» »

Volja dialup in prekinjanje

Volja dialup in prekinjanje

iBojan ::

Na internet sem povezan preko Volja.Net kot verjetno večina Slovencev, ki imajo dialup razen tistih, ki lahko preko arnesa. Torej moje vprašanje je sledeče. Povezujem se z modemom Motorola 56kV90 in mi deluje brez težav. Ampak včasih mi kar naenkrat prekine brez tega da bi jaz to želel. Najslabše je to v takih primerih ko si kaj downloadam pa server ne podpira resumiranja. Torej potem je potrebno vse znova downloadat. Kaj naj naredim, da mi ne bo prekinjalo ?

lp, _GeS_

matevzm ::

V starih casih je bilo priporoceno znizanje hitrosti in podobni heci. A nisem na tekocem z modemi.
Me je pa vceraj (a samo vceraj, ne danes ne nikoli prej) metalo iz linije na ISDNju. Verjetno kaksne tezave.

element ::

Eh, to je že splošno znano da je Volja podn ;(

tec ::

Ce zelis znizat hitrost modema, vpises v v extra setting pod modem S38=#, kjer je # hitrost prenosa.
1 - default
2 - 32k 3 - 34k 4 - 36k
5 - 38k 6 - 40k 7 - 42k
8 - 44k 9 - 46k 10 - 48k
11- 50k 12 - 52k 13 - 54k

bobby ::

element: dej mi razlož, zakaj je volja podn????
dela bi bp, razen seveda tam okol 7-8 zvečer k se itak tok folka gor usuje da je joj, sam za to ceno,... tud to preživim.

DeLonghi ::

GES: Preveri na ikonco spodaj desno a imas nastavljeno Settings na Slovenia..ker ce te opcije ni, potem nimas ta pravega gonilnika-imas le za ostale drzave ala Taiwan in Usa...ce ga bos potreboval mi napisi in zraven se kaksen sistem imas:))
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

perci ::

DeLonghi:
Jst bi te lepo prosu, če mi to zadevo pošlješ, ker punco tut na motoroli skoz dol meče in vem, da nima opcije za Slovenijo, OS je pa win2k.
Moj mail: percival@email.si
Hvala in LP
Peter

DeLonghi ::

Dobis!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

element ::

Boby, jest mam skos probleme z njo. Noče se povezat, dol padam... Še dobr da mam tud arnes, k je mal bolš, pa glih tko 4 free. :)

iBojan ::

Jaz tudi nimam opcije za Slovenijo ;( Mogoče pa zaradi tega kaj serje. A bi hotel še meni poslat gonilnike prosim ?

OZZY ::

Jaz mam tudi preko volje, pa mi ni enkrat prekinil. Medtem, ko mi to dela siol.
Go with the flow.

DeLonghi ::

obema, katerima sem poslal gonilnike, je email.si zavrnil posto...je mogoce kaj narobe s serverjem?
bom danes se enkrat poskusil...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Samson ::

Driverje za motorolo slo verzijo in pa za xp dobite Kle, kakor tudi obrazlozitev kako preneha dol metat...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

DeLonghi ::

Samson zakon! Tako mi ni treba nobenemu se enkrat posiljat0:)
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

GaPe ::

_GeS_

Problem je lahko tudi če imaš v winsih naštimano da se ti po x minutah sam disconnecta pa čeprav downloadaš kak mp3. Da se ti ne disconnecta moraš nujno surfat po netu.
Don't steal! The government hates competition.

3LeR. ::

problem je zelo preprost. volja je drek. jst mam USR isdn pro ta in na siolu sem loh po cele dneve skupi pa me ne rukne dol ce sem pa na volji pa na cajte mece dol :| si bo treba spet kaksnega arnesa ubodt :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 3LeR. ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z modemom v WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
5731 (668) iBojan
»

Volja FTP Downloader

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
122848 (2848) V-i-p
»

K***** MODEM MOTOROLA

Oddelek: Strojna oprema
401464 (1067) Evil|One
»

Satelit v SLO ??

Oddelek: Omrežja in internet
142080 (1758) Dami
»

Na kratka naloga...

Oddelek: Programiranje
181672 (1436) iBojan

Več podobnih tem