ponosni. Jelinčič bi bil vesel, če bi bili Slovenci takšni. Pa nismo.

Pretekla razvojna stopnja. Taki smo bili mi v začetku 80-ih.

Karaya 52 ::

opeter>> So vsaj ponosni. Jelinčič bi bil vesel, če bi bili Slovenci takšni. Pa nismo.

Imo gre za obrambni mehanizem. 95% jih tako nima pojma kdo je predsednik Srbije, zgodovine svojega naroda ne poznajo. Znana jim je edino postava njihovih nogometnih klubov in imena pevcev. Na svoj narod so pa ponosni, ker v zadnjih 10tih letih nivo bili v novi vojni. To bedasto obnašanje pa je rezultat njihovih kompleksov.

Zgodovina sprememb…

Blum ::

Kaj si pa zbil šalo na "njegov" račun. tudi ti nebi biu vesel da zbije šalo na tvoj račun, samo da je on drugače reagiral.

Keyser Soze ::

Ah, dej dej. Kaj ne bi bil vesel, itak da bi bil. Pa še eno "Yo mama..." bi mu nazaj zabil, da bi čisto zaripel odšel iz lokala.:D

Tudi sam sem imel (že nekaj časa nazaj) kar nekaj takšnih primerov, ko se je folk že dodobra nasršil proti meni in to preprosto zato, ker sem se samo nasmehnil njihovim žalitvam in jih zabil nazaj. Samo ni nikoli prišlo do fizičnega kontakta. Ljudi najbolj sprovociraš ravno z jebiveterskim odnosom in pa vračanjem žaljivk (na malo višjem nivoju od organov take in drugačne vrste).
Sedaj sem že iz forme, ker nimam časa za takšne ljudi niti ne hodim več toliko zunaj, po lokalih, ipd.
OM, F, G!

Blum ::

Jaz se pa raje modro odmaknem in se ne delam pametnega. Včasih koristi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zivljenje in delo v tujini - je se kdo izkusil, da je povsod cefur? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8414911 (10029) Scaramouche

chapci in obramba pred njimi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
856934 (4731) hamax
»

Pretep... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717945 (5005) Weedy

Izkušnje slovenk z južnjaki

Oddelek: Loža
366911 (5871) kuglvinkl
»

ctrl alt del-okni se nočjo odpret!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8872 (754) STASI

Več podobnih tem