» »

HP Photosmart C5280-polnjenje kartuš

HP Photosmart C5280-polnjenje kartuš

Anton013 ::

Po forumih in internetu sem iskal kakšne podatke o kartuši HP CB335E črni#350 in o kartuš HP CB337E barvni #351 in nisem nikjer našel navodil za polnjenje.Načel sem zelo podobne,vendar na starih kartušah so slabo vidne barvne pike,kjer naj bi bi nalil tri barve.Na črni pa so ravnotako označene tri črne pike,vendar ne vem zakaj bi nalival barvo v vse tri odprtine.Na podobnih kartušah pa sem našel neka navodila za polnjenje,vendar so zamenjane dve barve glede na mojio originalno kartušo.Sicer je res bolj slabo videti na kartuši barve,vendar dokler se ne prepričam ne grem nalivat barve.Ali mi lahko kdo pomaga najti kakšna navodila za polnjenje zgornjih omenjenih kartuš,ali pa vsaj kakšne podatke o kartuši,saj postopek za polnjenje je najbrž isti kot pri drugih kartušah.Kar pa se tiče resetiranja čipa,pa je po mojem postopek isti kot pri kartuši ki sem jo gledal,saj vsi kontakti so videti isti,če pa bi dobil tudi ta navodila prav za to kartušo pa bi bil vam zelo hvaležen.Lp :\
www.slo-byte.net

MEDENA ::

kaj pa stokaš?

sej maš velike kartuše po 22€....narediš 500 strani, če to ni ugodno :\

Anton013 ::

Še enkrat si preberi,zakaj sem zaprosil pomoč na forumu.Vem po koliko so kartuše,pa tudi za ceno nisem spraševal.:\ Vsak iz svojih razlogov počne razne reči,pa tudi če te pridejo dražje ali pa morda v mojem primeru še enkrat ceneje.Lp.drugič pa ne komentiraj stvari če ne veš odgovora.:\
www.slo-byte.net

Oven-2k ::

Ce so igle se ciste (predvidevam, da si dobil v kompletu za polnenje tudi brizge in igle) lahko probas "pocuzat" ven kako kapljico barve, toliko da se prepricas v katero luknjo gre katera. Na pogled se mi zdijo precej podobne kartusam prejsne generacije HPjevih brizgalnikov (343, 337, itd...), tako da ce imajo tudi tvoje za vsako barvo po 2 luknji (barvna) ali 3 (crna), bo verjetno povsem vredu, ce polnis samo v zgornjo od lukenj. Sicer pa kaj dosti nimas za izgubit - ko se ti bo kartusa izpraznila, jo napolni - ce bo delovala je ql, sicer pa bos kupil novo (kar bi moral tako ali tako storiti, ce ne bi imel refilla). Lastniki HPjev imamo to prednost, da ce se ustejemo pri polnenju, samo kupimo novo kartuso in je vse vredu, ker z njo dobimo tudi novo tiskalno glavo...
Rok

Anton013 ::

Hvala za odgovor,bom poskusil po tvojih navodilih.Lp.:)
www.slo-byte.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti: multifunkcijska naprava (barvna, brizgalna) - dobra za polnjenje kartuš

Oddelek: Kaj kupiti
142855 (2682) cegu
»

Polnjenje kartuše

Oddelek: Strojna oprema
144501 (4302) mersol
»

Kje kupim kartuse?

Oddelek: Kaj kupiti
161610 (1336) groom
»

Crknil tiskalnik HP 610C ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51007 (945) [DrAc0]
»

*tiskalnik inkjet* kako poceni tiskati?

Oddelek: Kaj kupiti
112297 (2049) nodes

Več podobnih tem