» »

Zaščita pred keyloggerji

Zaščita pred keyloggerji

ramgad ::

Keylogger je zadnje, kar si želim poleg ostalih vohunskih prijemov, zato bi kakšno priporočilo, ki bi me zaščitilo pred to nadlogo, zelo prav prišlo. Lp
da čas ne bi bil izgubljen
  • spremenila: ramgad ()

aljazh ::

LastnaPamet™

Resno, verjetno noben antivirusni, antispyware in kar je še podobnega program ti ne bo pomagal, če boš veselo klinknil na vsako povezavo, priponko, obiskoval rizične strani z luknjastim brskalnikom, imel neposodobljen OS... stoprocentne zaščite pred neumnostmi uporabnika ne bo ponudil noben program. Če pa znaš varno uporabljati računalnik, pa bo zadostoval že požarni zid, antivirusni program ter občasen pregled mašine s kakšnim anti-spyware programom.

Pri nas doma že 3 leta ni bilo nobenih težav s kakšno nesnago. Pri sosedu, ki mu "rihtam" računalnik, so težave vsaj enkrat na 2 meseca, pa sem mu skonfiguriral mašino enako kot so računalniki pri nas doma (beri: level of security: paranoid).

joker16_7 ::

Pozdravljeni,

uporabljam KeePass in bi želel masterkey vpisovati preko miške. Včasih sem uporabljal Neo's Safekey, ampak na Windows 11 ne deluje več. Kaj predlagate?

Hvala že v naprej!

Lp
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

kloko ::

Za začetek mogoče predlog, da nehaš obujati 15 let stare teme, ki s tvojo težavo nimajo nobene veze... Začni na novo, saj nič ne stane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496644546 (2083) Domini tm
»

Visoke grede - Euro palete

Oddelek: Loža
497408 (6212) r3dkv1c4
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443961 (26001) BorutK-73
»

Vista varnejša kot MacOS X? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7510751 (1490) Matevžk
»

TV z PIP in diagonalo ekrana 63cm

Oddelek: Kaj kupiti
335128 (4527) hanzeljn

Več podobnih tem