» »

normalna Temp durona

normalna Temp durona

rimljan ::

koliko je normalna temparatura durona,ki ni navit? ker men se greje duron 750 ,brez obremenitve z Majesty 5 hladilnikom na 49 stopinj,ce pa igram kaksno igro pa se takoj povzpne na 56 st.,mam cpu cooler,ki mi javi (sredi igre),da je temparatura narasla

rc-car ::

To se ti prevec greje. Meni se segreje Duron800@1000 (133) na max 48 z volcanotomII z 80mm ventom na 7V..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

rimljan ::

pa se odprto ohišje mam,najprej bom poskusil z pasto znižat temp.mi lahko kdo svetuje kakšno pasto naj nabavim in kje
hvala

rc-car ::

Ce hoces najboljso potem kupi arctic silver 3 v Mlacomu
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

tec ::

Z navadno belo, brez silikonsko pasto in Volcanotom II, se bo temp spustila na priblizno 35 stopinj. Volcano II stane cca 2.000 sit, pasta pa 300 sit. Poceni in ucinkovito hlajenje. Kaj bolj extremnega pomoje ne rabis, ce nimas namen navijat.

rimljan ::

hvala za odgovore,bom poskusil najprej z pasto,če pa ne bo boljše pa še z hladilnikom

BendeR ::

Ok jaz mam tudi trenutno nameščeno to vento in z neko noname pasto ma zdaj 42stopinj.Mam pa Durona 800 (zaradi hlajenja trenutno nenavitega),in v kišti 2 diska ter vse vente razen vente v napajalniku so izklopplene haradi hrupa :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon XP 1700+ temperatura in demontaža

Oddelek: Pomoč in nasveti
281557 (1113) krucymucy
»

Temperatura T-Birda??

Oddelek: Navijanje
201199 (917) Neo32
»

ATHLON

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331832 (1172) omejc
»

Temperatura?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
13987 (817) Matri[X]
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261440 (1114) borut-t

Več podobnih tem