» »

Razer Lachesis4000dpi,Razer Copperhead2000dpi ali Logitech G5

Razer Lachesis4000dpi,Razer Copperhead2000dpi ali Logitech G5

Toxic ::

Lp!Skratka nameravam kupit novo miško in nevem kero bi naj kupil.Kaj mi predlagate?

TokioGangsta ::

Sam imam Copperheada in imam veliko težav ampak je kriva samo moja miška verjetno. Sedaj bom kupil Lachesisa. G5 se mi osebno zdi grd in beden ampak odločitev je tvoja.

lp
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

M-XXXX ::

V tem primeru moraš miške prijet v roke in probat katera ti bolj ustreza (ker sta si po obliki ZELO različna) Po cpecifikacijah pa identična...

Toxic ::

JA to je resn da logitech g5 na izgled ni nevem kak lepi samo za razerja sem že jaz tudi slišal več kritik da se je pokvarila.Recimo poleti sm bil na lan partyju pri frendu pa so trije imeli razera in se je vsem trem pokvaril...

M-XXXX ::

Razer ima ogromne probleme z nezaznavanjem (ko prižgeš PC miške ne zazna in jo moraš dat ven ter notr)
Vendar to ne spremeni da jo nebi v roki sprobal!

TokioGangsta ::

M-XXXX sam tole je pa totalno res meni se skoz dogaja pa sm mislu da je kriva defektna miška in je očitno nasplošno tako. Upam da so to uredili pri Lachesisu ko drugače bom popenu ko morm usak dan se pod mizo plazt:D
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Toxic ::

:D aha.Se pravi da se to ne pokvari ampak samo ne zazna in treba vzeti ven in dat nazaj noter?

PrimeEvil ::

Hm...sam imam Copperheada updejtanega na najnovejši firmware in vse...ter mi dela odlično, nisem mel niti enega problema še do sedaj...tako da jst bi ti priporočal Copperheada :)

pivo ::

glas za G5
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Tilen ::

Logitech. Brez dileme.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

roli ::

Jaz bi vzel G5!
Sicer moraš poizkusit kako ti leži miš v roki ampak po mojem občutku so vse Razer miške prenizke, prelahke in manjka jim podpora za palec. to, da nima podpore za palec me še najbolj moti pri teh miškah. In pa seveda preveč DPI. Jaz nad 800 nikakor nočem.Sem z svojo MX1000 zadovoljen.

Drugače pa imata moj bratranec in en moj prijatelj tudi copperheada in jaz ga ne prenesem. Prenizek je zame. Pa tako kot sem rekel je brez podpore za palec.
http://www.r00li.com

j3rn3jk ::

Jaz že 2 leti uporabljam razer copperhead in sem zelo zadovolen..
Je pa res da če komp na hard resetneš.. moraš miško odštekat in ponovno vštekat..

tako da glas za copperheada >:D

VoX ::

novi driveri in firwari popravijo to..."problem" z razerji
More money, more problems ! ! !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311526 (7837) Sc0ut
»

Logitech G9 ali Razer 4000dpi

Oddelek: Kaj kupiti
252293 (1877) Planetarium
»

Razer Copperhead

Oddelek: Strojna oprema
302797 (1408) Lawler_
»

Legenda se vrača - Razer Boomslang Collector's Edition 2007 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
506650 (6647) Macketina
»

katero boljšo miško

Oddelek: Kaj kupiti
181670 (1401) tris

Več podobnih tem