» »

Problem pri prenosu spletne strani na strežnik

Problem pri prenosu spletne strani na strežnik

miša ::

V Dreamweaverju CS4 sem oblikovala spletno stran in ko jo stestiram prek programa vse dela tako kot je treba. Problem se pojavi jo želim prenesti na strežnik in sicer mi ene izmed map ne želi prenesti, ob tem pa javi napako:
"The name of the file/folder "....." has characters that may force the remote server to rename the file."
Mapa vsebuje swf datoteko in nekaj jpg-jev. Poudariti želim, da pri imenovanju datotek nisem uporabila velikih začetnic, presledkov ali drugih znakov, kot so /"#$-;& itd. Že vnaprej hvala za pomoč.

HardFu ::

na strezniku rocno kreiraj mape in kopiraj tvoje datoteke vanje
http://codeable.io

Gost ::

Preveri, da nimaš nikjer šumnikov.

miša ::

HardFu je izjavil:

na strezniku rocno kreiraj mape in kopiraj tvoje datoteke vanje

Hvala za nasvet, sedaj deluje.

Prav tako pa imam problem s samim strežnikom; na gogaxu imam zakupljen spletni prostor, kjer pa mi ob "web service enable" javlja napako: "Application Pool can't contain ASP NET resources with different version."
Kontaktirala sem že gogax, pa mi ničesar ne odgovorijo. Kakšen nasvet?

Vice ::

Zamenjaj ponudnika.

miša ::

Vice je izjavil:

Zamenjaj ponudnika.


Glede na to, da sem spletni prostor ravno zakupila, ponudnika nebi že takoj zamenjala. Morda veš v čem je pravzaprav problem? Morda pa se da to rešiti.

Vice ::

- Poglej, če imajo tak support da ne odgovorijo bi se vprašal, kakšno pomoč bom dobil ko bodo nadaljni problemi. Či imaš stran za igračkanje potem OK.. je to nepomemben faktor.

- imajo live support kjer boš dobila infromacijo iz prve roke

- ali tvoj paket hostinjga sploh podpira to kar hočeš imeti?

- OK ne vem koliko časa imaš tam paket ampak imajo trial periodo in ti vrnejo denar če nisi zadovoljen.

miša ::

Vice hvala za odgovor,
vseeno pa upam, da se bo našel nekdo, ki bo znal pojasniti v čem je problem.

techfreak :) ::

Application Pool can't contain ASP NET resources with different version.

Aplikacija je narejena z drugo verzijo .NET kot pa je Application Pool nastavljen.

Primer: Če je Application Pool nastavljen na .NET 2.0 potem ti .NET 1.1 aplikacija v tem Pool-u ne bo delovala.

Gogax podpira ASP.NET 1.1 , 2.0 and 3.5 & AJAX torej mora nekje v nadzorni plošči biti možnost za izbiro verzije, ki jo izbrana aplikacija potrebuje.

AndrejS ::

... stran narejena v Dreamweaverju CS4 .. se pravi da nima veze z asp.net

techfreak :) ::

AndrejS je izjavil:

... stran narejena v Dreamweaverju CS4 .. se pravi da nima veze z asp.net

Mogoče je kakšen Default.aspx ali pa kaj podobnega v mapi, kjer bi naj bila stran.

miša ::

Že na samem začetku, ko želim dodati domeno mi javlja zgoraj omenjeno napako:
http://img136.imageshack.us/gal.php?g=4...

Če dodam domeno brez web service, mi jo sicer uspe, a brez tega se moja spletna stran v brskalniku seveda ne bo prikazala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: miša ()

techfreak :) ::

Tole pa res zgleda kot težava na njihovi strani.

Na strani imajo Live Chat, vprašaj tam. Lahko jim pa še en email napišeš.

miša ::

Hvala DejanL15,
na žalost me na Gogax Live Chat namenoma ignorirajo in menim da je vse skupaj en velik nateg.

techfreak :) ::

Če je manj kot 30 dni od nakupa potem se na Sales Department pritoži in reči, da hočeš denar nazaj (na strani piše, da lahko dobiš nazaj denar v 30 dneh). Link: http://www.gogax.com/helpdesk/index.php...

Gogaxov glavni posel predstavljajo dedicated strežniki in ne shared gostovanja. Poleg tega so verjetno bolj izkušeni z administracijo Linux strežnikov kot pa Windows.

miša ::

Hvala za vse napotke, denar sem zahtevala nazaj in zamenjala ponudnika. Sedaj bomo pa videli.
Lep pozdrav vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gostovanje ASP.NET aplikacije na zakupljeni domeni

Oddelek: Izdelava spletišč
71245 (938) mm&r
»

ASP.NET - polnjenje strani s podatki v serverju

Oddelek: Programiranje
243040 (2651) cekr
»

C# web service in delovanje

Oddelek: Programiranje
61325 (1187) Looooooka
»

PHP ASP

Oddelek: Izdelava spletišč
352851 (2176) MrBrdo
»

ASP.NET pisanje datoteke

Oddelek: Programiranje
91053 (931) King80

Več podobnih tem