» »

Ozvocenje 5.1

Ozvocenje 5.1

shadow5 ::

Zdravo!
Imam zvocno kartico Creative X-FI Extreme Music pa ozvocenje 5.1 ampak mi pri poslusanju glasbe zvok deluje samo 2 stranskih zvocnikih, ko zazenem test speaker pa delujejo usi.Prebral sem da obstaja program ki je namenjen temle karticam in naj bi uso glasko dvix-e in podobno pretvoril tako da zvok deluje na useh zvocnikih (3D sound).Zanima me ce pozna kdo kaksen tak program saj pri iskanju sam nisem imel veliko srece:O

Upam da bom dobil veliko odgovorou LP

settler ::

Ne vem kako imaš nastavljeno vendar meni delujejo vsi. Odpri Console Launcher in poglej če imaš pod tisto ikono 3D, Upmix mode nastavljen na Stereo Surround.
Ko imaš tole obkljukano ,ti na desni strani pomakne trimer do konca na Front, ta trimer nastaviš na sredino in bi moralo delovati.

LP, Jan

shadow5 ::

Tnx zej dela sm se da to kako sharnit ker ce nimam tega uklopljenga mi spet delata sam 2 zvocnika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shadow5 ()

settler ::

Ne bi se smelo spremeniti, vsaj ne ko ugasneš konzolo. Tukaj je tudi en vodič kjer je še malo več nastavitev ta izboljšanje zvoka.
Vodič

LP, Jan

shadow5 ::

tnx

primzi5 ::

sam uporabljam slušalke medusa 5.1
mam en problem.... ko grem špilat eno igrco (npr. cod4), mi po določenem času (cca 20 min.) začne kvaliteta zvoka padat, kr nek začne hreščat.... in pol ko restartam (grem ven iz špila in še enkrat not), mi pa vse lepo dela....

Bi lahko kdo pomagu, da mi ne bo treba skos to delat. Je mel kdo podobno izkušnjo... nej pelem na servis?

primzi5 ::

kaj se noben ne spozna na to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353341 (2871) connel
»

Optični kabel in 5.1 zvok

Oddelek: Zvok in slika
164942 (4271) shark_nm
»

Težave s konfiguracijo sistema 5.1

Oddelek: Zvok in slika
71719 (1571) settler
»

problem z zvočno kartico

Oddelek: Zvok in slika
5992 (992) sojko
»

Nova zvocna kartica? kero vzet!

Oddelek: Kaj kupiti
241427 (955) Pesimist

Več podobnih tem