» »

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

tiskmaher ::

Zdravo!
Uporabljam MSN Messenger 7.5, ki pa mi je danes prvic zatezil da je na voljo posodobitev te aplikacije za pogovore, in ne gre drugace kot da instaliram novo verzijo WIndows Live Messengerja na moj racunalnik. Ok. Instaliram in dela vse ok:| Sam, meni pa tile WLM niso niti najmanj vsec, tako da bi prosil koga da mi razlozi, kako bi se dalo izogniti instalaciji. Po namestitvi WLM sem ga sel zbrisat, ter si downloadal MSN 7.5, ki pa mi je javil isto. Torej se preden me vpiše pokaze sporocilo da je potrebna posodobitev, če ne, ga ne bom mogel uporabljati.

Kako rešim ta "problem"?
Ker msn kar dosti uporabljam, bi bil za odgovore zelo vesel in pripravljen sem castiti virtualni strudelj.8-)

brin ::

Zdravo
Imam podoben problem
messenger 7.5 je danes nehal delati. Namestil sem novejšo verzijo 8.1, katera pa se mi noče povezati. Javi mi napako 80072ee7. Ta pravi da je problem v povezavi z internetom. ko zadevo testiram tools - options - connection- test mi pove da se lahko povežem.
Vendar, ko se povežen se mi samo vpisuje, pri tem mi pa zablokira celotno povezavo z internetom. Povezan sem preko routerja, nanj imam povezan še en računalnik, ki potem tudi ne pride na splet. Ko router resetiram, lahko ponovno surfam- povezava dela, messenger pa ni vpisan. Če se poskušam ponovno vpisati se zadeva ponovi.

Kakšen predlog?

p.s. Poskušal sem že vse možnosti ki so vpisane na prejšnjih temah o tem.


lep pozdrav
lep pozdrav

domennorc ::

Ista stvar!;((

Nimam pojma kako to rešt!

kulSMS ::

Jaz uporabljam tako rešitev:
Spremenim verzijo Messengerja kar v exe datoteki.
Meni to pomaga pri tistem sporočilu ko se vpišeš v msn in napše, da obstaja novejša verzija.

Postopek:
1. Skopiraj datoteko C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe na namizje da imaš kopijo če gre kaj narobe. (messenger mora biti ugasnjen)

2. Prenesi HEX editor za spremenit exe datoteko. (in ga odzipaj v eno mapo)

3. Potem zaženi ta hex editor (XVI32.exe) in nato v njem odpri C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe in poišči (Search->Find tam pa mora biti obkljukano "as unicode Latin") v njem Text string 7.5. (oz kako drugo številko če imaš drugo verzijo, tista pika na koncu tudi spada zraven)
(Celotna številka verzije je recimo 7.5.0322)

4. verzijo 7.5. spremeni recimo v 8.5. in shrani spremembe (samo tisto 7 spremeni v 8, pa pazi, da se ne bodo kak kvadratek spremenil v številko)
(7.5. se ponavadi pojavi 2x - oboje spremeni)

5. zaženi msn in poročaj če dela

||_^_|| ::

Dela! Lepa stari, tenks>:D

domennorc ::

TNX! Sam da dela tale mesendžer, ker tele LIVE verzije so res brez vezne!

crazin' ::

Ok, tudi sama imam težave in ne želim imeti live msnja, vendar kljub natančnemu prebiranju postov od prej, mi ni uspelo spremenit verzije. Prosim pomagajte mi, ker res ne maram te live verzije, Prej sem uporabljala msnmessenger 7.5.
Naj mi prosim nekdo opiše (malo natančneje) kako s tistim programom spremenim zadevo da pol lawfa.
V naprej hvala.

kulSMS ::

Za tiste, ki vam še ni uspelo spremeniti:
OldMSN

brin ::

ha, sem ugotovil napako.
Problem je v routerju ... ena old timerska zadeva SIMENS SPEADSTREAM ;( , ko sem šel direko ven je zadeva delala.
Ker ga pa še ne bom menjal. ker drugače dela ok, dom raje poizkusil to z 7.5. :D
lep pozdrav

Dark Angel ::

Deluje tudi bolj enostavna fora.

Stari Messenger zaženi v "compatibility mode" za Win 2000. In nič ne teži :)

crazin' ::

kulSMS, HVALA!:D

drejko78 ::

sem spremenil verzijo v hex editorju in zadeva dela! superca!

jakal ::

kulSMS res si kul!!! Stvar dela 1000%. Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675331 (15972) tilinho20
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479371 (4944) Zoro3
»

Kako odstraniti Winload.exe...

Oddelek: Pomoč in nasveti
152374 (2114) vratar
»

MSN Messenger problem

Oddelek: Programska oprema
121703 (1429) R33D3M33R
»

Virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
71532 (1457) koyotee

Več podobnih tem