» »

Temperatura?!

Temperatura?!

Elemen_T ::

Imam AMD 800,plata Microstar,2x vent 60x60, midi tower
NI OVERCLOCKan pa pridejo ven takile rezultati:
CPU temp: 59
Chassis: 32
(Fan speed CPU: 5851rpm)

Kaj je problem?

Kriko ::

Pojdi na to stran in si oglej maximalne dovoljene temperature za PROCESORJE.
"http://www.heatsink-guide.com/2hotornot...
Kakšen ventilator imaš na procesorju, in povej kje imaš PC oziroma temperature v tem prostoru!!

tropinovec ::

duron 800
msi k7t turbo
hladilnik titan 5400 rpm

temperatura je 54 :))
sodeč po zgornjem linku, je temperatura procesorja daleč pod najvišjo dovoljeno mejo!:D

Elemen_T ::

kriko: Ce ja tako, potem ni blema :) Ampak vseeno me cudi ko imajo nekateti na D800@1000 temp proca okol 40-50stopinj...

V sobi imam temp tam okol 25stop cez soncen dan...

lp

whatson ::

Meni se tudi "pregreva" na podobno temperaturo. 45-65°C nonstop... kar se mi tudi zdi kritično..

mam pa C600, Chaintech (sux) plata... Ohišje mam nonstop odpreto,...

sem ze mislis odpret temo glede tega.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

||_^_|| ::

če so tist največje dovoljene temperature pol sm jst papež direkt.
mojga durona pr 60 stopninj zabedera do konca

asPeteR ::

Problem pri vseh AMD-jevih procesorjev (duron, athlon) je ta da ne moremo resnično vedeti kakšna je temparatura proca v resnici, tisko kar nam merijo platke je samo zunanja temparatura proca,...

Kriko ::

Raje kot met odprto ohišje ki ni najboljša rešitev si na tej strani poglej kako se naredi dobro ventilacijo zraka po ohišju!!
http://www.heatsink-guide.com/index.html

gorenc ::

jest sem na tb 1.2G dosegal 56-58st. potem pa se je vse skupaj sesulo, zmrznilo,...v glavnem - JEBA! sem odpru stranico ohisja pa ni nic pomagalo
2. not usmerim en namizni 40cm ventilator in na 3. (najhitrejsi) stopnji zniza temp na 52 stopinj (to je bilo pogojno v redu)
3. na odprti stranici namestim pred volcanota en 8cm vent, ki vlece vroc zrak ven in tem. se cudezno zniza na 45st!!!!! na najvecji obremenitvi (po 3 urah igranja blade of darkness:) juhuhu, samo se nekako moram zrezati stranice da bom namestil not 2 ventilatorja, zdej imam namrec vse skupaj odprto

ChiefThunder ::

če hočeš nižjo temperaturo, si ubod vulacnota za male pare, pa mal termalne paste, bi mogl pomagl. Loh pa nardiš še airflow, en 8*8 spodaj intake, pa enga ki piha zrak ven, alpha exaust blower, če maš plac.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Kriko ::

Povejte za kak link kjer lahko vidimo primere z vetilatorji na ohišju!!

zlickon ::

to je naromalna temperatura za Athlone.

badboy ::

hmmm

pol sm jst kr dobr skos prsu ker imam po podatkih v biosu:
CPU Athlon 1000: 36 stopinj - ni navit, ventilator je kr ena firma sam je zlo velik in mocan, pa termalna pasteta
Temperatura sistema pa je: 35 stopinj, s tem da nimam namescenih nic dodoatnih ventov
info@badboy.bihosting.com

Matri[X] ::

Jaz mam AMD Duron 700@800Mhz z Volcanotom II in imam pri max. obremenitvi 50°C!!! Ohišje je odprto in neventilirano. Na računalniku imam nameščene Win2k!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382959 (1731) rejven
»

p4 prescott na 78°C!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161484 (1145) miha666
»

ugasanje_racunalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
121441 (1175) kubanc
!

Zračno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1344881 (38777) StajercSSS
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017636 (5426) the_unborn

Več podobnih tem