» »

ati radeon x850xt

ati radeon x850xt

Alirio ::

danes sm kupil grafo x850xt pa so se mi pojavili problemi. Neki mi noce delat v direct3d. Ko v dxdiag delam direct3d test mi javi errorje.
Test failed at step 8 (creating 3d device) HRESULT= 0x80004005 (generic failure)

kaj bi to lohk blo? Poskusu sem že s tem da sem DX10 instaliral na XPje. Driverje mam iz atijeve strani za XP professional edition 32 bit. Poskusu sm že vse skupi uninstalirat pa ponovno gor namestit ampak brez uspeha.

Pri vseh igrah mi javi errorje v zvezi z direct3d.

Prosim za pomoč.

Hvala.
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

rdecaluc ::

Ok kot prvo me zanima zakaj si tok staro robo kupu .. pa upam da nisi plaču preveč. Kot drugo DX 10.0 se na Xp-je ne daje. Daš DX 9.c

edit:
Pobriši gonilnike dol (ko zbrišeš iz dodaj /odstrani programi potem jih pobriši še z " driver cleaner") Potegni si najnovejše gonilnike in jih inštaliraj. Mogoče bo to rešilo problem
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Alirio ::

na tomshardware je za njeno starost in ceno dosegla lepe rezultate. Primerljiva s 8600GTS. Nisem nevem kako gamerski tip pa še plate nimam za PCI-e.

DX10 sm dau gor ker sem ga najlažje najdu in itak ga XPji zaznajo kot dx9c. Tale postopek z driver cleaner sem pa tudi poskusil in si nalozil najnovejse driverje gor pa ne dela.... a obstaja kakšna možnost da se DX uninstalira?


hvala
lp
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

dukenukem ::

možno da je kartica vredu in maš ti šmorn zarad dx 10,kaj si sploh to probaval, ker itaq ni uradno dx10 delan za xpje in so sigurno zarad tega problemi ,najbolje da formatiraš ;)

rdecaluc ::

Obstaja možnost ja tukajvendar ne vem koliko ti bo tole pomagalo. Nakaterim s tem problemom je pomagala ponovna inštalacija windows-a
Est modus in rebus. ,typos


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

cod 2 direct x problem

Oddelek: Igre
162723 (1703) sandi17
»

3DMark 2008 aka. Vantage

Oddelek: Navijanje
483765 (1339) svetetko
»

3DMark Vantage na voljo danes (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
6510210 (6391) macgajver
»

Nov članek: Čudežno popotovanje skozi grafični cevovod - 2. del

Oddelek: Novice / Nova vsebina
414628 (3382) SavoKovac
»

Direct3D ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231329 (1107) Senitel

Več podobnih tem