» »

nvidia panel jamra

nvidia panel jamra

pupsi1984 ::

djte mi povedat kaj naj bi to bilo:
ko se mi startajo windowsi se mi odpre opozorilo, da graficna ne dobiva dovolj štroma in da se bodo nastavitve spustile na nizjo raven... katere nastavitve natancno naj bi to bile? (da jih rocno dam nazaj)... to mi dela zadnje par dni...do zdej mi je vse delalo relativno normalno razen pr eni nezahtevni strategiji mi je neki slika blinkala...
aja sicer imam windowse v razsulu (nabasani so ful, ker se mi jih ne da formatirat), prav tako imam driverje stare ene pou leta gor...
so krivi driverji pol? ker hardware imam vec kot dovolj dober za GF6600 GT saj imam sicer noname napajalnik 400W na kterega je vkloplen poleg GF 6600GT se P4 2.8, en DVD pekac,maticna, disk, tuner in to je bol kot ne to... ?

ps. graficna nima posebnega kabla za priklopit na napajalnik, je konkretno: WinFast A6600 GT TDH 20th Anniversary Limited Edition

Tr0n ::

Pac probaj zadnje ForceWare gonilnike, se prej pa stare dol pocisti.

pupsi1984 ::

dal sm druge driverje, pa sm su za hec zagnat par 3d igric... in takoj k se kartica preklopi v 3d nacin racunalnik zamrzne, slika zgine in je tema... ocitno ni tko nedolzno kot sm mislil, mislite da je kartica fuc? ventilator dela normalno, tko na kartici kot na napajalniku....

Tr0n ::

Si probal stare gonilnike spucat z Driver Sweeper v safe modu? Probaj najprej tole.

pupsi1984 ::

spucal gonilnike v safe modu... pr obeh spilih se vedno isto... mount and blade, tam k se v 3d nacin spremeni (izbiras obraz) ali europa universalis 3 takoj v startu v mapo (sploh nocem pomislit, kak hitro bi zmrznlo skup ce bi kako zahtevno 3d igro pognal)...skratka zmanka mu sape, tko k bi monitor sklopu dol...

pupsi1984 ::

heh resil problem, sm direkt z napajalca kabl v graficno vtaknu (prej je bla kartica na deljenem kablu z DVD-jem) pa dela... a je mozno da kartica postane z leti bolj pozresna oz, da napajalnik proizvede manj energije? :D

kixs ::

guc:

lahko ti bo napajalec kmalu crknil oz. ze crkuje.

Podobno je bilo pri meni, potem pa samo BUM! In je sel PSU k vragu 8-O Se dobro, da ni mladih imel in ni nic drugega s sabo vzel ;)

lp

pupsi1984 ::

aha kako pa na enostavn nacin sprobat zivljenje in moc napajalca ?

kixs ::

Moj se je ful prevec grel. Seveda sem to opazil, ko je bilo ze prepozno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črn ekran po dvigu WinXP

Oddelek: Strojna oprema
7660 (543) slowie
»

Visoko frekvenčni signal med delovanjem računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
171273 (1064) ERGY
»

GF 6600gt

Oddelek: Navijanje
412465 (1158) Pyr0Beast
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347341 (20843) AtaStrumf
»

VELIK problem z GeForce6600 GT !!!

Oddelek: Strojna oprema
292089 (1176) Engineer_SLO

Več podobnih tem