» »

PHILIPS DVP 5960 in WD Passport 2 120 GB dela ali ne?

PHILIPS DVP 5960 in WD Passport 2 120 GB dela ali ne?

aljaz_x ::

Pozdravljeni,

Pravkar sem nabavil 120 GB WD Passport USB 2.5 " prenosni disk. Med drugim se ga nabavil tudi zaradi prenosa podatkov za DVD predvajalink Philips DVP5960. Stvarca z računalnikom dela super, ampak ko priklopim na Philipsa, na disku utripa samo lučka, drugače je disk mrtev. Disk sem priklučil z sistemom FAT32 vendar še z defaultnimi WD tooli. Nato sem sformatiral čisti format v NTFS in na Philipsu je isto ( vem da ga nebo zaznal mpak vseeno). Sedaj pa me zanima ali je kakšna opicja, da bi stavrci delali skupaj, namreč na nekaj forumih sem zasledil da naj bi zadevca delala. Je kaka opcija z fešanjem Philipsa?

Vsaka ideja dobrodošla,

Lp

kmetek ::

baje ne podpira ta player NTFS.....imam pa isti player......imam pa wd 250 passport pa iščem rešitev :(

kmetek ::

sem poštimal fat32 ampak nikakor ne dela.

Titan-2 ::

Če hočeš da ti bo disk delu na dvd playerju mora imeti disk svoje zunanje napajanje,ker
ta disk ko ga maš ti se napaje preko usb kabla.Jaz mam Philipsa 5160 pa mi je kolega
posodil ta disk pa mi player ni prepoznal diska.Sedaj imam disk wd 250gb ima svoje napajanje
formatiran je na fat32 in ni nobenega problema z prepoznavanjem diska.Filmi,glasba delajo brez
problema.

kmetek ::

grrrr pa ravno zato sem ga vzel, kupi kdo wd passport 250? ZS :P

miller31 ::

Jaz imam hišni kino od LG-ja in mi zunanji disk deluje čisto vredu čeprav se napaja preko usb kabla (nima svojega zunanjega napajanja).

huelz ::

Sam imam tudi 5960 in skupaj z WD 500GB essential zunanjim diskom dela brez problema. Je pa res, da ima disk lastno napajanje...

neett ::

jaz mam 5160 in WD 320GB pa mi nedela, "naprava ni podprta" WTF?

mamlaz ::

Po moje gre za to, da zunanji disk ne dobi zadosti štroma. Jaz imam isti problem z WD 320gb passportom in dvd-jem pioneer. Sedaj bom nabavil pretvornik (izgleda kot navadna vtičnica z usb režo)in dvojni (Y) usb kabel pa pravijo, da bi moglo delat.

Ne dela... :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mamlaz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD Passport

Oddelek: Strojna oprema
475445 (3021) Bevcan
»

Zunanji disk WD(rabim pomoč)

Oddelek: Pomoč in nasveti
112196 (1805) St235
»

prenosni disk

Oddelek: Kaj kupiti
201967 (1278) ŠinkoM
»

povezava - predvajalnik DVD in trdi disk

Oddelek: Zvok in slika
62270 (2108) bomber1111
»

Zunanji trdi disk 300gb

Oddelek: Kaj kupiti
293275 (2291) mmaestro

Več podobnih tem