» »

The SIMS 2

The SIMS 2

N-E-O ::

zaka se nic o temle spilu ne pise??
men je zlo ql...

pa zanima me, ce ve kdo kk se torto naroci, ker po telefonu sm vse prebrsku pa nikjer najdu..
Follow the white rabbit.

Zheegec ::

Torto imaš v buy mode, pod ostalo - party. Vsaj izgleda kot torta.

Anyway, Sims2 so lepša enka z dodatki in izboljšavami. Družinsko drevo ter izbira želja za "kariero" (family, money, love,...) so zakon. Komur se je zdela enka dobra, bo pač nad dvojko še malo bolj navdušen.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Oblivion ::

Moj najmlajsi brat si jo je zelo zelel in sm mu jo nabavil, pa ni prav nic navdusen, se vedno igra raje The Sims1. Pa sm vrgu 10k u kos :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oblivion ()

Zheegec ::

Moj najmlajsi brat si jo je zelo zelel in sm mu jo nabavil, pa ni prav nic navdusen, se vedno igra raje The Sims1. Pa sm vrgu 10k u kos

Hm, saj nič ni poslabšano v The Sims2 ;))
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

OrkAA ::

Sims 2 so 3d? Za moje pojme je to kar dovolj velika razlika...

BigWhale ::

V bistvu so ze prvi bili 3D. tukaj je samo kamera prosto vrtljiva... ;)

Tero ::

Mojemu mlajšemu bratu sem jo tudi kupil in jo zdaj cele dneve nabija.;)

Jaz je še sploh nisem utegnil igrati, ker jo skoz on:\ .
(ima svoj računalnik)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tilen ::

mene pa moti fu****g loading za vsako malo pizdarijo! kliknes nekaj pa ze loading pa nekaj drugega pa ze laoding JAO! To me najbol razkuri od vsega. A vam je to kul al kaj? SIMS 1 niso tolk loadali.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

N-E-O ::

earn money and upgrade the system :D :D
Follow the white rabbit.

Tilen ::

hm podpis? ne zglead ravno predpotopno. Za simse pa sploh ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Nejc Pintar ::

malo popucaj računalnik, jz mam slabsga pa mi cis lepo dela ( Athlon 2400+, 256 ram, ati radeon 9000 pro )
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tilen ::

Saj v igri dela lepo sam pac razkuri me da ko kliknem tam tiste 3 na zacetku da more nekaj lowdat pa ko si delam svoj family da mi more tam lowdat nekaj. Cist brez veze. To bi lahko vse spilalo s klikom. Grafika pa tudi ni taka da bi moglo vsake tolko ko nekaj kliknes lowdat na novo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

WarMaker ::

@Tilen:

Po tem, kar vidim, da imaš od konfiguracije - NF7-S, 2500+@2432, 2x256 Corsair 3700,9800SE@PRO, S-ATA WD 120, Z-640, PSU 550W.... ti simsi nebi smeli nevem kolko časa lowdat... jaz imam slabše kot ti in mi dela zelo hitro.. in nimam nič proti 5 s lowdanja.. ;) (Grem na en sok:P )

lepo se mejte...

Tilen ::

Ja cist mozno, da sem prevec obcutljiv. >:D Samo 5s pa 100% ni, prej kakih 20 sec.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BigWhale ::

Tukaj dela brez problema... Malo pretiravas o tem load-timeu.

Nesta ::

Kdo ve kako lahko celotno svojo familijo odeslis na novo lokacijo.
Imam namrec majhno hisko in zdej bi se selu v eno večjo. Se pravi bi to prodal pa kupu novo:)
Če isces tam v cajtngu(aka Find own place) pa izberes da se cela familija seli s tabo, ti poj zatezi da mors iskat za celo familijo?

Bramac ^^ ::

Greš v ''Neighbourhood'', potem v ''Families - F1'' potem pa daš ''Move Family'' in klikneš na hišo v kateri imaš svojo družino. Potem pa pač označiš novo hišo v kateri bi rad živel. :)

TommyLee ::

Glede simsov lahk rečem le eno: super! Grafika je proti enki vlko bolš, tole odraščanje je zelo dobro narejeno, in družinsko drevo,........
www.dornik.si

OrkAA ::

Premikanje kamere pa na žalost še vedno sux. Če je kdo igral Singles ve kaj pomeni premikanje kamere :)

hodor ::

igro inštaliram z dimen tools (tako nekako se napiše):D
in ko grem v njo mi ne gre igrat pridem v meni kliknem na polje se nalaga in se
računalnik ponovno zažene!!!;(

gre samo ustvarit svojo družino z njo pa isto ne gre igrat

prosim pomagajte!!!
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

Matek ::

dkarla, zakaj je pa ne inštaliraš po običajnem postopku?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

T(he) Boss ::

Mene pa zanima, kak lahko kontaktiram simsa, ki nima telefona? :\

Bevcan ::

Telefon imajo vsi simsi razen tisti ki si jih ti ustvaril in jim nisi kupil telefona. Lahko pa naročiš taksi in se odpelješ k njemu.
Govoril sem.

nejko2 ::

Prosim ali ima kdo že kode za nove simse, namreč za denar. S tem denarjem se bolj malo gradi. 8-O
nejko2

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

www.gamewinners.com
motherlode je za 50000$ se mi zdi
Lahko je biti prvi, če si edini!

Nesta ::

Je ze mel kdo podobn blem. Simsi so mi kr naenkrat zacel stepat in od takrat naprej skoz stepa. ampak to tako da se v 20 s premakne za 2 koraka;)

Nesta ::

Ratal mi je pridt z enmu simsom da je su po nakupih kje vse dela ql. Pridem dam....40 "buttlerjev" stoji pred bajto8-O
What a....
Zdej pa to res stepa, pa 5 min rabm da enga dissmisam. Kdo ve kaj je fora?;)

schejk ::

Bevcan pravi da se lahk odpeljes s taxijem k drugemu simsu na obisk.
A je to res
Kak to nardis8-O

Sycroft ::

ce mate vi slabe racunalnike (2400 itd) kaj mam sele potem jaz xp1700+ pa 384 rama in radeon 9000 pro. igram na 1024*768 pa mi se kar "normalno" laufa... ce je prevec ljudi kar steka, drugace pa je load time kr douk, cca ene 2 min.
zdej pa k vprasanju. a mi lahko razlozi kdo v cem je sploh fora te igre. mislm kaksn je cilj razen tega da mu "izpolnjujes zelje". ker ne razumem cisto tistih 3 mest na zacetku ko izbiras?!:D

roli ::

Grfika mi je bolj kot pa pri singles.
Lp!
http://www.r00li.com

politolog ::

Hej!

Ka mi lashka kdo pove, če Simsi 2 laufajo tud na resoluciji 1280x800 (widescreen zaslon)?

LP!
JEBI GA!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Sims 1 problem

Oddelek: Igre
5645 (448) GeForce_GTX
»

The Sims 1

Oddelek: Igre
61254 (1254) T-Mac
»

The sims 3

Oddelek: Igre
132019 (1181) Shegevara
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
909995 (5513) Mavrik
»

THE SIMS 2-university

Oddelek: Igre
61248 (1184) Tilen

Več podobnih tem