» »

Motorola modem - kdo potrebuje gonilnike, ki delajo v SLO?

Motorola modem - kdo potrebuje gonilnike, ki delajo v SLO?

DeLonghi ::

Naj se javijo tisti, ki imate tezave z motorolo 56k:
Ponavadi so tezave sledece: meče vam linijo po parih minutah dol, noče se konektat na net, sploh ni dial tona, klub vsem nastavitvam, se vam oglaša fax, pa ga sploh nimate; nimate opcije za Slovenijo v okencku spodaj desno?

Pišite sem v ta topic in navedite tudi, kateri sitem imate; gonilnika sta dva: win98 in 2000 (tudi XP dela)...za millenium ne vem-najbrz velja on za win98...

torej cakam....;)
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

perci ::

Jst bi to rabu, če ti ni težko in sicer za win2k in win98, če se da, drugač pa sam za win2k. Najlepša hvala.

percival@email.si

Samson ::

Skoda, da ste na S-T vsak dan, kajti naslov je bil napisan najmanj 5x: Motorola navodila z driverji
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

DeLonghi ::

Samson naj te pomirim - oni driverji ki so "kao" za XPje, NE DELAJO kot bi morali...za win98 pa naj bi delali
Se te pa spomnem ko si tele gonilnike dal na volja.net kaksne par tednov nazaj, vendar na zalost za 2000 in XP nedelujoce v SLO!
tako, samo v vednost:|
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Samson ::

De Longhi: Moram te popravit, ker driverji za XP-je delajo cist ok...Sicer resda ni SLO nastavitve dela pa BP. Nisem pa se zasledil driverja za XP, kjer je tudi SLO notri. Ce jih imas, mi dej prosim link, da dolpotegnem...:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

DeLonghi ::

Samson, tvoji driverji so cisto kewl....problem je, da ne dela vsaj pol ljudem pravilno...vcasih sploh ne da signala...enim dela, enim ne
z mojimi driverji pa sem popravljal ljudem, ki jim ta zadeva ni delala sploh...in je potem vsem 100% cudezno modem spregovoril...tako da naj bi ti gonilniki bili tisti ta pravi
Ne trdim pa, da tvoji ne delajo na splošno
Pohvalno pa sploh, da si se potrudil in dal na volja.net gonilnike!0:)
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Samson ::

Se vedni mi nisi dal link-a do njih, ce jih imas kje za dolpotegnit...Vseeno hvala ce jih nimas, nic zato, hehe...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

DeLonghi ::

Gonilniki bodo na DL sekciji na S-T-ju v zelo kratkem casu...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens I-surf ISDN adapter in WIN XP

Oddelek: Strojna oprema
101798 (1413) pchelpsi
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422740 (2120) joco
»

Volja dialup in prekinjanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
151142 (864) 3LeR.
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131810 (1538) JohnyB
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411467 (1070) andrej

Več podobnih tem