» »

Kateri prenosnik z 17' monitorjem ??

Kateri prenosnik z 17' monitorjem ??

j3rn3jk ::

Tak namen imam nabavit prenosnik, čim cenejši.. samo da je 17 palčni ekran. Pa mora bit zmožen poganjat CAT programe (AutoCAT).
Če je AMD ali pa intel mi je vseeno .. lepo bi bolo da je dvojedernik pa 2gb rama.

Katerega mi priporočate ? nevem glij kolko je pomembna firma prenosnika, oz če so kake večje razlike med njimi..

Hvala:D

JayKay ::

Poceni: ACER ASPIRE 7520G
Soliden: HP 6820

Svizec69 ::

Firma sama po sebi nič ne pomeni, samo ponavadi pride v paketu s kvalitetno izdelavo in kvaltitetnimi komponentami.

Imaš pa recimo med cenješimi:
ACER poceni in bom rekel solidna zadeva
HP za mene neprimerno boljša izbira kot prejšnji, je pa res da je S, kar pomeni da je malo bolj okleščen (nima toliko priklopov...)
TOSHIBA po karakteristikah je dobra zadeva (bolj igračkarski od prejšnja dva), edina hiba, ki je posledica boljše grafične je pa runtime baterije

Če bi se jaz odločal med temi tremi, bi kolebal med HP-jem in Toshibo, je pa res tudi koliko si pripravljen dati in za kaj boš prenosnik uporabljal (zraven autoCata). Ti pa predlagam še nekaj, glede na to da gledaš 17 palične ekrane, da bi mogoče pogledal kakšno 15.4 varianto s večjo resolucijo, recimo kaj TAKEGA.

Delavna površina bo pri tem 15.4 je še večja kot pri 17, ki sem ti jih naštel, pač zaradi resolucije. Posledica je, da je vse nekoliko manjše, ampak glede na to da v prenosnik gledamo zelo od blizu s velikostjo neboš imel problemov. Lahko pa si ogledaš vse omenjene modele, v bof oz. bigbang mega centrih v živo in sam presodiš o tej višji resoluciji v primerjavi s 17 paličnim ekranom.

j3rn3jk ::

Toti Acerji so mi kar sexi :) oni acer iz linka ima 320gb diska. to mi je preveč..
Neven če kar nebi vzel
tegale.

kmetek ::

Vnesite tukaj

mimovrste: Dobava: do 7 dni

tudi tale ni slab

Vnesite tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

j3rn3jk ::

Našel sem ACER ASPIRE 7520-402G16 (LX.AKG0X.156) 17"/X2 TL58/2048MB/160GB Za 650€.. bo kar moj :D ali se še da dobit ceneje ?

Svizec69 ::

to je zelo nizka cena, samo da nisi kje pri hermesnovi gledal, ker tam imaš brez ddv-ja, saj zraven piše +ddv. ker sam sem edino tam zasledil takšno ceno.

j3rn3jk ::

Tak kot si rekell.. sem spregledal +ddv :8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Compaq 6820s??

Oddelek: Kaj kupiti
314627 (2539) cankarales
»

kupujem prenosnik za igre in ostalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517231 (5556) Grey
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
212368 (1850) detroit
»

Cenejši prenosnik in njegov performance

Oddelek: Kaj kupiti
9972 (972) Robertos664
»

best buy prenosnik do 600€ (+/- 50€)

Oddelek: Kaj kupiti
322281 (1731) strictom

Več podobnih tem