» »

ATI Radeon 3870 - Kateri proizvajalec?

ATI Radeon 3870 - Kateri proizvajalec?

asPeteR ::

Od katerega proizvajalca bi se najbolj splacalo kupiti kartico 3870? (npr. katera ma boljsi ram, tisji ventilator, vec opreme, HDMI kabel ...)

Tole ponuja SLO scena: http://www.ceneje.si/search.aspx?strSea...
http://blog.stegnar.com
  • spremenil: asPeteR ()

Volta ::

Jaz bi na tvojem mestu vzel gotovo Sapphira ( ga tudi nameravam kupiti v kratkem ). So kvalitetne in hitre karte. V preteklosti sem si lastil 9800pro in 9000pro od Sapphira in me nista razočarali. Če pa že iz kakršnihkoli predsodkov ne bi bil za to firmo, pa vsekakor priporočam Gigabyta pred Club 3D. Clubi imajo pogosto težave ( vem iz lastnih izkušenj ), odločitev pa je na tebi :)

nejko8 ::

tudi sam nameravam kupiti tole grafo, vzeti pa nameravam gigabyte, ki pri nakupi.net stane le 200eu poleg tega pa dobiš še original NWN2!

YOU ::

Lp.
Sam imam Sapphire 3870, kupil pa sem jo 2 tedna nazaj in je ODLIČN GRAFIČNA!
tko da GO FOR IT:D :D

Klemzz ::

kar se tiče ATi graf je Sapphire zakon :)

Volta ::

Je bil, je in bo :D

lorenzo ::

Tudi sam te dni kupujem 3870! Po podrobnejšem pregledu sem le opazil nekaj razlik (Frekvenca pomnilnika, OpenGL, ?) med proizvajalci.

Samo za primer: Sapphire vs Gigabyte

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Volta ::

Mislim, da to kar si ti našel ne drži ( nisem pa 100% ). Kolikor vem, imajo vse Radeonke 3870 enak takt jedra in pomnilnika. Nekje na uradni strani od ene izmed teh firm, ki izdelujejo tele grafične karte sem našel hitrosti pomnilnika 2400, ampak dejansko v maloprodaji pa je takt 2250 :) Nimam pojma kako je s tem. Delujeta pa obe Gigabyte ali Sapphire pomoje super. In če se ne motim imata še isti takt pomnilnika 8-)

Modri dirkač ::

Ah, to pri AGT-ju je napaka, sej tudi pri drugih izdelkih je marsikaj napisano kar ne drži.

Najboljše je preverit na uradni spletni strani.
Everybody lies!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87559256 (23494) Galaxy
»

proizvajalci grafičnih

Oddelek: Kaj kupiti
81173 (991) razera
»

Radeon 3870 VS GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1288022 (7109) JamesBond
»

Nakup grafične HD3870 (izbira firme).

Oddelek: Kaj kupiti
81002 (802) Volta
»

Graficna do 220€

Oddelek: Kaj kupiti
402770 (1706) Volta

Več podobnih tem