» »

ADSL in mIRC

ADSL in mIRC

akulp ::

Zakaj se mi z ADSL-om noče connectat na nobenega od serverjev k sem jih prej uporabljal?

irc.arnes.si
irc.siol.net
irc.fov.uni.si

Ali je port potrebno nastavit na kaj drugega kot
6667?

Gandalfar ::

irc.link.si

akulp ::

Ne dela!

Včasih se konkta sam res sam včasih na kakšnega od serverjev.

akulp ::

Oziroma ja , se konekta sam traja fullllll dolg.

rc-car ::

To je zarad firewalla (unga od winsov).
Izklopi firewall (oz. bolje - instaliraj kašnga druzga) in bo momentalno se prklopu :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

akulp ::

Firewall kje izklopit?

DJroky ::

Start -> Connect To -> Show All Connecton -> Desni klik na siol (oz. ime internet povezave) izberi Properties , jeziček Advanced in odstrani zgornjo kljukico. To je vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJroky ()

akulp ::

OK hvala vam, brez firewalla deluje sam neki me zanima, kolk je to pametno glede na to da mam ADSL in sem cel dan na netu?

Kateri program naj uporabljam za firewall če ga sploh rabim, ker v bistvu ne wem zakaj bi se eden ravno na moj računalnik spravil

rc-car ::

To ni glih pametno..

Jest sem bil pred enako dilemo. Pol sem dal gor Zone-Alarm pa mi je winse usul. Zdej pa sem nabavil router (pa ne zarad tega), ki ima zaprte porte in mi je itaq vseeno al mam firewall al ne.. :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

DJroky ::

Jaz imam Zone-Alarm naložen že kar nekaj časa, pa mi odlično dela. Ga priporočam, ker nekaj pa fajn da je. Ampak ta v XP je bl u k...

Gandalfar ::

drgac mas pa tud tiny personal firewall, ki za razliko od zone alarma free za personal use.

~Panter~ ::

Drgač je tud zone alarm free za personal use, vsaj do verzije 2.6 je bil 100% ;)

|GrEgOr| ::

Uporabljaj Zone Alarm 3.0. Odstranjuje ti bannerje s strani in podobno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130214 (19701) Qushaak
»

Licenca za Zone Alarm antivirus

Oddelek: Programska oprema
81406 (1230) Death Paladin
»

Problem - Ne dela mi nekaj internetnih programov

Oddelek: Omrežja in internet
101429 (1237) Dro
»

Naj firewall

Oddelek: Omrežja in internet
71490 (1390) lkdesign
»

AntiVirus in FireWall

Oddelek: Omrežja in internet
262185 (1740) Predator

Več podobnih tem