» »

rač. piska pol pa se ugasne

rač. piska pol pa se ugasne

legice ::

mam računalnik fujitsu siemens,pa mi včasih kar začne piskati,potem se pa ugasne.to mi gre rasno na živce.;(( ali se da to kako izključiti ali 'pa kaj podobnega.
lp

legice ::

aja pa ali kdo ve kaj bi to lahko pomenilo?

Spike Edin ::

Iz tega kar si napisal ni razločno ... Povej nam kdaj ti začne piskati? Ob zagonu računalnika ali med delovanjem?
The PC Doctor

legice ::

med delovnjem.če po netu brskam al pa filmi,ni probleme,če pa začnem igrco npr. HL2 k sm lihkar kupu,pa po 10ih minutah.
aja pa rač ma
-grafično 7600gs
-1gb rama
-dualcore 1.9 ghz

>>><<< ::

Če se ugasne ob obremenitvi je definitivno nekaj z napajalnikom narobe...

edit: typo
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: >>><<< ()

w00tnes ::

Mogoce je krivo pregrevanje?
Meni racunalnik piska kadar maticna ali pa procesor dosezeta neko x temperaturo (maticna 50, proc 80 al nekok tk - ugasnil pa se naj bi ce temperatura doseze 55/90), mogoce imas to moznost vklopljeno v biosu

Lp

legice ::

mogoče je res prevroče,naložil sem speed fan,pa je kar dosti prevroče.za napajalnik pa se bom še malo pozanimal.
hvala:)

Spike Edin ::

Nekaj se ti potem pregreva. Malo spucaj hladilnik, ventilatorje ... Poglej tudi če ti dela ventilator na napajalniku. Tukaj zgleda da se ti ob obremenitvi pojavi napaka kadar se temp povečajo in potem začne zezat. Dejstvo je to da boš moral malo klime vnesti v ohišje, hehe.

Lp!
The PC Doctor

legice ::

ja temp procesorja je 80 stopin8-O .sej si bom kupu številne ventilatorje,da bo ohišje lepo klimatiziran.a kdo predlaga kakšne dobre ventilatorje,ki niso nad 10eu.

Spike Edin ::

Potem si umisli hladilnik za procesor, priporočam ZALMAN-a ... Sam poznaš svoj žep tako da ... Malo pobrskal po net trgovinah pa boš že našel nekaj primernega.
The PC Doctor

urke710 ::

80 stopinj ?!? O_o mnogo preveč, za moje pojme. Jz mislim da je to možn, da maš slab stik med procem in hladilnikom. Pač, slabo namazana pasta. Če si tolk stručko, ti predlagam, da vzameš dol hladilnik, pa na novo namažeš s pasto.
d.i.g.

legice ::

ni problema.
začasno,sem ga dal na blakon,kjer je svinsko mraz in kable spelal skozi okno:D .sedaj ne crkuje več,pa igrice delajo kot šus.je pa še zmeraj 65 stopin pr procesorju.=)

urke710 ::

Na balkon je pa kr zanimiva ideja, samo ne vem kako se bo tvoj računalnik spopadel z vlago? To zna bit kr problem.
d.i.g.

legice ::

je zasteklen(starejši blok,tako da ne lih ne vem koliko zaprt:D )pa pokril sem ga z brisačam.je začasno,ampak dela.

Spike Edin ::

Dobra idejo ampak je tukaj spet problem vlaga ... Tako da če bi rad imel računalnik vsaj še nekaj časa si umisli hladilnik in ga daj v sobo oz notranji prostor. :D
The PC Doctor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gretje grafične in glasen CPU? Prosim pomoč.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
364424 (3567) Vajzi
»

Power Down

Oddelek: Pomoč in nasveti
13880 (670) Lombi
»

kaj je boljše za ohladit procesor

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151421 (1216) PINki
»

(pre)vroče

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
342084 (1437) joza20
»

Lastniki XP1800+ pomagajte.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281298 (907) Hux

Več podobnih tem