» »

instant internet (Mobitel d.d.)

instant internet (Mobitel d.d.)

Kr nekdo ::

zdravo

kolegu rihtam laptopa ki ga je kupil kot rabljenega in se ne morem prijavit kot admin, problem pa nastane ko se hoče ta program od mobitel naložit zateži, da se naj prijavim kot admin in če daš ne, je pač konc.

a ma kdo kake izkušnje kak naj zaobidem ta problem da bi delalo


lp

Spike Edin ::

Živjo!

Na naslednji strani http://www.petri.co.il/forgot_administr... imaš malo opisano kako se lotiti ko ne veš admin geslo in tudi nekaj programov s katerimi se zadeva reši.

Lp!
The PC Doctor

trek@s ::

Ker je ravno ta tema: ne enem rčunalniku sem nastavljal ta instant internet. Vsakič, ko sem hotel zagnati priložen program, javi napako in tisto standardno okno "pošlji napako" oz. "ne pošlji"....
Potem sem nanovo naložil winse, stvar je en čas delovala brez problema, potem se je pa spet pojavilo to. Ne najdem vzroka, winsev se mi pa tudi ne da 4x na mesec nalagati...:\

Je imel kdo podobne težave oz. ve kje bi bil vzrok?

Ice-Heki ::

Imam podobne probleme.
Nekako za vse krivim .NET 2.0 (uporabljam pa GlobeTrotter Mobility ...).

Na namiznem računalniku sem odinštaliral NET 2.0 in ga na novo namestil in od takrat dela bp (že 1 mesec), na laptopu je pa poinštalaciji windowsov zadeva delovala natanko 1 dan - po tem, ko sem naložil vse programe (pisarniše, strokovne ...) je nehalo delati. Kjub temu da sem namestil NET 2.0 še enkrat :(
Tako da sem trenutno na Visti,kjer vse dela :) - kar se instant interneta tiče :P

trek@s ::

Ja, točno po namestitvi enega programa oz. windows update-a stvar neha delati.:(

Kaj sploh je to "NET 2.0"? Kakšna nujna zadeva?

Ice-Heki ::

.NET 2.0 (prej .NET 1.0 n .NET 1.1.) je zadeva, ki omogoča poganjanje MS aplikacij na Windowsih (aplikacij spisanih v ASP.NET okolju se mi zdi)

punisher16 ::

Mal offtopic:
Me zanima kako se pri mobitelu obračunavajo tisti prenešeni podatki??
Ali šteje v količino prenešenih podatkov samo download ali tudi upload???
white trash hero

Spajky ::

zdi se mi, da to pomeni oboje !!! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Ice-Heki ::

Torej pri mobitelu imaš trenutno 4 pakete - Mega, Giga, pa še en (ne vem imena) in klasika.
Pri prvih 3 plačaš neko mesečno naročnino, v katero je vključeno nekaj podatkov (1 GB, 10 GB ...) - to pomeni, da lahko ti downloadaš in uploadaš do te meje za ceno mesečne naročnine. Če greš čez doplačaš po njihovem ceniku.
Četrta opcija - klasika - pomeni, da nimaš naročnine ampak plačaš samo toliko kot porabiš (kar se splača samo če na mesec porabiš 1 MB, ker je cena prenosa podatkov tukaj dražja kot pri prvih treh paketih).

AndreAS ::

Pozdravljeni

Mi lahko kdo pove, koliko se porabi prenosa na mesec, če upoštevamo da se " samo " surfa, brez raznih DL. Upoštevajmo, da bi internet deloval 4 ure na dan. Vem da je težko ocenit, vendar ima verjetno kdo te izkušnje. Zanima me, če je 100 MB dovolj, oziroma je bolje posečt po 1 GB paketu.

Hvala vsem za odgovore.
Lp ,Andrej

Spajky ::

Bolje poseči po 1GB paketu!8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Ice-Heki ::

100 MB pomoje premalo. Sam sem imel do pred kratkim 1 GB - uporabljal 2 uri dnevno (samo splet, pošta), pa sem moral od 29 naprej že paziti, da nisem šel čez magično mejo 1 GB.

bsaksida ::

Jst nisem pustil odgovora na to temo, vendar sem preveč zatežen če gre se kej o programiranju.

.NET 2.0 (prej .NET 1.0 n .NET 1.1.) je zadeva, ki omogoča poganjanje MS aplikacij na Windowsih (aplikacij spisanih v ASP.NET okolju se mi zdi)


To ni točno. ASP.NET je jezik namenjen za server. Podobno kot PHP vendar ima drugo sintakso in še "Kompila".
.NET Framework 1.0, 1.1, 2.0, 3.0, 3.5 So knjižice potrebne za zaganjana programe ki so bili v net okolju napisana. Podobno kot JAVA SE ali VC runtimes. Jeziki ki uporabljajo .NET Framework so: C++/CLI (Managed C++), C#. VB.NET, ASP.NET

AndreAS ::

Pozdravljeni, ali mi lahko kdo pove, kateri izmed prenosov ( UMTS, GPRS, EDGE..) je najhitrejši ?
Nmreč v modemu se da nastaviti, kater paket prenosa uporablja prednostno. Omenim naj, da so vsi paketi mogoči.

Hvala za odgovor.
Lp, Andrej

darkolord ::

HSDPA je najhitrejši, potem si sledijo UMTS, EDGE in GPRS

dronyx ::

100 MB ni nič, lepo vas prosim. Poleg tega instant internet ne loči, ali se računalnik samodejno posodablja, ali dela kaj drugega prek interneta. Pa trik je še to, da ko enkrat prekoračiš kvoto, cena zleti v nebo.

Jaz sem videl pri nekom z ADSL virus, ki mu je zapolnil disk s samimi GB veliki datotekami. Če imaš instant internet, se ti potem lahko zgodi kot pri dialer virusu, da bankrotiraš (če seveda azdeva nima kakšne blokade, ki ko dosežeš kvoto blokira internet)-

AndreAS ::

Pozdravljeni

Pozna kdo dober free programič, ki bo štel UL in DL za instant internet, tako da bom vedel, koliko še mi ostane surfanja? Lepo bi blo če bi laufal v tray-u. Mogoče obstajaja tudi kaki extension za Firefox? Vsi ki zadevo poznate prosim pomagajte.

Lp ,Andrej

Steinkauz ::

bw meter?
aja free: hm
poglej mal Googla

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

AndreAS ::

Super, hvala za hiter response Steinkauz !!

Lp ,Andrej

misek ::

Morda NetMeter.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem pri prenosu spletne strani na strežnik

Oddelek: Izdelava spletišč
151856 (1635) miša
»

Spletne urice: Django

Oddelek: Novice / Kiberpipa
144101 (3320) Nerdor
»

VS 2005 beta 2 in Enterprise Architects 2003

Oddelek: Programiranje
111606 (1449) Ziga Dolhar
»

MSŠD - ASP.NET delavnica "reloaded"

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
172943 (2754) Microsoft
»

Apache + PHP + IIS + ASP.net

Oddelek: Programiranje
71580 (1434) MasterBlaster

Več podobnih tem