» »

Kje kupim kartuse?

Kje kupim kartuse?

SkIDiver ::

Upam, da je tema postavljena v primeren oddelek foruma, ce ne naprosam admine, da jo prestavijo.

Torej zanima me kje v ljubljani lahko kupim poceni kartuse za HP DJ 670, 690 in 3325? Lahko so originali, ponaredki ali ponovno polnjene. V zameno za nizjo ceno drugih kartus dam prazne sedanje.

Phoebus ::

Comtron prodaja print-rite kartuše ki so poceni...poglej če imajo tudi za tvoj printer

cryptozaver ::

Previdno s refuel kartusami. Vem za kar nekaj primerov ko je blo treba menjat zamasene glave ali najbolje kar printer!

Jon ::

www.crnila.net - napolni si sam za vse HPje :) Vendar samo, ce kartuse niso zasusene!

670, 690 in 3325 uporabljajo vsi enako crno crnilo, vendar razlicna barvna. Za 670 in 690 se da dobiti adapter za polnjenje crnih kartus, s katerim je polnjenje zelo enostavno, 3325 je pa tako ali tako zelo enostaven za polnjenje, tako crno kot barvno... izpis pa oster, dober in ugoden!

Saj bi napisal vec, ampak ura je pozna in bolijo oci; jutri!

Cryptozaver, brez zamere, ampak jaz vem se za vec primerov, ko je refuel delal odlicno! :D

cryptozaver ::

Iz tvojih ust v bozja usesa, kajti cene kartus so res 3 much!

toni22 ::

vem za dva osebka, ki sta kupila na www.tiskalnik.com kartuše za epsona, in so ble za en k..

Jst kupujem samo črnilo(brez kartuš) pri Adi&Peter iz Slovenske Bistrice. Pošlejo po pošti, pa za moje pojme majo precej poceni.

Lime ::

> Previdno s refuel kartusami. Vem za kar nekaj primerov ko je blo treba menjat zamasene glave ali najbolje kar printer!

Pri obnovljenih kartušah je glava s kartušo.

cryptozaver ::

Pa ne za recimo Epson!

Lime ::

Za Epson ali Canon pa so kompatibilne, ne obnovljene.
Za ta modela se ne obnavljajo, ker je ceneje narediti kompatibilno.

Brane2 ::

Pri Adi& Peter sem svojcas kupoval refille za Epson. Dokler nisem imel svojega crnila. Naceloma brez pripomb. Stvar je delala solidno, vendar so moja crnila vsaj po moji presoji boljsa.

Vendar sta od takrat, ko sem nazadnje videl njihov refill, minili verjetno kaki dve leti. Lahko da so se stvari medtem spremenile.

Ce pa hoces prav kartuso in se ti ne da zafkavat z refillom, je pa zame pravi naslov IGMA d.o.o.

Mislim, da un "moj" refiller za laserje ponuja tudi obnovljene kartuse za HP. Tip si jemlje stavri k srcu, saj ima za refillanje posebne naprave. NE ravno NASA technology a povsem ustrezno namenu.
Mislim, da vsako tudi preizkusi, preden jo da v prodajo. Ime je NEP PLEH d.o.o.

Seveda za regenerirane kartuse pricakuj bistveno visje cene od samega refilla...

SkIDiver ::

Kje bi dubu navodila kako napovnem kartuše za hp-ja 670c in 690c? Sem vse prešlatal pa nič. Jon na www.crnila.net pa ravno za ta dva modela nimate nič. Se da dobit kaka navodila pri vas?

Jon ::

SklDiver,

za polnjenje crne kartuse za serijo 6xx ravno uvajamo adapterje, s pomocjo katerih je polnjenje piece of cake, brez vrtanja in opletanja s cepki ali silikonom... zato navodil ni ATM.
Za barvno bodo pa navodila do vecera!

Sicer pa, a ni cas da premislis o novem tiskalniku, se morda bolj splaca! :))

SkIDiver ::

Resnično si mal pozn:) Kupil sem novega 3325 cca 6 mescov nazaj. Imam pa še 670c in 690c-ja:D 670c sem dal v male oglase, ker mi je začel hodit odveč, ker sem oba pc-ja doma vrgu v mrežo in sedaj nucam samo en printer. Drugi pa sloni v Ljubljani za čas študija. Samo če ga ne prodam ga bom pa napolnil. Samo črno. Barvne ne bom nucal nič je preslaba kvaliteta.

Jon ::

Ce ga ne uporabljas veliko, bo najbolje, da mi posljes crno kartuso kar v obnovo... Cena tam, 3000 SIT :)

groom ::

Brane2 od kod pa je ta NEP PLEH d.o.o., pa če lahko napišeš njegov telefon.

Brane2 ::

NEP PLEH tel: 01/5073-763 email: nep@siol.net

Tip je v Pržanju (LJ)

groom ::

Hvala Brane2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

neoriginalne kartuše za HP tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
63829 (3708) Virko
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394383 (3741) Brane2
»

polnila za kartuše - Inekcije: kje dobiti ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
143213 (3072) M-man
»

ponovno polnenje kartuš

Oddelek: Strojna oprema
207498 (7167) Brane2
»

Polnenje printerskih kartuš

Oddelek: Kaj kupiti
111208 (1076) OZZY

Več podobnih tem