» »

The Sims 1

The Sims 1

T-Mac ::

Zanima me zakaj ko sm si z download-u z njihove strani razne omarce in zravn se wc u barvi! Ko pa ga posljem na wc se kao ze cenzurira in potem nic! A on se kar da ga na wc? Je treba kaj na stavit! Pa se ta zadeva se mi je pojavila, ko original pomivalni stroj lepo odre in da posodo notri ko pri kakem iz neta na nove dodan samo pride do njega in naenkrat mu zmanjka kroznik in ni nic odpru! Ce kdo kaj ve kaj je to! Hvala in lp!

El Nino ::

piši slovensko. jaz nisem zastopil pol kurca neč.

opeter ::

Džizus... prebral do polovice in obupal. :'(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

rdecaluc ::

če si bolj zadovoljen z stvarmi pred tem ko si zamanjal te predmete potem je bolš da daš nazaj. Drugače je pa veliko stvari ki bi šle lahko narobe... a so kakšna navodila zraven.
Est modus in rebus. ,typos

T-Mac ::

sej pol sm dau par wc-jeu notr u igrico iz neta potegnenih pa je pol en delau a pri sims 2 se da graditi hiso?

Ice-Heki ::

sej pol sm dau par wc-jeu notr u igrico iz neta potegnenih pa je pol en delau a pri sims 2 se da graditi hiso?

A tle manjka ločilo:
sej pol sm dau par wc-jeu notr u igrico iz neta potegnenih pa je pol en delau. [pika] . a pri sims 2 se da graditi hiso?

T-Mac ::

Se opravicujem! Se bom potrudil zdajle, da bo vsaj malo vec razumavajoce! :)

Nalozil sem si The Sims 1 in si zgradil hiso in jo opramil z stvarmi katere so bile ze znotraj orginalno v igrici in normalno je vse delovalo!

Potem sem pa odklikal na The Sims homepage in si iz tam nalozil nove stvari (wc,sedezna,hladilnik,...) odsel v igrico in si tam dal notri te nove stvari!

Ko sem si dal novi wc in ko sem igral igrico, ko je moral na wc ni mogel odliti (biu je ze slecen - cenzuriran nagec :) in v trenutku se oblece nazaj in ni opravil potrebe)!

Kaj naj bi bilo to?

Hvala!

Andrej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spore (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19114796 (6072) Outsajder
»

The sims 3

Oddelek: Igre
132020 (1182) Shegevara
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
909998 (5516) Mavrik
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938457 (5841) Tilk
»

The SIMS 2

Oddelek: Igre
302838 (1541) politolog

Več podobnih tem