» »

Video editiranje

Video editiranje

borut1 ::

Imam PINNACLE studio DV kartico in software studio version 7.Imam tudi digitalno kamero sony DCR-TRV 110E.Ker sem ta "staro" škatlo prodal,sedaj kupujem Procesor,plato in DDR-ram ,imam pa že doma HD-40GB,5400-Maxstorja, Geforce 4,MX440 in TEAC CD-RW40/8/8.
Zanima me kaj naj kupim da bom brez problema editiral video ?

procesor XP1800 ali P4-1600?
Čipset na plati?
DDR266,DDR333 :\\ :\\ :\\
  • spremenil: borut1 ()

Kaiser ::

Na DV se ne spoznam kaj prevec, vendar vem, da ko sem se jaz ukvarjal z video editiranjem in sem delal se na analognih prikljuckih sem za zajemanje potreboval precej hiter disk (7200/s).
Imas pa enako kamero kot jaz in me zanima, kako mislis zmontiran posnetek prenesti nazaj na recimo videokaseto? Ta kamera ima moznost predelave, da poleg DVout dela tudi DVin. Tako lahko uporabis digitalni izhod tvoje kartice in snemas direkt na kamero v digitalnem nacinu, kar je QL (druga varianta bi bila edino iz TV-outa na grafični na video).
Si se s tem morda ze kaj ukvarjal?
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

IceIceBaby ::

Prodaj vse kar maš pa si raj kupi enga powermaca G4 ali imaca. Zakon za video editiranje.

borut1 ::

Ta kamera nima standarnega DV-out,apak ga je treba softwersko odklent,stane pa 15,000SIT.
Potem pa ni problema spravt editiran posnetek nazaj na kamero ali prek kamere na video.
Preko grafične kartice pa nism še nič probaval.:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri obdelavi videa iz kamere

Oddelek: Zvok in slika
92358 (2085) branko63
»

digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
162315 (1874) roscha
»

Panasonic NV-GS15 (best buy!) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
918851 (5903) pivmik
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
636243 (5344) Caligula
»

Nekaj vprašanj glede video obdelave

Oddelek: Pomoč in nasveti
91385 (1261) black block

Več podobnih tem