» »

IE 5.5 problemi

IE 5.5 problemi

AlchemY ::

V IE 5.5 so mi kar naenkrat prenehale delovati zavarovane strani, uporablam Win ME, vmes pa sem instaliral le Direct X 8, preveril sem varnostne nastavitve in vse dal na low, ampak to ni pomagalo, se enkrat sem preko starih insatliral winse in tudi to ni pomagalo. V cem je problem, je mozno da je kriv Direc x 8??? Ima kdo kaksno idejo?

AlchemY ::

J......, sem ugotovil kaj narobe, za povezavo na net sem uporabljal SiOLov proxy, ki ga ocitno spet nekaj "modificirajo", ko sem ga izkljucil je zopet vse delovalo kot je treba......glavno da sem se cel danzajebaval z nastavitvami.....>:D

PaJo ::

Se zgodi tudi najbolsim:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Milko ::

Meni, odkar sem imel instalirane WinME (to pravim zato, ker sem sel nazaj na 98 SE), IE5.5 ni nikoli delal 100%. Ze ob zaganjanju je trajalo celo vecnost pa tudi velikokrat se mi je sistem sesul. Se posebej ce zazenes IE in Outlook takoj eno za drugim...

OrlyTM ::

Tut jest sm mel same težave z IE 5.5 ... sm kr lepo ostal na 5.0 in dela bp :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

Ja tud jest sm imu probleme s IE 5.5. Zej mam pa IE 5.0 SP1 pa lepo dela tko kt je treba.
Že to da M$ ni dal IE 5.5 v Windows 2000 Service Pack 1 nekej pove.
Live long and prosper!

bzagozen ::

Men je pa IE 5.0 delal težave, če sem dolgo surfal in odprl veliko oken pa ji zaprl pa spet odprl ... ... ... pol je kar zginla orodna vrstica in namizje ni delalo in tako naprej. Pomagal je samo da sem ugasnil vsa okna IE-ja in ga na novo odprl.
Pri IE 5.5 tega ni več. Je pa res, da v nekaterih primerih vzame 100% CPU za kakšno sekundo!????

andrej ::

JLP: To, da MS ni dal IE 5.5 v SP1 pomeni samo to, da so poslusali administratorje, ki so zahtevali, da SP vsebujejo samo popravke in nic novih featurejev... Kot ves, so v NT4 SP vsebovali nove featurje, ki so velikokrat vsebovali vec hroscev kot jih je SP popravil - skoraj...

v w2k bodo SP vsebovali samo popravke in nic vec. Vsi ostali dodatki pa bodo na voljo posebej kot download oz. na istem CD-ju kot SP...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
291967 (1606) Avenger
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181192 (1017) Bakunin
»

Sesuvanje IE5.5 na forumu

Oddelek: Slo-Tech
161209 (984) whatson
»

A ma še kdo probleme s Siolom?

Oddelek: Omrežja in internet
302006 (1638) PaJo
»

Ie 5.5 Help

Oddelek: Pomoč in nasveti
71644 (1558) AlchemY

Več podobnih tem