» »

HP Compaq 6820s??

HP Compaq 6820s??

Defero ::

Torej kopujem prenosnik in nekako se mi tale dopade (cenovno). Iskal sem, če ga je kdo komentiral, ki ga je dejansko kupil...ampak ni sreče.
Torej, a se splača?...kakšne slabosti ima?

Tehnični podatki: link

Hvala!
  • spremenil: Defero ()

mtosev ::

Meni se zdi OK konfiguracija.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MEDENA ::

ravno danes sem ga razstavil, moram rečt da je hud po obliki in ekranu. kaj bolj temeljito sprobati nisem imel časa.

lepo je da ima slo visto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

spirit69 ::

A mi lahko kdo prosim preveri če ma res sam MONO zvočnik, hvlaa?!

Zheegec ::

Medena - saj imajo vsi HPji s preloadanim OS Slo OS (Vista ali XP), že skoraj 2 leti.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MEDENA ::

jah marsikdo ne ve še hehe...

Svizec69 ::

kako je pa kaj tale grafična radeon x1350 primerljiva s kakšno geforce 8400 ali 8600?

Pa zanima me še primerjava recimo tega hp-ja s acerjem

Pa obliki mi ijemno lepo deluje tale hp, vednar me zanima kakšna je kaj karatkterisitčna primerjava med obema. Predvsem kakšna je razlika med grafilnima karitcama, ker ostalo imata tak zelo podobno. Pa še kakšne prednosti oz. slabosti katerega me zanimajo.

Zheegec ::

HP ima boljše ohišje (treba probat) in pa baterijo, Acer ima več diska, boljšo grafično kartico (dosti boljšo), TV-tuner (DVB-T), Tv-out, FireWire, kamerco (0.3Mpixel)...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MEDENA ::

sam po indeksu v VISTi sta obe grafi tam tam....dober vem da ni vem kreditibilno ampak tko na hitro :=)

Feren ::

Predviden rok driverja grafične kartice za XPje bi naj bil 30.10., a ima že kdo kaj več informacij? Na uradni strani proizvajalca ne zasledim nič:|

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Feren ()

turok ::

Ej medena se prav ti si kupu tale notebook Prenosnik HP Compaq 6820s 2,2GHz (GR720ES) + nahrbtnik
Dj kej povej kakšen je...se splača to kupt ? ma kakšne pomankljivosti ?
Life is life .... na na na na na

crniangeo ::

Moj sodelavec ga ima že kakšna dva tedna, oblikovno cool, hiter, eni so se neki pritoževal sam mislim da je to stvar okusa..
Sodelavec pa veliko dela v acad okolju, je pa izrazil željo za downgrade :-)

turok ::

Nad čem pa so se prtožval ? Jest sem slišu nek za zaslon kao čez hp ?
Life is life .... na na na na na

crniangeo ::

baje zaradi bremzanja ? Pomojem zaradi bitdefenderja :-)

Ga pač ne znajo izklopiti.. al neki :)

turok ::

Se prav kao software ? al da nebi zmogl al kakega bremzanja ? : )
Life is life .... na na na na na

crniangeo ::

Mislim da je bolj vista relation problem .. pač po defaultu ima vista bussiness edition nek bitdefender thingie al kaj je že .. in zna vsako bolj zahtevno aplikacijo zabremzat za brezveze like kot je znal nod32 stare asp datoteke chekirat sto let in več vse dokler nisi excludal map.. no tako je z visto.. disableas defenderja pa rečes happy customer now :)

turok ::

Aha....dober ...Pol ne bo problema ...Pol sem bom kr odloču za nakup pa je : )
Life is life .... na na na na na

turok ::

Sam še neki..A sem jest prou vidu al tale notebook nima izhoda tv out(s-video) za na televizjo ?
Life is life .... na na na na na

MAX34216 ::

si kar prov vidu kokr jaz vem...
tile business modeli (S) pri HP-ju so zelo rahitični kar se raznih priključkov in bonbončkov tiče...

mogoče kdo kaj ve... a pride tudi B serija teh 6x20 modelov?

SiMN ::

Tudi sam kupujem notebook in sem že dalj časa v dilemi kaj kupiti, prav razjeda mi že živce;(( ;(

Ogrel sem se za:

LINK

Zdi se mi v redu vendar mi grafična kartica ni kaj preveč všeč. Sicer nism kakšn ekspert za grafične kartice zato me zanima vaše bolj konkreto mnenje o grafi in o rač. na splošno. Igric ne igram kaj dosti, občasno kakšn NFS, ter veliko gledam filme. Je vreden svojega denarja? :\

Kako je s prikopom compa na LCD tv in/ali LCD monitor?:\

Hvala za vsak vaš nasvet, mi bo zelo pomagal pri nakupu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SiMN ()

SiMN ::

Izbiram tudi med temi tremi:

LINK

ben_lju ::

B različice 6x20 prenosnikov ne bo.

amstaffka ::

Odločam se za nakup prenosnika in sicer med HP Compaq 6820s GR710EA in ACER AS7520G. Pri ACER-ju sem predvsem slišala nekaj kritik na račun same izdelave.
Prosim za pomoč pri izbiri.
Ali pa kak predlog za kak drug prenosnik v tem cenovnem razredu

Zheegec ::

Raje HP, Acer ima edino boljšo grafično in ima še FireWire priključek, drugače pa ima HP boljše ohišje, baterijo in pa tipkovnico, pa še lažji je.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

SunCell ::

Lahko kdo potrdi kako je dejansko z zvočniki pri tem notebooku (hp 6280s)? Znanec hoče kupiti notebook predvsem za filme gledat.. ker med množico 15.4" modelov težko diferenciiram primernega, mi izstopa edino tale 17incni model z velikim diskom. Ceprav danes vidu, da majo tudi že acerja 17" precej ugodno.

sandeee14 ::

Lp. Mene zelo zanima kakšno zvočno kartico ima Hp compaq 6820s. 2.1, 5.1, 7.1..
rabim podatke ! (namreč kopujem zvočnike LOGITECH Z -5500 in zahtevajo zvocno kartico 5.1
DO sedaj pa še nisem zasledil kaj o hp-jevi zvočni kartici )
PROSIM ZA ODGOVOR
HVALA !

Zheegec ::

Zadeva ima navadno HD Audio stereo zvočno, grejo pa zvočniki normalno gor, samo imaš potem kopijo stereo zvoka in ne surround zvoka.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sandeee14 ::

lol

Em jas mam eno vprašanje ! a ve kdo kakšno zvočno kartico ima ta hp compaq 6820s ?(2.1 , 5.1 7.1 ?)
kopujem namreč zvočno kartico in zvočniki zahtevajo tip :5.1
Hvala za odgovor.

Zgodovina sprememb…

GAAANKSTER ::

Ja jst ga mam. Sploh nisem zadovoln z njim!!!!!!

A si morš mislt da mi en tedn po garanciji prekur mamo plato (men žiuce pa glih taku)!!!!

Druga plata zajga je 850€!!!!!!!!!!!!

FUUUUJJJJJ!!!!!!!

REŠ SE GA DOKLER JE V GARANCIJI!!!!!!!!

Moj nasvet.;)

Šimpanz ::

GAAANKSTER za kolk ga prodaš?

Leks ::

Škoda, da nisi podaljšal garancije.

Kolegu je pa en mesec pred iztekom 3 letne garancije na HP 8220 crknila mama plata in disk kontroler.
Vse je dobil novo in ima sedaj v bistvu nov računalnik. Človek je presrečen :)

Lp

cankarales ::

men se zdi ta leptop še kar uredu moti me le sposobnost grafične :@ in ja ima mono zvočnik, kar me sicer ne moti saj imam zunanje zvočnike :)
zanima me če kdo ve kako bi ga odprl brez da bi ga poškodoval da ga bi malo očistil k mislim da je znotraj kar zaprašen, saj se brez hladilne plate kar hitro precej segreje :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dovolj zmogljiv

Oddelek: Kaj kupiti
191220 (857) mirancar
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
212365 (1847) detroit
»

Pomoč-prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
432545 (2230) katja1986
»

Kateri prenosnik z 17' monitorjem ??

Oddelek: Kaj kupiti
71363 (1363) j3rn3jk
»

Katerega od 4ih prenosnikov kupit???

Oddelek: Kaj kupiti
272330 (1859) klinker

Več podobnih tem