» »

Newark 4000+ (athlon mobile 64 4000+) na desktop mašini

Newark 4000+ (athlon mobile 64 4000+) na desktop mašini

yeti ::

Nekako sem se dokopal do Newark 4000+ na socketu 754 in zadevica bi prijazno osvezila
mojo masino (plata DFI lanparty NF3 250Gb), imam pa en problem. Newark je za kaksen mm
nizji od normalnega Athlona 64. Kako ga dvignit/podložit/potermopastat/pobrusit/karkoli, da se bo
nanj prilegal hladilnik? Na netu ne najdem nic pametnega, najdem pa kup folka ki je to ze pocel.

(p.s. newark 100% dela na moji plati)

raynox ::

Najlažje pomoje, da kupiš drug hladilnik...
Intel e6400 @ 3700Mhz 1.48V ; ASUS P5B Deluxe ; 2x1Gb ; 8800GTS @ 710/1110

yeti ::

Zal pa se ta najlažja rešitev samo zdi najlažja. Kateri hladilnik je ravno pravšenj (za 1mm)?
Jaz na to zal ne znam odgovorit :(

motoboy ::

ja zmeri razliko kolko manka visine da bota proca isto visoka.zaj ce ga bos mogo za milimeter zvisat jaz mislim da bi blo vrei ce bi kupo res malenkost manj ko milimeter debel kos bakra samo res mogoce kaki par stotink milimetra to bi mogo dat nekomu da ti narei taki kos pol bi v orginal cooler zvrto na vsakem eku lukno pa tak tudi na ploscici pol bi na tisti strani ki se bi stikala hladilnika namazo termalno pasto in ploscico pritrdil z vijaki na hladilnik se bolse bi blo ce bi jo lahko zaloto ce se da baker na aluminij vazno je sao da po celem nalega enakomerno.to bi bla po mojem neka resitev pa baker bi bil dober za prenos toplote:Dtak bi jaz nardil zaj drugi majo maybe se kaj v mislih:D
LP
ASUS P5K, e6300@ 3,3ghz ,2x1gb G-skill,Geforce 8800 gt, 250 gb sataII

gfighter ::

Odšravfaj dol s plošče tisto plastiko, ki drži hladilnik na mestu ter jo pobrusi s spodnje strani za toliko kolikor pač rabiš. To bi moralo bit v redu...
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

yeti ::

Tooo, sem vedel, da bo nekdo imel kaksen pameten predlog.

O obeh sem ze razmisljal, ceprav sem mislil "for the sake of simplicity", vzeti samo bakreno ploscico
in jo s termalno pasto napopat na cooler.

gfighter ::

Hja, bakrena ploščica ti prinese par nepotrebnih stopinj temperature...
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

yeti ::

Vem ja, samo odbrusen material je tezko dati nazaj, morda se bom nekoc v prihodnosti spravil to narest, ko bom preprican, da je
s CPUjem vse vredu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Q9300 + Mugen. temperature. Panika!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
695924 (4364) batista
»

Alternativa termalnim trakom na 7900 GTO kartici

Oddelek: Strojna oprema
81287 (1147) Čmrlj
»

Amd 64 po odstranitvi IHS-ja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282345 (1487) Shark-357
»

Članek: Kištica utišaj se (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13613615 (8610) Glicerin
»

SLK 800 Killer project started :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
907438 (5002) Keyser Soze

Več podobnih tem