» »

Ie 5.5 Help

Ie 5.5 Help

AlchemY ::

Pojavil se mi je en zelo cuden problem, v IE 5.5 mi ne delajo vec zavarovane strani (naprimer Kli NLB in strani na katerih ponavadi placas s kreditno kartico), vse se je zgodilo kar na lepem brez opozorila, uporabljam Win ME, med tem pa sem instaliral le Direct X 8.0, winse sem se enkrat instaliral preko starih, preveril sem tudi Security nastavitve, vse dal na LOW vendar to ni pomagalo, mogoce kdo ve za resitev tega problema?????

OrlyTM ::

Jest sm si sam enkrat dal gor IE5.5 pa mi je same težave naredu ... sm hit spet prešoltov na 5.0 in pri tem bo ostalo.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

AlchemY ::

No nasel sem napako, na net sem se prikljuceval preko SiOL ovega proxya, ki ga ocitno nekaj "modificirajo", zato mi tudi zadeva ni delovala, k sem ga izkljucil je bilo vse spet ok......no glavno da sem se cel dan zajebaval z racunalnikom, da sem potem vse uredil z enim klikom $#%$#%#;((

Matty ::

Jest sm mel pred casom iste probleme, ko sem dostopal preko nasega lokalnega proxyja... In se hotmail ni hotu delat...

Izak ::

AlchemY na kateri strežnik si bil povezan in ti je delalo probleme?:|

AlchemY ::

Povezan sem bil preko SiOL ovega proxya (3128), delala pa mi ni nobena zavarovana stran, pa tudi na drugih straneh so se pojavljale napake.

Izak ::

Povej mi host proxija?!:|

AlchemY ::

proxy.siol.net
ce mas v mislih cifre, so iste kot ce ne uporabljas proxya (pri siolu!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL ADSL test (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
548081 (6405) DC-
»

proxy.siol.net

Oddelek: Omrežja in internet
71838 (1576) su37
»

Whoa...

Oddelek: Novice / Obvestila
71777 (1777) YouR MaMa
»

A ma še kdo probleme s Siolom?

Oddelek: Omrežja in internet
302009 (1641) PaJo
»

IE 5.5 problemi

Oddelek: Omrežja in internet
71658 (1526) andrej

Več podobnih tem