» »

proxy.siol.net

proxy.siol.net

Jozepower ::

Ima še kdo probleme z uporabo SIOL proxya iz omrežja Telemacha?

Izgleda kot da bi ga zablokiral ?. Arnes pa je že itak zablokiran.

LP

Jinxy ::

Zadnjih 10 dni mi je SiOL-ov proxy cist lepo delal, od vceraj naprej pa ne vec ker so nas preprosto odrezali (prasci!!)

Tko da HTTP ne dela vec, se vedno pa cist lepo cez njihov proxy laufajo socks zadeve, npr. napster, FTP....

tonic ::

ne, meni se zdi da majo na siolu(telekomu) neke ful velike hardwerske posege; tako da je včasih onemogočeno naše veselo surfanje...

Jake ::

Ne, da bi Siol zagovarjal, ampak to je povsem normalno, da imajo providerji proxyje odprte samo za svoje kliente...

Uporabnik ::

No, telemach ma pol bendvitha prek siola...

Jozepower ::

Ne se bat, saj je tud FTP po novem zaprt :)

Jinxy ::

Skoda, pa tko lepo je letel cez proxy.siol.net :(

su37 ::

SIOL SUX, jaz grem dol z njega ker me nateguje, pobira naročnino, vse kar pa imam od tega je da je kabel vtaknjen v vtičnico, pol pa gledam tisti napis tam na ekranu
RAČUNALNIK S KATERIM SE POVEZUJETE SE NE ODZIVA, poskusite kasneje ;((;(( Pa še nekaj, ful profesionalno pomoč imajo, ful se zavzamejo za težave, dobiš take odgovore kot da bi bil en naiven začetnik ki vse verjame( kriv je explorer, pa moj modem, pa ne vem kaj vse živo sranje ti tam navedejo, vzporedno pa se lahko connectam na S5 brez problemov in s hitrostjo ki jo pričakujem....) Lep pozdrav pa čim manj izgubljenih živcev na račun bednega SIOLA8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov paket optike pri T-2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
18422407 (11964) amigo_no1
»

To se lahko zgodi samo pri nas

Oddelek: Omrežja in internet
422952 (1629) Robert_S
»

Blokirani porti pri dostopu na slo-tech.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
606829 (5338) MrStein
»

SiOL ADSL test (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
548045 (6369) DC-
»

Kako se izognit Telemacovi omejitvi notranjega prometa

Oddelek: Omrežja in internet
151413 (1158) twosocks

Več podobnih tem