» »

Zadnje čase obupno počasen FF, pomoč!

Zadnje čase obupno počasen FF, pomoč!

bastadu ::

Zadnje časi imam zelo moteč problem, in sicer Firefox, s katerim v preteklosti nisem imel nikakršnih problemov, mi deluje obupno počasi. Torej ko imam odprta 2 ai 3 tabe še nekako gre, v koliko jih imam več zadeva začne nenormalno štekati, preklop med tabi je zelo počasen (beri več kot 10s) oz. včasih sploh ne preklopi na drug tab... Predvajanje videev (ala Youtube and co) tudi šteka... Zadevo sem že skušal reševati tako, da sem updejtal na najnovejšo verzijo, uporabil sem tudi system restore, odinštaliral in na novo namestil, poskusil narediti drug uporabniški windows račun in od tam sveže inštalirat... skratka nobena varianta ni pomagala. Prosim za vašo pomoč! OS: Vista x64, računalnik: dosti močan. Hvala!

Pyr0Beast ::

Občutek mi pravi, da imaš premalo rama ali pa premalo prostora na disku oz. močno fragmentiran disk.
Možni so tudi trojanci, kateri požrejo kar precejšen del sistemskih zmogljivosti.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tilen ::

Namig, da preklopiš na 3. verzijo ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bastadu ::

Rama imam 4GB kar mislim da je več kot dovolj, diska imam prosto še 40GB tako da tukaj tudi ni problema, defragmentiral sem včeraj... uporabljam zadnjo verzijo NOD32, tako da so kakši virusi maloverjetni... problemi ostajajo...

___ ::

ne zameri, ampak to je pač firefox..zato obstaja toliko programov za pohitritev firefoxa (imena sem pozabil čeprav sem jih kar precej preizkusil)....učasih sem imel obupne probleme s firefoxom....dolgo časa je trajalo da se je zagnal, strani je odpiral počaseje kot explorer itd itd itd. končalo se je s tem, da sem firefox zbrisal in prešaltal na opero pa čeprav sem se na vse pretege trudil popraviti firefox...ni šlo:(:'(

vidim da si poskušal že vse živo tako da ti svetujem da preveriš če imaš mogoče kakšen čudn plug-in instaliran? ali pa skin zamenjaj..daj na default in preveri če stvar deluje kaj hitreje. lahko bi poizkusil tudi s kakšno starejšo verzijo firefoxa??? praviš da ti je prej normalno delalo....poizkusi instalirat kakšno starejšo verzijo. mogoče ima ta verzija ki si jo ti instaliral kakšen bug in ti zato slabše deluje?

sklepam da opero že poznaš tako da ti nebom napisal da jo preizkusi:) (čeprav se zdi meni neprimerno bolj zanesljiva od firefoxa...tudi če imam odprtih 10 tabov ševedno deluje gladko)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

krho ::

Firebug?
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Hardstyle ::

Uporabljaj Opero 9.5

karafeka ::

Tuji jaz sem do zdaj uporabljal firefox, po izidu opere 9.5 sem jo probal in samo vauu, hitrost prikazovanja strani na pram firefoxu je svetlobna. Sedaj samo še iščem eno kožo, ki bi posnemala videz firefoxa na operi.

___ ::

karafeka.......skina ki bi posnemal firefox 3 še ni. starejše verzije firefoxa so bile pa tako in tako obupnega videza.vedno sem instaliral kak drugi skin

___ ::

si popravil problem?

PARTyZAN ::

Najveckrat so za taksne tezave krivi kaksni slabo spisani add-oni. Odstrani vse in preveri, ce to odpravi tezavo. Ce ti stvar zacne delat normalno brez vseh addonov, jih namescaj enega po enega, da odkrijes tistega, ki "je slab".

Mimogrede, jutri izide nova major verzija. Mogoce se bos z nadgradnjo tezav znebil.

bastadu ::

Problema še nisem odpravil... Add-onov nikoli nisem uporabljal... Upam da bo nova verzija delovala bolje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Firefox 3.6, podpora odslej tudi v slovenščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8811671 (7310) Jst
»

Izšel Firefox 3.5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
17318549 (12524) urban99
»

Izšla je Opera 9.5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21023277 (12169) Gandalfar
»

Opera 9.5 Alpha (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12313465 (9362) kriko1
»

Firefoxov problem s pomnilnikom je lastnost brskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8410293 (7553) MrStein

Več podobnih tem